Вакуумен масаж в Де

  • 2 434
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Здравейте! Искам да помоля за мнение, някой правил ли си е вакуумен масаж, т.нар. Велашейп /мисля/ в Де. Доволен ли е, колко процедури в пакет и след колко време е препоръчително да се поднови следващо използване като опция, на каква цена? Поздрави!!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 25
Здрасти,
 не съм сигурна,че става въпрос за същото нещо,но
аз ходя на едни вакуумни процедури за целулит и отслабване, траят 5 минути, струват 5 лв.
Боли ужасно и посинявам доста,но всички твърдят,че ефекта бил супер ( не моя,а по принцип) аз ходя само от 1-2 седмици,та не мога да кажа още как е а и съм доста синя.. ще видим

# 2
  • Мнения: 344
Здравей, @Mell Bg! Ако не е проблем дай малко повече инфо, в кой град ги правиш, в праксиз или в козметично студио, как така само 5 минути?! Или искаш да кажеш, че изчислението на крайната цена се калкулира в съотношение 5 минути за 2. 50 евро ли? Дай по възможност линк в подкрепа на обяснението си, в случай, че ти е възможно..... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 25
aaa.. значи, пак казвам-не съм на 100% сиг че говорим за едно и също нещо НО, процедурата на която аз ходя трае по 5 минути на посещение на зона. ако идеш за 2 зони-10 съотв. и е по 5 лв.
Ето линк (макар,че е изтекла офертата) само това намерих http://grabo.bg/plovdiv/slaba-figura-0n9qg
Студиото се каzва Естир,мадамата дето го прави е мн. готина и е в Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт