Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~468~

  • 20 359
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
То за коя ли не се писа, охххххх неотказващият ни Патрончик, rotfImao rotfImbo че май. newsm53 smile3503

# 31
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ма сватбата май е днес, а Engin Öztürk писа в туити, че и Чачо е отишъл  Laughing Party Party Party Party

Ей и какво друго е написал  @editorengin:
"Ve çağatayda gelir afk geldi aklima hazal"

Туити е луднал в момента Laughing Party Party Party

# 32
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ма сватбата май е днес, а Engin Öztürk писа в туити, че и Чачо е отишъл Laughing Party Party Party Party

Ей и какво друго е написал  @editorengin:
"Ve çağatayda gelir afk geldi aklima hazal"

Туити е луднал в момента Laughing Party Party Party
Интересно Thinking
Да видя няма да повярвам-Ча и Х на някакво събитие Joy Не за друго-някакви нечувани и невиждани конспирации ще започнат от страна на феновете Joy

Пък и Хазал като го види 3 години по-късно  newsm09 Абе не е леко,не се знае психически как ще го понесе hahaha hahaha hahaha Тя косата му,по-дълга от нейната почти hahaha Свил се е,леко прегърбил /втълпила ми се е думичката на Бел-СМАЧКАНЯК Laughing/ ,та коУежката нема го познае и ще се ужаси Mr. Green Може да го попита: "Под въздействието на ПОсера ли си такъв навлек бе Чачо??? Я вземи се стегни Naughty След още 3 гога да не те виждам такъв Stop!"

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 23:41 от Маргарита Николова_468581

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ай, и на Чачун снимка от сватбата на Диренч Wink С кептана ... за сега Wink

# 34
  • Мнения: 16 079
феновете искат снимки  Laughing

# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ма сватбата май е днес, а Engin Öztürk писа в туити, че и Чачо е отишъл Laughing Party Party Party Party

Ей и какво друго е написал  @editorengin:
"Ve çağatayda gelir afk geldi aklima hazal"

Туити е луднал в момента Laughing Party Party Party
Интересно Thinking
Да видя няма да повярвам-Ча и Х на някакво събитие Joy Не за друго-някакви нечувани и невиждани конспирации ще започнат от страна на феновете Joy

Вервай, вервай, истина е  Grinning Party Party Party

# 36
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ахааа, горкичкия Енгин яко са го напънали Laughing
Ма то и аз искам да видя снимки Wink Laughing Ма не му пиша де Laughing Joy Joy

# 37
  • Мнения: 21 201
Ай, и на Чачун снимка от сватбата на Диренч Wink С кептана ... за сега Wink

Скрит текст:
Добре са излезнали с КаПтана.
Оффффф тези ФЕмирски фенове, #Crazy голям праз като са на едно място Чаатай и Хазал. ooooh!
Минаха сто години оттогава но те не та не, вярват си в техни си конспиративни теории. #Crazy Не ги разбирам, честно.

# 38
  • Мнения: 16 079

Ахааа, горкичкия Енгин яко са го напънали Laughing
Ма то и аз искам да видя снимки Wink Laughing Ма не му пиша де Laughing Joy Joy
Naughty бърже да му пратиш телеграма че искаш снимки или ще се качиш на самолетчетУ и ще влезнеш у ролята на папарак  Laughing и тогава лошо им се пише Mr. Green

# 39
  • Мнения: 21 201
Габче, вземи ги нафотай и ги пусни при тати, че да мирясат фенчетата. Laughing Joy

# 40
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ай, и на Чачун снимка от сватбата на Диренч Wink С кептана ... за сега Wink


Бреййй,днес след Габелфчето на още една фотка Ча не ми е чок зле Laughing Наистина оня мазняк си е все още там на главата му,ама се появиха надежди за неговото възстановяване Joy Пък може и просто да ми се струва по-убав,щото измирлийското каПтанче му праи сянка Joy
Абе капитана няма ли да остарее Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 16 079
ей тука некъде из навалицата са  Grinning

# 42
  • Мнения: 21 201
Няма Марги, голям чаровник е Баръш, винаги съм го харесвала като излъчване. Дори и ролята му на Левент харесвах, никога не му се ядосах и смятах, че той заслужаваше Фериха, не Емир.

# 43
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Габче, вземи ги нафотай и ги пусни при тати, че да мирясат фенчетата. Laughing Joy
Наде,тя Габи е папарак,специален диспансерски пратеник Party Една фотка и за тука да има Naughty

# 44
  • Мнения: 16 079


откакто игра със ПоСера  ,Ча си промени усмивката-изглежда все едно ще драйфа  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт