Клостилбегит

  • 2 055
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
имам ПКЯ и миналата година ми направиха оперативна фенестрация на яйчниците. От тогава се опитвам да забремения. Изследванията на хормоните от миналия месец са наред с изключение на пролактина който е съвсем малко над нормата. Правили сме спермограма и снимка на тръбите и всичко е наред. Изписаха ми клостилбелгит от 5ти ден на цикъла, който пия вече трети ден 2 по 1 табл. Интересувам се, дали е възможна промяна на базалната температура след приема на лекарството? И ако има някой който да е минал по този път ще се радвам да сподели мнение.

# 1
  • Мнения: 14
Здравейте,
имам ПКЯ и миналата година ми направиха оперативна фенестрация на яйчниците. От тогава се опитвам да забремения. Изследванията на хормоните от миналия месец са наред с изключение на пролактина който е съвсем малко над нормата. Правили сме спермограма и снимка на тръбите и всичко е наред. Изписаха ми клостилбелгит от 5ти ден на цикъла, който пия вече трети ден 2 по 1 табл. Интересувам се, дали е възможна промяна на базалната температура след приема на лекарството? И ако има някой който да е минал по този път ще се радвам да сподели мнение.
Здравей Lannie, и аз съм с Пкя и вече 3ти месец на стимулации с Клостил. Не съм сиг дали ще отчете правилно меренето, предната ми генеколожка ме караше да си следя температурата, но ми изглежда доста ненадеждно, при сегашния ми генеколог ходя по 3-4 пъти в месеца за да следи фоликулите, ову-то и т.н. Според мен така ще си по-спокойна и със сиг. ще знаеш кои са най-добрите дни за бебчо  Hug

# 2
  • Мнения: 3
Здрасти Вики,
аз не разчитам единствено на БТ, ходя си редовно на лекар даже вчера бях и ми казаха че имам около 10тина фоликула в левия яйчник. Иначе ми беше интересно дали от хапчетата се повишава като цяло понеже при мен май така става.. Единствено се притеснявам накрая да не останат някакви кисти...
Вики, а при теб проявяват ли се някакви странични реакции от лекарството?

# 3
  • Мнения: 14
Ми честно казано не, освен че съм напълняла, аз пия и дуфастон след ОВУ-то.  Embarassed Аз имам също фоликули, но са миниатюрни, около 4-5 мм. Моят др. ми каза че, ако има по-големи неспукани фоликули стават на кисти от клостила , за това ходя всеки път на 4-5 ден от МЦ на преглед. Не съм сигурна до колко е допустимото на големината на фоликулите  ooooh! ноо да се надяваме да нямаме проблеми   bouquet На теб след клостила изписали ли са ти нещо др да пиеш ?

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 09:51 от Виктория В.

# 4
  • Мнения: 3
Нем, само това лекарство.. Дано има ефект, от днес започвам и тестовете за овулация за всеки случай пък да видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт