Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 юни 2015, 01:33 ч.

?Въпроси всякакви за СО?

• 1 569 566
  • 24 855
  •   2
Отговори
# 24 285
Не отивай в Красна поляна, там са мангал до мангала.

# 24 286
Арийскотото присъствие не е силно и в Овча купел.

# 24 287
За ОК утре ще пиша. Лична история.Купувай там. После ще Одим на спа

# 24 288
  • София
Овча купел е много далеч от центъра.

# 24 289
Утре ще разкажа за ок моите драми и..ей ..възмездието. Аз  доволна. Вече.

# 24 290
Напълно си е нормално в БГ действителност да живееш с мама и с татко до безкрай. Аз - жив пример - живея в наследствена къща с баща ми на 35. Бас ловя, че много от тук присъстващите заканили се да изпъдят чадото на връх 18-тия му/и рожден ден, друго ще запеят като дойде време.
Момичето е направило това, което е сметнала за правилно, но резултата не и харесва. Все пак чест и прави, че продължава да влиза и да отговаря, а не да пусне тема и да офейка, след първото по лошо мнение.

# 24 291
Да бе това е ОК на 35 сама жена да живее при баща си в къща. Все пак се предполага, че ще ходиш при мъж да правиш секс ако някой върже, а не да ги викаш при теб Simple Smile

# 24 292
Хуан де Марко, спокойно, бе, няма да увиснем на твоята стисната шия.

# 24 293
  • weltweit
Според мен парите за наем в София са по-смислено похарчени  от заем с ипотека. За 500-600лв има много хубави имоти, с хубава локация. Цените на имотите са доста надути последно време и скоро очаквам да се спатъхне балончето, както стана 2010г.

А какво лошо има да живееш с родител на 35г, ако си сам и нямаш собствено семейство(мъж/жена и деца)? Особено ако живеете в един град? Прекалявате с тази самостоятелност на всяка цена. Понякога наистина няма смисъл.

# 24 294
Ами това, че дори гости не можеш да си поканиш на спокойствие.

# 24 295
А какво лошо има да живееш с родител на 35г, ако си сам и нямаш собствено семейство(мъж/жена и деца)? Особено ако живеете в един град? Прекалявате с тази самостоятелност на всяка цена. Понякога наистина няма смисъл.
Точно това имах в предвид. Много от потребителите тук осъждат живеенето с родител и считат, че човек се изгражда като характер само ако живее отделно. Иначе по принцип до сега баща ми ми е бил семейство - и пак са същите неща - ходиш на работа, издържаш домакинство, чистиш, готвиш. Единствената разлика е, че не плащаш квартира. И защо това, че си самостоятелен, при положение, че парите ти едвам стигат за наеми, консумативи и т.н. е чак такова постижение. Тук доста често се осмиват млади хора напуснали или ненапуснали семейното гнездо до по късна възраст.
Иначе при съседите, мъжете се нанасят в къщата на жената и съжителстват с майка и. Вече 2-ма по ред.
ДонДжон, да ходя при гаджето за секс /има терен/.
И да, сега с приятеля ми ще се изнасяме заедно и отделно от семействата ни.

# 24 296
Няма лошо в самото живеене, просто има хора, които не са самостоятелни и не желаят да бъдат.

# 24 297
Според мен парите за наем в София са по-смислено похарчени  от заем с ипотека. За 500-600лв има много хубави имоти, с хубава локация. Цените на имотите са доста надути последно време и скоро очаквам да се спатъхне балончето, както стана 2010г.

О да, за 500-600лв е пълно с превъзходни имоти. На мен толкова ми е ипотеката, кое е по-добре... ти си знаеш.

И няма нищо лошо да си на 35 и да живееш с родители, просто е леко смешно Simple Smile

# 24 298
  • weltweit
Чак пък смешно, може да има причина за съвместнто съжителство с родители и тя да не е инфантилна. Ако срещнеш човек, с когото да градите семейство нищо не пречи да се отделиш след време. Не са те вързали во веки.

Дончо, ипотека за 500-600лв? Браво, в кой квартал и колко кв?

# 24 299
Щом така им харесва, това си е техния живот.
Контактувам напоследък с една англичанка, която наскоро ми сподели, че в началото била потресена от балканските ни нрави, семействата да са си толкова близки с порасналите деца, после осъзнала, че открово завижда на радостта и начина, по който контактуват.
Наблюдавам, че много от днешните млади, на които им се налага да са самостоятелни, поради образование в друг град или работа го превръщат в някакво върхово постижение.
Но не е такова в очите на другите, не при всички се е стекъл така живота, при много други е било по-лесно и са направили тази стъпка когато са готови и са имали желание.
Завистта към тези вторите, съществува още от моето студенстване, сега е една идея по-рафинирана, придружена с издигане в култ на самостоятелността.
Не знам какво е точно самостоятелното на днешното живеене под наем, като винаги е със съквартиранти до момента на решение за съвместно съжителство или брак и да се живее под наем.

Общи условия

Активация на акаунт