Суровоядство - трета тема

  • 54 153
  • 369
  •   1
Отговори
# 1
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Включвам се с челен опит: никога повече протеин на прах.Само един ден без да го пия и кантара е почти 2 кг надолу. Явно всичко е много индивидуално, по принцип съм против каквито и да е добавки на капсули.

# 2
  • Мнения: 6 395
Всяка една храна действа различно на различните хора. За протеина специално си мисля, че ако не се тренира усилено, е малко в повече да си пие като добавка. Като цяло аз лично не харесвам разни прахообразни субстанции, предпочитам храната в нейната цялост  Peace  Мое наблюдение, най-добре се чувствам от плодове по-водни и ядки в неограничени количества, въпреки че са много калорични, не ми се отразяват особено на фигурата, а са доста засищащи  Peace

# 3
  • Мнения: 5 713
високомазното суровоядство 
Мазнините са не повече от 40%.

# 4
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
високомазното суровоядство  
Мазнините са не повече от 40%.
newsm78 Вероятно сатава дума за пост на Фея от предишната тема!?
Благодаря за новата тема  bouquet Heart Eyes.
Вчера опитах първата за сезона диня. Днес има и за обяд!

# 5
  • Мнения: 6 395
Ние днес резнахме първият пъпеш, направоооо  Blush Blush Blush  и детето не спря да вика мммм, а на мен ми е любим плод, умирам да стана рано сутрин и да има ароматен и студен пъпеш за закуска  Heart Eyes  и да изпия после едно кафенце , чудно.

# 6
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Ние днес резнахме първият пъпеш, направоооо  Blush Blush Blush  и детето не спря да вика мммм, а на мен ми е любим плод, умирам да стана рано сутрин и да има ароматен и студен пъпеш за закуска  Heart Eyes  и да изпия после едно кафенце , чудно.
И аз, и аз! Само че, пъпешчетата вече ги пробвах преди няколко седмици, тук има едни такива зимни, но диня вечра за сефте!

# 7
  • Мнения: 1 748
Здравейте Simple Smile

Записвам се, да следя темата, въпреки че не се храня със 100% сурови храни.

И едно въпросче имам: някоя от вас момичета, хранила ли се няколко дни (например седмица) само с един плод? Има някаква такава мода из веганите в нета да го правят с банани и имат добри резултати. Целта е разтоварване, пречистване и т.н. летни занимания. Иска ми се да го направя с пъпеш.

Иначе знам за хора, с проблеми с пикочната система, които го правят с диня, за да си пречистят съответните канали, но не са ми близки, за да ги разпитам..

# 8
  • Мнения: 8 163
Шайн, не съм правила подобно нещо, защото ми се вижда неразумно. Няма растение, което само по себе си да съдържа всички необходими на тялото вещества.

# 9
  • Мнения: 1 748
Фея Кръстница, напълно съм съгласна с теб! И аз не го намирам разумно за дълъг период от време. Чувала съм за хора на лечебен глад за месеци  newsm78 Ми не го разбирам...

Аз мисля, че е реалистично, при цялата ми любов към пъпеша, да изкарам 4-5 дни. За толкова дни се надявам, че няма да развия дефицити. Искам да се пробвам, заради разтоварването на храносмилателната система. Гладуването ми се вижда по-крайна и по-опасна форма(която би наложило да спра и тренировките, с което няма как да се примиря).

# 10
  • Мнения: 6 395
Аз лично не съм по моно храненето, колкото и любими храни да имам, ако не редувам, ми писват и в един момент спира да ми се яде дори. Едно време с една зелева супа си спомням, а много обичам по принцип.......е на 3тият ден си спомням , че не можех да я подуша. От тогава не съм яла  зеле прясно .....и преди месец готвих на детето прясно зеле с ориз и домати и хапнах и аз най-сетне, установих че все още обичам, но няма да направя грешката сама да се отвратя отново от някоя любима храна.  Peace Това е за хора, които не обичат да се хранят със сетива също, а аз освен да се натъпча, обичам вкусове различни, много обичам и подправки най-различни, да ми е вкусно и приятно и пикантно  Wink

# 11
  • Мнения: 5 713
И едно въпросче имам: някоя от вас момичета, хранила ли се няколко дни (например седмица) само с един плод? Има някаква такава мода из веганите в нета да го правят с банани и имат добри резултати. Целта е разтоварване, пречистване и т.н. летни занимания. Иска ми се да го направя с пъпеш.
Не съм.
Но от няколко години се прави подобно нещо с череши за 20-на дена през юни.

# 12
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Здравейте Simple Smile
Записвам се, да следя темата, въпреки че не се храня със 100% сурови храни.
И едно въпросче имам: някоя от вас момичета, хранила ли се няколко дни (например седмица) само с един плод? Има някаква такава мода из веганите в нета да го правят с банани и имат добри резултати. Целта е разтоварване, пречистване и т.н. летни занимания. Иска ми се да го направя с пъпеш.
Иначе знам за хора, с проблеми с пикочната система, които го правят с диня, за да си пречистят съответните канали, но не са ми близки, за да ги разпитам..
Ако това ти подсказва организма, следвай инстикта си! Искаш да се пречистиш, опитай. Започни, когато си у дома,на спокойствие. Аз съм правила подобен опит с диня, но само за няколко дни. После трябва да видиш и как да се захрани отново организма Hug Не може след три дни много леко хранене да започнеш с хард храни. Имах преди книгата на Лидия Ковачева и се водех по нея, но сега не помня как точно се прави! EmbarassedНо във форума има някъде подтема за лечебния глад! Peace

# 13
  • Мнения: 1 748
Може да изкрада захранването след плодуване от темата за плодуване  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 12 473
Запис към любимият ми начин на хранене..Wink

Общи условия

Активация на акаунт