Добър фризьор в София?

  • 158 084
  • 718
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 140
Четейки какви цени плащате  тук , се изумявам. Аз плащам по 130-140 за всичко- балеаж, изсветляване,  подстригане, терапии, сешоар. Плюс великолепно обслужване, качеествени продукти.
Препоръчвам Inspire салони, имат няколко, доволна съм от този в Бизнес парка, и до Парадайз.

# 286
  • Мнения: 19 482
Някой по-конкретно в Парадайз може ли да препоръчате?

# 287
  • Мнения: 140
Яница на първо място. Но при нея седмица напред са заети. Последният път бях при Вени, същото качество на цвета.

# 288
  • Мнения: 19 482
Благодаря много

# 289
  • Мнения: 1 349
a в Бизнес парка? За подстригване съм

# 290
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, да препоръчате фризьор в Редута, благодаря предваритено

# 291
  • Мнения: 3 046
На Ботевградско, ако ви устройва, аз ходя при Сергей в Елита.

# 292
  • София
  • Мнения: 485
Имате ли добри или някакви впечатления за La Fleur в Люлин? Във фейсбук страницата им мненията са положителни, но ми се иска да чуя и вашите...и като цени как са?

# 293
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета! Можете ли да ми препоръчате салон, който работи с бои Oway/Зелен салон Sparkling Heart По-конкретно става въпрос за изсветляване с до 3 тона, като се остави прелят малко от естествения корен. Предпочитам да е в центъра или около Лозенец, Младост, Дружба

# 294
  • Мнения: 851
Здравейте! Търся фризьор в Манастирски ливади. Видях, че и Inspire имат там, дали са добри фризьорките, които са в него? Друго, на което попаднах е Поли от Dll beauty studio.

# 295
  • Мнения: 42
Аз да похваля фризьорите в Салонът Мол София, страхотни са

# 296
  • Мнения: 339
Здравейте, търся актуално мнение за Мърфи, тъй като повечето, които прочетох са отпреди няколко години. Аз съм с доста дълга коса /почти до кръста/ и не искам да рискувам. Дали все още Мърфи поддържа нивото си.

# 297
  • София
  • Мнения: 2 060
Да, определено! Той, лично е един от най-добрите в БГ, вкл. е топ-преподавател в Академия Лореал, т.е. учи другите фризьори на майсторство.

# 298
  • София
  • Мнения: 323
Здравейте,
Търся фризьор, от който да сте доволни при оформяне на чуплива коса на пластове.

# 299
  • Мнения: 453
Здравейте,
Търся фризьор, от който да сте доволни при оформяне на чуплива коса на пластове.

Аз съм доволна от моята, тя ми оправи предни поражения - Цвети (Gentle Lady), до паметника Левски.

Общи условия

Активация на акаунт