Македония

  • 9 113
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 499
Сори, македонци, но аз не ви ща! Стойте си във вашата прекрасна татковина!

Напиши го на един плакат и отивай да протестираш пред парламента . Тук може да останеш нечута от македонците  Wink

Няма нужда да протестирам. Външният ни Министър вече го е казал вместо мен. Wink С тази тема исках да разбера настроението на "масите". Simple Smile Ама никой нищо не казва - съгласен ли е със становището ми или не. И ако не е, защо не е съгласен?

# 16
  • HH
  • Мнения: 3 252
Няма настроение, защото няма причина за такова. Казаха и по-нагоре, нито ние искаме части от Македония, нито тях някой ги е питал дали искат нас.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 499
Няма настроение, защото няма причина за такова. Казаха и по-нагоре, нито ние искаме части от Македония, нито тях някой ги е питал дали искат нас.

Това го казваш ти - явно си съгласна с моето мнение. Чакам и други.

# 18
  • HH
  • Мнения: 3 252
Чакай, но по моите скромни наблюдения, всички четящи и боготворящи разни руски личности, нямат реална представа за заобикалящия го свят.

# 19
  • Мнения: 25 447
Темата е по повод изказването на Външния министър на Русия, Лавров:


Външният ни Министър вече го е казал вместо мен. Wink

Чий министър последно, че се обърках...

# 20
  • София
  • Мнения: 5 499
Темата е по повод изказването на Външния министър на Русия, Лавров:


Външният ни Министър вече го е казал вместо мен. Wink

Чий министър последно, че се обърках...

Ами прочети статията де...

# 21
  • Мнения: 25 447
Ами не ща, теб питам. Чий е министърът, който според теб подрежда света?

# 22
  • Мнения: 57
Руснаците само чакат някъде да се размирише на война и да почнат да потриват ръце

# 23
  • Мнения: 272
А на мен вчера една жена ми каза, че Анджелина Джоли ще се омъжва за Джордж Клуни.
По този повод да си кажа: Не съм съгласна двамата да се взимат.
(Това, че и двамата са женени/ омъжени за други хора няма значение, това, че и двамата и хабер си нямат, че щели да се женят - също. Аз да си кажа. Не съм съгласна).

Надявам се ми схвана иронията, Популе. Давам ти само пример, за да можеш да си погледнеш съжденията отстрани. По - ясно не мога да ти го напиша. Освен ако не искаш да ти го нарисувам (но пък не съм добра с рисунките).
Заиграването на българите срещу македонци или на българи+македонци и други подобни конфигурации нищо добро няма да донесе. Още по-малко пък изявления от сорта: Македонци, стойте си у вас, ние не ви искаме (WTF).

# 24
  • София
  • Мнения: 11 700
Няма настроение, защото няма причина за такова. Казаха и по-нагоре, нито ние искаме части от Македония, нито тях някой ги е питал дали искат нас.

Това го казваш ти - явно си съгласна с моето мнение. Чакам и други.


Аз  ще ти кажа като малцинство тук, никой с никой не иска да се слива или присъединява. Въообще на никой от Македония в този момент ама и не му е хрумнало да мисли за България  и други страни. Имаме си други проблеми. Не знам що постоянно се отваря тази тема. Simple Smile То е ясно че е с цел провокация:)

# 25
  • Мнения: 12 220

Напротив! Смятам, че казаното от Лавров е провокация и може да запали конфликт между България и Македония.

Даже в цитираната статия не е казано, че според Лавров България има претенции към Македония, та да запали конфликт точно с нас. Казва, че поради недоволството на външните сили от политиката на Груевски СЕ ГОВОРИ за гъвкава федерализация на Македония, даже за разделението й между България и Албания и че Албания налива масло в огъня не без съдействието на американците.
След 54 та минута е изказването по въпроса, нищо кой знае какво провокативно спрямо България няма, спрямо Албания - има, но съм по-склонна да смятам, че с основание. https://www.youtube.com/watch?t=3229&v=xNHH-cvLM-4

# 26
  • Мнения: 225
Даа,бе!!Само тез ни липсват.Те си имат татковина,да си бичат там.Само още 2милиона говорящи развален български ни трябват и ще цъфнеме.
Еее там да се сливат/обединяват/завират у сръбско...тук място нЯма Naughty

# 27
  • Мнения: 2 616
Даа,бе!!Само тез ни липсват.Те си имат татковина,да си бичат там.Само още 2милиона говорящи развален български ни трябват и ще цъфнеме.
Еее там да се сливат/обединяват/завират у сръбско...тук място нЯма Naughty


Повечето македонци просто са с промити от години пропаганда мозъци и са им поизбили чивиите, инак са си българи - то и по манталитета им си личи.  Mr. GreenMr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 5 499
А на мен вчера една жена ми каза, че Анджелина Джоли ще се омъжва за Джордж Клуни.
По този повод да си кажа: Не съм съгласна двамата да се взимат.
(Това, че и двамата са женени/ омъжени за други хора няма значение, това, че и двамата и хабер си нямат, че щели да се женят - също. Аз да си кажа. Не съм съгласна).

Надявам се ми схвана иронията, Популе. Давам ти само пример, за да можеш да си погледнеш съжденията отстрани. По - ясно не мога да ти го напиша. Освен ако не искаш да ти го нарисувам (но пък не съм добра с рисунките).
Заиграването на българите срещу македонци или на българи+македонци и други подобни конфигурации нищо добро няма да донесе. Още по-малко пък изявления от сорта: Македонци, стойте си у вас, ние не ви искаме (WTF).

Явно не си наясно със стратегиите за промиване на мозъци.
Ето една - пусни червейчето да загложди нечий ум и гледай сеир...

На македонците малко им трябва да почнат да се трепят, а пък ако им пуснат червейчето, че може да ги "присъединят" към България и гледай какво става - ще се изпотрепят тия, които са ЗА и ПРОТИВ...! И накрая ние ще излезем виновни, че сме искали да ги погълнем...то и без това им промиват мозъците, че ще ги "узурпираме"....

Трябва ясно да им се каже, че не ги искаме и нямаме никакви намерения да ги прибираме при нас.

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Лавров се е изцепил, че Македония трябва да се раздели м/у България и Албания. Нашият Външен министър е подскочил като казал, че това са долни провокации.

Това разбрах от всички прочетени статии. Да ме поправите ако греша в интерпретациите си.

Не искам македонци, най-малкото, защото не ни понасят в болшинството си.

Общи условия

Активация на акаунт