Добър фризьор в София?

  • 157 876
  • 718
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 138

Търся някого който може да прави толкова финни кичури - повечето ги мързи и ме правят рекламно лице на "Бразди"

Препоръчам Jeimss от салон Intriggue в студентски град. Писала съм по- нагоре пост за посещение при него. Беше много старателен

# 421
  • Мнения: 279

Търся някого който може да прави толкова финни кичури - повечето ги мързи и ме правят рекламно лице на "Бразди"

Аз бях с такива преди може би година. Всъщност имах 1во такива тънки и после ги направихме и тънки и по-дебели, защото исках да съм по-руса. При въпросната Поли, за която горе писахме.

# 422
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета. Бихте ли ми препоръчали добър фризьор в София, който да ме изсветли до ниво 4-ка, без да увреди кой знае колко косата ми. С коса до кръста съм, черна от 2г вече на ниво 1-ца синьо черен цвят. Като от последната година боядисвам само корен, цялата коса не я боядисвам. Искам много да се изсветля, писна ми черното , а искам и да се подстрижа затова реших да го направя на един път, така или иначе ще трябва да се скъси моята коса като се изсветли. Thinking

# 423
  • Мнения: 1 284
Здравейте!
И аз се включвам с търсене на добър фризьор за подстригване на къдрава коса и прическа за сватба.
Някакви отзиви за Инканто в Студентски град?

# 424
  • Мнения: 12
Христос воскресе! Ходех при една фризьорка в Перник, в един невзрачен салон, но жената постригва много добре. За жалост, закри салона и сега съм в търсене на кадърен фризьор за постригване (не боядисване, не прически). Ще се радвам ако някой може да ми препоръча. Благодаря.
П.с. преди ходих в Мърфи няколко пъти, но една от фризьорките ми съсипа косата. Сега и да се ядосвам, назад връщане няма. Та, не ми препоръчвайте Мърфи. Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 15:29 от s_kiddo

# 425
  • Мнения: 339
Христос воскресе! Ходех при една фризьорка в Перник, в един невзрачен салон, но жената постригва много добре. За жалост, закри салона и сега съм в търсене на кадърен фризьор за постригване (не боядисване, не прически). Ще се радвам ако някой може да ми препоръча. Благодаря.
П.с. преди ходих в Мърфи няколко пъти, но една от фризьорките ми съсипа косата. Сега и да се ядосвам, назад връщане няма. Та, не ми препоръчвайте Мърфи. Simple Smile
Самият Мърфи е много добър. Не че е чудо невиждано, но поне според мен няма да Ви направи ‘дупки” в косата , да я подстриже от едната страна по-късо и др. подобни. Аз ходя при него, а преди това съм била и при други фризьори/ки. Той просто си е професионалист, а не завършил 2-седмичен курс и знае какво прави. Има алгоритъм на работа, а не прави арт пинизи тип клъцни-срежи тук-там.
Преди време бях ходила при “известния” Горян Стоянов, но не останах доволна. Това обаче е само мое субективно мнение.

# 426
  • Мнения: 3 994
И аз бях останала доволна от самия Мърфи. Но трябва изрично да кажете че искате той да ви подстриже когато си записвате час, иначе май ви разпределят към някой сътрудник.

# 427
  • Мнения: 12
Благодаря, момичета, и честит празник!

# 428
  • Мнения: 5 832
При Мърфи работи една фризьорка, която дълги години е работила в Италия и мисля да я посетя скоро. Доколкото разбрах подстригва само в салона на България.

# 429
  • Sofia
  • Мнения: 277
Здравейте! Търся мнение за nice beauty studio до Мол Парадайс. Бих искала да си направя балеаж и по тъмен корен, за да не се налага боядиване на 20 дни. И не ми се дават 200+ лева ( които дадох преди половин година в Inspire в Младост 4)

# 430
  • Мнения: 140
Честно казано за под 180- 200лв няма как да си намерите добър балеаж. Разбира се може да ви направят, но шанса да получите некачествен е доста голям. Това заедно с  изсветляването е най скъпата услуга, но пък се прави веднъж годишно.

# 431
  • София
  • Мнения: 3 825
В Nice beauty salon са по-ниски цените, около 100 лв съм плащала за фини кичури на цялата коса, матиране плюс сешоар, без боя в корена. Но аз не го правя веднъж годишно, няма как, защото съм с много тъмен корен и на 2-3 месеца правя поддръжка поне на видимата част отгоре.

# 432
  • Мнения: 140
Да, така е, и моят е толкова горе долу (аз се правя в Inspire Parаdise), балеаж -56лв +матиране 32лв + сешоар=24лв Общо  ми излиза112лв, когато не си слагам подхранване с Олаплекс.
Но в повечето случаи има и боя в корена (това го правя на 3-4 месеца) , като сложиш и подхранване, което си задължително според мен при такива процедури,все пак е изсветляване , с олаплекс и ми отива на 200. Така,че затова казах че 180-200няма как да е по малко, но ако спестиш от нещо, не направиш корен или махнеш олаплекса, може да стане около 100лв, но няма да е качествено, корена не е направен, косата няма да е подхранена.

# 433
  • Мнения: 1 284
Здравейте отново.
Някой има ли лични впечатления от фризьорите в V&A Glamour Beauty Salon, Студентски град, по-специално от Николета. Салонът ми е опция заради близостта, но изглежда доста кифленско, ФБ страницата им е някак вяла, имат снимки както на много хубави прически, така и на доста чалга- букли. Прическата, която искам няма да е сложна- сешоар и маша, но е за сватба и трябва да издържи цял ден.
Предварително благодаря.

# 434
  • София, България
  • Мнения: 812
Здравейте отново.
Някой има ли лични впечатления от фризьорите в V&A Glamour Beauty Salon, Студентски град, по-специално от Николета. Салонът ми е опция заради близостта, но изглежда доста кифленско, ФБ страницата им е някак вяла, имат снимки както на много хубави прически, така и на доста чалга- букли. Прическата, която искам няма да е сложна- сешоар и маша, но е за сватба и трябва да издържи цял ден.
Предварително благодаря.

Не бях чувала, но разгледах снимки във Фейсбук, щом е правила прически и в Милано тази Николета бих се пробвала и аз. Та благодаря за неволната препоръка. Сигурно обаче ще мога да изкажа мнение някъде след края на месеца или повече.

Общи условия

Активация на акаунт