Сайт са спално бельо, отзиви някой за сайта и за комплектите да има?

  • 34 131
  • 50
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 871
Колежката ми днес получи 2 комплекта чаршафи от този сайт. От Румъния идват със Спиди. Поръча в четвъртък ако не се лъжа.
Не са лоши чаршафите, 100% памук пише на тях, не знам кое му е сатенираното. Това 3D и 5D ... не го видях ама може и аз да не разбирам. Simple Smile
Ако ти допадат десените си поръчай!  bouquet

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Колежката ми днес получи 2 комплекта чаршафи от този сайт. От Румъния идват със Спиди. Поръча в четвъртък ако не се лъжа.
Не са лоши чаршафите, 100% памук пише на тях, не знам кое му е сатенираното. Това 3D и 5D ... не го видях ама може и аз да не разбирам. Simple Smile
Ако ти допадат десените си поръчай!  bouquet
Мерси, цветовете така ли наситени са.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 871
Да, наситени са.

# 4
  • БУРГАС
  • Мнения: 503

мерси!

# 5
  • София
  • Мнения: 8
Аз си поръчах миналата седмица от тези чаршафи .Много са хубави, пристигат бързо (за 2-3 дни), цветовете са наситени, калъфките и горния чаршаф са с ципове , изработката също е на ниво. С две думи струват си парите, в момента са на промоция плащаш един и получаваш още един по избор подарък.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 6 871
Тези които видях аз не бяха с ципове.

# 7
  • София
  • Мнения: 8
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

# 8
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

а наистина ли са памучен сатен или само памук?

# 9
  • Мнения: 176
Здравейте!Аз не разбрах -те са намалени тези комплекти от 120 на 60 лв и като поръчаш два плащаш общо 60 или 120?

# 10
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Здравейте!Аз не разбрах -те са намалени тези комплекти от 120 на 60 лв и като поръчаш два плащаш общо 60 или 120?

плащаш 2 за 60лв и 10 лв доставка

# 11
  • Мнения: 176
плащаш 2 за 60лв и 10 лв доставка
Благодаря,ще си поръчам Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 8
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

а наистина ли са памучен сатен или само памук?
Памучен сатен са, много са приятни  luvbed

# 13
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Тези които видях аз не бяха с ципове.
Може, аз си взех от комплектите от 60 лв - един със сини рози и втория с оранжеви цветя , и двата бяха  с ципове.

а наистина ли са памучен сатен или само памук?
Памучен сатен са, много са приятни  luvbed

A 2 еднакви ли трябва да купя?

# 14
  • София
  • Мнения: 8
Поръчваш единия модел който си избрала, след като минеш на следваща стъпка в коментар пишеш номера на модела който искаш за подарък . Доколкото разбрах от информацията в сайта, ако поръчаш 2 модела с различни цени се плаща по-скъпия.

# 15
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
А каква е плътността на плата?
Пише ли някъде по етикетите?
Имам съмнения, че е рехава материя...

# 16
  • София
  • Мнения: 8
А каква е плътността на плата?
Пише ли някъде по етикетите?
Имам съмнения, че е рехава материя...
Не е рехава, много приятна материя е,аз също се притеснявах от това когато поръчвах , но е перфектна материя. Не пуска  и не се събира при пране.

# 17
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
поръчах 2 двойни да видим, ще пиша и аз. Във ФБ запитах за нишката, но не ми отговориха. Има разлика в плата в тези от 60лв и в тези от 72 и 80

# 18
  • Мнения: 3
поръчах 2 двойни да видим, ще пиша и аз. Във ФБ запитах за нишката, но не ми отговориха. Има разлика в плата в тези от 60лв и в тези от 72 и 80

Би ли споделила след като ги получиш впечатленията си. И аз от няколко дена се чудя дали ще са качествени, защото са подозрително евтини...

# 19
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
поръчах 2 двойни да видим, ще пиша и аз. Във ФБ запитах за нишката, но не ми отговориха. Има разлика в плата в тези от 60лв и в тези от 72 и 80

Би ли споделила след като ги получиш впечатленията си. И аз от няколко дена се чудя дали ще са качествени, защото са подозрително евтини...


Получих ги, но не са кой знае какво. Тънки са и се различават различните дисени.

# 20
  • Мнения: 3
поръчах 2 двойни да видим, ще пиша и аз. Във ФБ запитах за нишката, но не ми отговориха. Има разлика в плата в тези от 60лв и в тези от 72 и 80

Би ли споделила след като ги получиш впечатленията си. И аз от няколко дена се чудя дали ще са качествени, защото са подозрително евтини...


Получих ги, но не са кой знае какво. Тънки са и се различават различните дисени.


Аз пък тъкмо поръчах, една жена ме убеди, че са много качествени и хубави...................... тънки имашпредвид рехав плат ли?

# 21
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Не е рехав, а точно тънки. Няма да изкарат дълго. Единия дори незнам дали е памук или полиестер. шева е все едно по труд и творчество сме ги шили. Дано твоя дисен да е по качествен.

# 22
  • Мнения: 3
Не е рехав, а точно тънки. Няма да изкарат дълго. Единия дори незнам дали е памук или полиестер. шева е все едно по труд и творчество сме ги шили. Дано твоя дисен да е по качествен.

А от колко лева си поръча? Аз от 72 и 80.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 871
Казах ви, че стават но не са кой знае какво. Аз не бих ги купила ... Освен всичко друго са натоварващо пъстри.

# 24
  • Мнения: 1
Поръчах 2бр. комплекти, но не съм очарована. Първо се оказа, че не са на цената от 70 лв., а 80лв. + доставката ... не ми ги доставиха на адрес, а трябваше да си ги получа от склада. Когато ги отворих и на двата комплекта имаше по една дефектна калъфка и то на лицевите страни. Едната е била намокрена и червената  боя се е размазала, не знам какво ще стане когато ги изпера, другата е с бели черти, защото при щамповането платът е бил нагънат. Платът е тъничък и ще видим колко ще издържи. Така че най-добре да си пазарува човек, когато може ''око да види и ръка да пипне'', за да няма подобни проблеми.

# 25
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
А фактури имахте ли? Аз получих и детските, те са хубави и важното е, че на калъфките си има картинка, докато двойните как се е паднало така са рязали. Моите двойни са от 60 лв, а детските от 99.

# 26
  • Мнения: X
Нормално е да са нискокачествени, все пак са китайски и то от най-долнопробните. В Али-то ги има в изобилие същите, предполагам че и румънците от там се снабдяват.

Но пък как "щедро" са обявили 50% намаление, че и подарък още един брой дават. Как да не си ги поръча човек тези чаршафи?  newsm78

# 27
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте
Какво става като се изперат ?
Наситени ли са така или избледняват

# 28
  • Мнения: 7 736
в сайта, пише, че долния чаршаф е бял, а на снимките е цветен
какви са ви долните чаршафи  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: X
в сайта, пише, че долния чаршаф е бял, а на снимките е цветен
какви са ви долните чаршафи  Rolling Eyes
Е,те китайците никога не изпипват детайлите. Снимките се правят с фотошоп, пък клиента какво ще получи...божа работа.

# 30
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
А дали е сатен наистина или полиестер

# 31
  • Мнения: 282
Здравейтее, исках да направя на брат ми подарък, който е фен на Реал Мадрид и купих бели чаршафи върху, които мислех да сложа щампа - логото на отбора. След като посетих няколко фирми за щампиране съм безкрайно отчаяна. Дадох 50лв за спален комплект и ми искат още 50 за голяма щампа само на чаршафа, а аз мислех и на калъфката и на плика да сложа. Май ще ми отпадне идеята за подаръка?! Sad
Вие как мислите заслужава ли си да дам толкова пари? Sad

# 32
# 33
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да споделя на всички в тази тема , че комплектите идват от Румъния поради факта че са внос от Китай, плата е на 100% полиестер, гарантирам !. Нормалната цена на метър памучен сатен , произведен някъде в света , със щампа е около 7-8 лв. за метър, ранфорса е от 4.50-5.00 за метър. След това добавете опаковка и производствена цена, добавете разходи по всичко свързано с комплекта .....В един спален комплект се използват около 6.5-7 метра. Можете да си направите сметката.....

Отидете в най близкият китайски магазин и вижте дали ги няма тези комплекти и там на цена от 35-40 лв за брой. Можете и да видите че има само 2 размера .... 200х220 и 150х220.
Не се подлъгвайте да румънците, които всъщност са китайци от пазара в БУКУРЕЩ.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 262
А щампите въобще отговарят ли си? Аз днес получих поръчани директно от Китай такива чаршафи и щампите нямат нищо общо с картинката - в различна посока са на калъфа за завивката, калъфките за чаршафите са ги отрязали както им е дошло. Въобще... #Crazy

# 35
  • Мнения: 2 558
В петък получих два комплекта от 49 лв бяха....едва днес ги отворих и съм супер разочарована....
Яд ме е, че направо ги хвърлих в пералнята и сега чета условията за връщане, естествено пише, че не трябва да са прани  #2gunfire След пералня и сушилня на минимални градуси вече има радърпани нишки по чаршафите.  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 292
Някой поръчвал ли е от комплектите от сатениран памук, тези, които са по 80 лева - http://outletspalnobelio.com/%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B … 0%BB%D1%8C%D0%BE/ ? Отзиви?

# 37
  • Мнения: 24
Вижте този магазин www.ellisabed.com , има интересни неща Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 19:16 от Reneta_007

# 38
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Вижте този магазин www.ellisabed.bg , има интересни неща Simple Smile
Сайтът не се отваря.

# 39
  • Мнения: 24
Вижте този магазин www.ellisabed.bg , има интересни неща Simple Smile
Сайтът не се отваря.

извинете ме - адресът е  www.ellisabed.com

# 40
  • Хасково
  • Мнения: 157
Здравейте,  аз също се подлъгах по хубавите снимки и поръчах 2 за 60 лв.Още като им видях калъфките ми то нямаше едно цвете , за цветове да не говорим, нищо общо. Веднага реших да ги връщам и ми струваше около 17лв
,а след 1 месец си получих парите. Внимавайте!

# 41
  • Мнения: 3
Здравейте,  аз също се подлъгах по хубавите снимки и поръчах 2 за 60 лв.Още като им видях калъфките ми то нямаше едно цвете , за цветове да не говорим, нищо общо. Веднага реших да ги връщам и ми струваше около 17лв
,а след 1 месец си получих парите. Внимавайте!

Ansi_S, от кой сайт ги поръча?

# 42
# 43
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
И аз се набутах, като поръчах два комплекта. Пълен боклук!! В сайта пише памучен сатен, на опаковката като ги получих пише 100 % памук, а според мен това е някаква евтина изкуствена материя. Дразни ме как така не мога да ги върна с наложен платеж, а връщам чаршафите и чакам някой, някога си да ми върне едни пари. Касов бон не получих.
Мисля да подам жалба в КЗП, но не знам дали ще стане понеже идват от Румъния.

# 44
  • Мнения: 13
Вместо памучен сатен ми изпратиха чиста синтетика. Пратката пристига със Спиди и няма опция за преглед преди да платиш. Приемете ли я влизате в омагьосан кръг. Фирмата не поема отговорност за това грубо нарушение/измама/. Ще трябва да си платите транспорта, сякаш вината е ваша, че не искате да приемете боклуците им и да чакате евентуално да ви върнат парите.

# 45
  • Мнения: 282
Аз миналата година си купих комплект от там и съм страшно доволна. Нито се е свил, нито е избелял, нито нищо - плътна материя, с ципове на калъфките и на плика. Цената беше на 85 лева, та се комбинирах с още една жена. Тя също е доволна.
Още по телефона операторката ни предупреди, че моделите от 85 лв. и нагоре са по-хубави, защото са по-плътни. Също ни каза, че някоколко комплекти имат дефекти - от тези на по-ниска цена и с много ярки червени цветове - 2-3 броя са й върнали.
А самата материя, освен, че е плътна е и нещо като сатенирана или нещо подобно, защото има лека лъскавина. Аз лично не се хлъзгам на нея, ама и да се хлъзна няма да падна, защото леглото ми е голямо.
Сега поръчах още три. Каня се от Коледа насам, та до другата почти стигнах. Два комплекта поръчах от 85 - плътните и един от 75 - тънките, че да видя колко пък толкова са тънки.

Подаряват две възглавници и доставката е безплатна.

Общо взето цената е нормална. Добре ушити са, цветовете са наситени. Разбира се на снимките са супер ярки, но то това зависи не само от фотошапа, но и от вашия монитор. Да не говорим, че си пише на сайта, че снимката е ориентировъчна. При мен си беше всичко така както го очаквах. Намалението, което дават 1+1 е трик, но не ми пречи, защото на тази цена такива чаршафи няма как да си купя.

Да не говорим, че миналата година ходих до нормален магазин, където продаваха същите чаршафи, само че в картонена кутия, същата материя и то на цена над 100 лева за комплект. И като питах от къде са, ми обясняваха, че били турси. На турския сайт не пишеше от къде са внос, но същите ги виждам и в Али-то. А аз Али-то си го уважавам, защото не продават само боклуци като всеобщоразпространеното мнение, но и много качествени неща, които тук се продават закупени отново от китай, но на тройна и петорна цена. За съжаление само в Алибаба и то при закупуване на големи количества, цената е супер евтина. В Алиекспрес се продават единично и цената излиза по-висока от тези в http://outletspalnobelio.com/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B … 230-cm-bg-21.html.
Затова ми е по-изгодно да си купувам от аутлета тук. Предполагам, че ги купуват от Алибаба, завишават ената, за да са на печалба, но не прекаляват. Предполагам, че и магазини се снабдяват от там с продукция и слагат надценка, щом тези същите чаршафи ги виждам за над сто кинта.

Като ги докарат другата седмиця, ще пиша дали и този път съм била доволна и ако успея ще кача и снимки.

# 46
  • Мнения: 2
Крайно съм разочарована, първо нямаше преглед, второ няма касова бележка, след отваряне се оказа,че всички спални комплекти, които поръчах (за около 300лв) се оказаха скъсани самите им опаковки а ги купих за подаръци, след това забелязах,че в сайта им пише, че след 15-20 дни ако ги върна ще ми върнат парите по банков път. Това ми се струва нагласено и се чудя дали изобщо да им ги изпращам или да си ползвам боклуците. Ако ги ползвам се страхувам,че ще се обезцветят на първото пране #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 47
  • Мнения: 57
Здравейте!
Поръчах халат от spalnobelio.bg и никога вече няма да ги ползвам!!! Нищо не беше така както изглежда на снимката, а на всичкото отгоре беше и сякаш изработен от 4 годишното ми дете. А сега ме мотаят и с рекламацията.

# 48
  • Мнения: 21
Здравейте,

тъкмо да направя поръчка и реших да се разровя из нета, за щастие ви намерих.
Алтлетът е изтрит от мрежата, но явно сайтът spalnobelio.online е на същите хора.
Все пак може да са си взели поука от негативните отзиви. Някой поръчвал ли е скоро?

# 49
  • Мнения: 6
Искам замо да кажа,че тази фирма продава ПЪЛНИ БОКЛУЦИ!!!!!

# 50
  • Мнения: 775
Що не се пробвате да купите текстила от място а се ровите в незнайни сайтове!


Общи условия

Активация на акаунт