ORS 200 на HIPP

  • 3 542
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Здравейте мали, искам да попитам някоя от вас давала ли е сокчето ORS 200 на HIPP. Питам защото ,  указанията за употреба са на гърба на етикета и са на някакъв чужд език - предполагам унгарски:)
искам да дам на детето и незнам как Rolling Eyes, а GP-то пак си е изключила телефона #2gunfire

# 1
  • Мнения: 2 100
дава се при повръщане или разстройство
просто е сок от моркови, оризова вода и нещо такова -даваш си го като всяко друго сокче

# 2
  • Мнения: 294
Ели е с разстройство и за това искам да й дам, но факта, че има указания за употреба ме кара да си мисля, че немога да и дам целия сок да си го пийне на веднъж

# 3
  • Мнения: 997
В началото на март  1,2 год. ми син беше с ужасно разтройство. Изхождоше се по 7 пъти до обяд, а следобедните изобщо не ги броях. Уплаших се да не се обезводни, защото нищо не помагаще - Ентероли,Смекти, бабините лекове. Някой ми препоръче сокчето на Хип. Толкова бях притеснена, че изобщо не се занимавах да чета. Сипах му половинато - той го изпи и ревна за още. Дадох му останалото. Дадох сока вечерта - на сутринта нямаше нищо. Още не мога да повярвам. Беше пил само него.  Мисля, че щом се продава в обикновени магазини/аз поне го купих от такъв/ значи няма опасност от предозиране.

Общи условия

Активация на акаунт