Евтини магазини за животн

  • 2 144
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Хей хора :з На 16 съм и най-накрая си събрах пари и реших да си взема коте ;з и исках да ви помоля да ми кажете някой евтини магазини за неща за котета защото хич не ми се давато 80 лева за легло  или нещо друго ако може и магазините да са в София някъде около Младост и Дружба  Sad Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 1 421
В Джъмбо има легла и други аксесоари Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 031
Виж и в OLX, има много неща за домашни любимци.
На първо време най-важно ти е да вземеш тоалетна, подходяща храна и да отделиш пари за обезпаразитяване/ваксина ако няма. Транспортната клетка също е полезна. Леглото не е толкова важно, нашето го хвърлихме неизползвано, друго място си избра за спане.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ако искаш да е здраво котето,опитвай се да му купуваш качествена храна,от мен успех и да станете големи приятели

# 4
  • Мнения: X
Можеш сама да си направиш. Например легло можеш да сътвориш от стари възглавници или одеяло, които да напъхаш в голяма калъфка или чаршаф и пришиеш.
Купички за храна или играчки могат да се вземат и от магазин Всичко по левче.
Тоалетната може да е стара тавичка по - голяма, която не използвате.
Вече храна, гранули за тоалетната и други -  от зоомагазин.

На мнение съм, че е добре да отделиш пари за качествена храна, ваксини, обезпаразитяване, а не толкова за легло и други.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз гледах известно време едно коте докато му намерят осиновител и за тоалетна бяха го научили в едно продълговато легенче да му сложат вестник(сега има много рекламни) и отгоре да посипят съвсем малко гранули,след всяко ползване всичко се изхвърля,а легенчето измива.Най-добре да дадеш парите за храна и ветеринар

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 21:26 от mariqivanova799

# 6
  • Мнения: 2
За ваксините и за храната съм го намислила ;д намерила съм му качествена храна и доктор който  е много добър и винаги е слагал ваксините на всяко мое животно :з благодаря ви найстина много ;з

# 7
  • София
  • Мнения: 1 250
Ако си в София, бих ти препоръчала да отидеш на съботния пазар на Подуене. Там всичко е в пъти по-ефтино, отколкото в магазините за домашни любимци и има всичко.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт