Кауфланд / Kaufland- тема 13

  • 107 844
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 155
Момичета, ползвали ли сте Пурлан- за бебе?  Доволни ли сте ?  Дребчо е малко алергичен  и се притеснявам.

# 46
  • Мнения: 27 485
Тази вечер ходихме до Л. и наминахме и през К. да купим торби за смет и кухненска хартия- нито едно от двете на промоция, ама то с тези интересни промоции тази седмица..... hahaha Mr. Green Мисля да взема един вентилатор, ако останат докато се наканя, де... Laughing За тези пари си заслужава, а ако има проблем ще го върна.... Peace

# 47
  • Мнения: 20 157
И аз съм го коментирала нееднократно,че К. се превърна в един обикновен магазин със стоки дори по-скъпи от кварталния ни супермаркет. И аз като Мамето ходя по навик и ако има някаква промоция само.
Беше ми любим магазин, но вече и за промоции почти не ходим.   Confused

# 48
  • Мнения: 2 760
Oлиото при нас вече е 2,15, и то с ограничение до 6 бутилки на клиент  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 9 776
Oлиото при нас вече е 2,15, и то с ограничение до 6 бутилки на клиент  Rolling Eyes

Пак добре. Сутринта ММ пазарува от квартален магазин и на бутилката олио имаше етикетче 2.58. ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 681
Тъкмо навреме намалението на ZEWA идва Simple Smile
Дано да има в наличност като идем вдругиден.

# 51
  • Мнения: 2 820
Тази седмица нищо не харесах от брошурата. Загледах се само по краставиците и лиметите, но не си заслужава само за тях да се ходи.

# 52
  • Мнения: 27 485
Много сме доволни от машинката за обезкостяване на череши! Peace Само няколко костилки пропусна- но трябва да се внимава черешата да е точно под механизма за обезкостяване, също и да се натиска до долу"ръчката". Аз имах помощница- дъщеричката ми на 3,6 г и съответно заради това са пропуснатите череши с костилки. Laughing

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 15
Продават ни боклуци като това краве масло на Профи Милк от фирма в  Благоевград която продава само в Кауфланд така и другаде не съм го виждала.  Съмнявам се че не са знаели, че маслото което продават е с немлечни мазнини.  Може би са казали даваме за краве масло толкова лева, ако можещ да се вмъкнеш доставяй.  А,  сега какво стана .......

# 56
  • Мнения: 3 675
Вместо да си купя сЮтиен от Лидл си похарчих отделените за това пари в Кауфланд.Купих домати и краставици,като последните са хубави и са по 79ст.Купих още сирене Тракия,франзела,земели,кренвирши Бони.И на детето блокче и фулмастери.А себе си реших да поглезя с душ гел на тяхната марка със зелен лимон и лимонена трева.

# 57
  • Мнения: 27 485
Цветните моливи за рисуване от 2,49 лв са много хубави. Peace Щом моята дъщеричка успява да рисува и върху лицето си Mr. Green С другите и моливи (марката на Кауфланд) няма шанс това да стане, повече трябва да натиска с тях, за да оцвети нещо и накрая казва, че я заболяват ръцете... Wink
Находката ми от днес- 2 спортни сутиена по 4,99 лв бройката ( за вкъщи и за спортуване основно) и панталон за дъжд за момче- намален от 13,99 лв на 1,40 лв, в син цвят.  Laughing  Twisted Evil Отначало помислих, че не е възможно да е намален на 1,40 лв, това е смешна цена- без нито един дефект, има си и калъфче за съхранение....Иначе: червен боб, зеолен фасул намален на 2,39 лв, жълти, зелени и обикновени тиквички, патладжани на 1,99 лв, Киндер Пингуи, разтворимото кафе на промоция от 4,99 лв, слънчоглед Вени или подобно 200 гр за 79 ст- много вкусен и не много солен. Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 405
Ако някой има новата брошура, може ли да ми каже какви памперси има на промоция?
Благодаря предварително  bouquet

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Либеро 32-42 бр.намалени от 19,99 лв. на 14,99 лв.

Общи условия

Активация на акаунт