Бодита с къс ръкав?

  • 2 929
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 203
Здравейте момичета,

Питам се тези дни като обикалям магазините, защо никъде няма бодита с късо ръкавче, най-обикновенни памучни, за под памучното гащеризонче за сън. Поне така аз си го представям, като спинка да го обличам с гащеризонче памучно и отдолу едно боди с късо ръкавче, защото с дълъг става малко прекалено според мен. Бебчо трябва да се появи на 28 декември, нистина в люта зима, но той ще си е на топло, под завивка. В магазините ми казват че не им е сезона Shocked ама това си е бельо нали, то няма сезон. Или мислите че при нормална стайна температура 22-23 градуса трябва да има боди с дълъг ръкав под гащеризончето? Confused:

# 1
  • Мнения: 3 042
аз с боди с  дълъг ръкав и отгоре блузка го слагах да спи, не мисля че му е било топло.

# 2
# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
офффффффффффф, и аз съм бясна по същият повод.
Аз само , че търся бодита без ръкав, не с къс дори. Отговор: "ама Госпожо, лятото мина, елате догодина, сега можем да Ви предложим ватирани бодита с дълъг ръкав" Shocked  Shocked  Shocked
При което аз казвам" Вие луди ли сте? На парно вкъщи, боди с дълъг ръкав."Дъщеря ми вкъщи зимата ходи гола, по боди без ръкав или с къс в краен случай.
Те ме гледат като полезно изкопаемо.

А аз държа на една БГ фирма за бодита - "ЕЛИПЕ" - пловдивска, имат магазин в София до нас. И намя и няма...........били ги прибрали в складовете.

Та затова сега чакам "Произведено в България" от 12.11. - там със сигурност ще намеря хубави БГ неща на различни БГ фирми за детски трикотаж, надявам се да има и бодита без ръкав - изрично - без ръкав

# 4
  • Мнения: 17 407
Цитат на: rai4ka
Здравейте момичета,

Питам се тези дни като обикалям магазините, защо никъде няма бодита с късо ръкавче, най-обикновенни памучни, за под памучното гащеризонче за сън. Поне така аз си го представям, като спинка да го обличам с гащеризонче памучно и отдолу едно боди с късо ръкавче, защото с дълъг става малко прекалено според мен. Бебчо трябва да се появи на 28 декември, нистина в люта зима, но той ще си е на топло, под завивка. В магазините ми казват че не им е сезона Shocked ама това си е бельо нали, то няма сезон. Или мислите че при нормална стайна температура 22-23 градуса трябва да има боди с дълъг ръкав под гащеризончето? Confused:


НА мен лично това гащеризонче за сън ми беще супер неудобно. КАто се има предвид, че бебето акаше на всяко ядене, по- лесно ми беше с ританки.

# 5
  • Мнения: 2 807
На Стеда виж, те имат с късо ръкавче целогодишно, поне така беше миналата година. Имаха дори и за 2-3 годишни дечица. Аз лично предпочитам бодитата за тази възраст, отколкото потниче с гащички...
 Става въпрос за сергията им на Илиенци, ако имаш път натам. Не знам на друго място къде можеш да ги намериш.
А, освен да изчакаш произведено в БГ, всяка година са там Simple Smile

# 6
  • Мнения: 203
Хубаво ме подсети за Произведено в България, може би там ще намерим нещо. Наистина продавачките така ме гледат сякаш искам слон от африка да си купя, и казват че няма да зареждат до лятото Shocked  Confused: Странна работа, вече си мислих , че аз нещо не преценявам както трябва.

# 7
  • Мнения: 580
Аз такива бодита /с къс ръкав, обикновенни, бели, памучни/ купих преди 2 седмици от магазина на Комес на Стамболийски.При това бяха намалени /на 2 лв. май/
Та ако имаш път на там, провери

# 8
  • Мнения: 1 311
Цитат на: rai4ka
Здравейте момичета,

Питам се тези дни като обикалям магазините, защо никъде няма бодита с късо ръкавче, най-обикновенни памучни, за под памучното гащеризонче за сън. Поне така аз си го представям, като спинка да го обличам с гащеризонче памучно и отдолу едно боди с късо ръкавче, защото с дълъг става малко прекалено според мен. Бебчо трябва да се появи на 28 декември, нистина в люта зима, но той ще си е на топло, под завивка. В магазините ми казват че не им е сезона Shocked ама това си е бельо нали, то няма сезон. Или мислите че при нормална стайна температура 22-23 градуса трябва да има боди с дълъг ръкав под гащеризончето? Confused:


Миналата зима сина ми спеше по боди с дълъг ръкав ('щото не намерихме с къс) и гащеризонче без ръкави. Температурата в стаята му я поддържах 19-20 градуса. Мисля, че му беше добре на такава температура така облечен, защото вечер преди къпане като му затопляхме стаята до 22 градуса и започваше да мрънка.

# 9
  • Мнения: 2 655
Не са само за сън.
АЛИСИА е вече на почти 3 месеца и я гледам само по боди. По цял ден. Много са удобни и практични, особено като сменяш памперси на всеки половин един час. Wink Е тук е все още 28-30 градуса, голяма жега. По някога се чудя как ще я обличам като се приберем. Така свикнах с тези бодита.... Embarassed
Жалко, че в България ги няма. Rolling Eyes  Тук е пълно навсякъде с тях. Мисля, че това е най-продаваната стока. В най-различни цветове, форми и видове.

# 10
  • Мнения: 8 769
Аз също онзи ден търсих бодита с къс ръкав, или боди-потник. Ни едното от двете. Казвам на "продавач-консултантите" (след като са ми показали бодитата с дълъг ръкав): А сега, ако обичате ми покажете какви имате с къс ръкав! Те ми казват "Добре" и минават на следващия клиент! #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Тук във Вис Виталис има бодита с къс ръкав. Също и в един-два магазина, в които влизах наскоро, пак си имаше. Аз много обичам бодитата с к.р., защото зимата ги слагам под дрешките, като бельо, а лятото малката шпори само по тях.

# 12
  • Мнения: 5 255
Миналата седмица купих комплект 3бр. бодита с къс ръкав на Albimini от Търговския дом ет.2 в Овча купел.

# 13
  • Мнения: 1 517
Цитат на: iva78
Аз такива бодита /с къс ръкав, обикновенни, бели, памучни/ купих преди 2 седмици от магазина на Комес на Стамболийски.При това бяха намалени /на 2 лв. май/
Та ако имаш път на там, провери

и на мен ми се срува че мярках скоро там бодита с къс ръкав,аз почти само от там купувам дрехите на Ники така че може и утре да проверя да ви кажа

# 14
  • Мнения: 717
Цитат на: karla
Цитат на: iva78
Аз такива бодита /с къс ръкав, обикновенни, бели, памучни/ купих преди 2 седмици от магазина на Комес на Стамболийски.При това бяха намалени /на 2 лв. май/
Та ако имаш път на там, провери

и на мен ми се срува че мярках скоро там бодита с къс ръкав,аз почти само от там купувам дрехите на Ники така че може и утре да проверя да ви кажа


Имам няколко бодита на Комес, но съм ги купувла от други магазини. Много съм доволна от тях, можете ли да ми кажете точния адрес на Стамболийски?

# 15
  • Мнения: 580
Цитат на: Marina M

Имам няколко бодита на Комес, но съм ги купувла от други магазини. Много съм доволна от тях, можете ли да ми кажете точния адрес на Стамболийски?


спирка ''Вагон- ресторант'' в Разсадника. Точно срещу магазин ''Щъркел''- едни малки бели магазини, наредени успоредно на бул. Стамболийски.
Това го копирах от тук
Точният адрес не го знаем за съжаление.

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: boo
Тук във Вис Виталис има бодита с къс ръкав. Също и в един-два магазина, в които влизах наскоро, пак си имаше. Аз много обичам бодитата с к.р., защото зимата ги слагам под дрешките, като бельо, а лятото малката шпори само по тях.



абе Пловдив е друга работа: там има всичко, и всички мои любими фирми за детски трикотаж са пловдивски.
И "Мануела 13", "Елипе","Ли" и още и още....все са пловдивски, и почти всеки ден звъня на понякоя пл.фирма с код 032 да ги питам дали ще имат щанд на "Произведено в Бъгария" - и всеки път получавам отговор  Imp "Не". Imp

Много съм бясна по този повод.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Liorena
офффффффффффф, и аз съм бясна по същият повод.
Аз само , че търся бодита без ръкав, не с къс дори. Отговор: "ама Госпожо, лятото мина, елате догодина, сега можем да Ви предложим ватирани бодита с дълъг ръкав" Shocked  Shocked  Shocked
При което аз казвам" Вие луди ли сте? На парно вкъщи, боди с дълъг ръкав."Дъщеря ми вкъщи зимата ходи гола, по боди без ръкав или с къс в краен случай.
Те ме гледат като полезно изкопаемо.

А аз държа на една БГ фирма за бодита - "ЕЛИПЕ" - пловдивска, имат магазин в София до нас. И намя и няма...........били ги прибрали в складовете.

Та затова сега чакам "Произведено в България" от 12.11. - там със сигурност ще намеря хубави БГ неща на различни БГ фирми за детски трикотаж, надявам се да има и бодита без ръкав - изрично - без ръкав



Лио, иди на Пиротска. В отсечката м/у Ботев и там, където завива трамвая към пазара отдясно (ако си с гръб към Ботев) има един магазин още от старо време. Там ще намериш най простички бодита без ръкав, с къс ръкав, фланелки и пр. неща, също и потничета. Другия магазин е пак на пиротска като тръгнеш от Ботев по десния тротоар в посока Метростанция Сливница, точно преди "ухото"на трамвая има едно магазинче за бебешки неща. Там също има такива неща.
Надявам се да съм го обяснила разбираемо. Аз от двата магазина купувах на Алекс фланелки и потници за яслата преди 2-3 седмици

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: rai4ka
Здравейте момичета,

Питам се тези дни като обикалям магазините, защо никъде няма бодита с късо ръкавче, най-обикновенни памучни, за под памучното гащеризонче за сън. Поне така аз си го представям, като спинка да го обличам с гащеризонче памучно и отдолу едно боди с късо ръкавче, защото с дълъг става малко прекалено според мен. Бебчо трябва да се появи на 28 декември, нистина в люта зима, но той ще си е на топло, под завивка. В магазините ми казват че не им е сезона Shocked ама това си е бельо нали, то няма сезон. Или мислите че при нормална стайна температура 22-23 градуса трябва да има боди с дълъг ръкав под гащеризончето? Confused:



Аз лично на новородено бих сложила под гащеризона боди с дълъг ръкав. Новородените нямат изразена подкожна мазнинка и нямат добра терморегулация, затова не трябва да е навлечено, но не трябва и да е разголено. За Т 22-23 градуса бих слагала дълъг ръкав. На моята дъшеря и елече слагах, но ние нямаме парно вкъщи и колкото и да топля стаята Т е ниска...

# 19
  • Мнения: 717
Цитат на: iva78
Цитат на: Marina M

Имам няколко бодита на Комес, но съм ги купувла от други магазини. Много съм доволна от тях, можете ли да ми кажете точния адрес на Стамболийски?


спирка ''Вагон- ресторант'' в Разсадника. Точно срещу магазин ''Щъркел''- едни малки бели магазини, наредени успоредно на бул. Стамболийски.
Това го копирах от тук
Точният адрес не го знаем за съжаление.


Знам ги. Още днес ще отида. Мерси много  Grinning  Grinning

# 20
  • Мнения: 390
Liorena, не се ядосвай, ако си виждала преди тези пловдивски фирми на "Произведено в Балгария" почти 100%, че ще ги видиш пак (само дето е обществена тайна, че не участват производителите, а търговци или тяхна дистирибуторска фирма, аз това го зная от достоверни източници)

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В сайта на FAMILY-BR.COM предлагат боди без ръкави за 2,70 лв. произведено от Захитекс.
Захитекс имат магазин в кв. Лозенец на Кръста /срещи хотел Кемпински/ на ул. Бигла.

# 22
  • София
  • Мнения: 331
Голям избор от всякакъв вид и размер бодита и всякакви други дрешки има целогодишно на Илиенци.
Разходете се и ще намерите и фирмени щандове на някои от българските производители, а  има и щандове с мешана стока от различни производители.

# 23
  • София
  • Мнения: 331
Цитат на: Marina M
Цитат на: iva78
Цитат на: Marina M

Имам няколко бодита на Комес, но съм ги купувла от други магазини. Много съм доволна от тях, можете ли да ми кажете точния адрес на Стамболийски?


спирка ''Вагон- ресторант'' в Разсадника. Точно срещу магазин ''Щъркел''- едни малки бели магазини, наредени успоредно на бул. Стамболийски.
Това го копирах от тук
Точният адрес не го знаем за съжаление.


Знам ги. Още днес ще отида. Мерси много  Grinning  Grinning


Само да вметна, че при положение, че ще се разхождаш до магазина на Комес на Стамболийски ти препоръчвам да отскочиш и до магазинчето срещу болница Св. София. То се пада на приблизително 500 метра от магазина на Комес.
Има много хубави неща и на много прилични цени.

Общи условия

Активация на акаунт