Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 1

  • 38 488
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
Дид,гифчетата са много хубави,но не смея да си сложа в гащите,защото имам проблеми с мамата-много бавно работи ,ако имам гащи! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 2 804
Бу,  Изглежда между Севинай и Халюк е имало големи проблеми  в съвместния им живот / а сигурно и при развода/и Халюк си изкарва ненавистта към майка му върху Али.Но пак има нещо сбъркано у него-имам предвид снимките на Гюнеш,които е събирал и то от много години.Нещо като маниакално преследване от разстояние. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78З    И  не е ясно защо го е правил.И още не знаем какво се е случило с бащата на момичетата.Дали аджеба Халюк няма пръст и там.
    Общо взето много неизвестни.Също и какво точно е станало с бившата на Саваш-честно казано,не вярвам да е мъртва-има нещо,което още не знаем.Много ми е интересно също как така на онова пусто място/където е лодката/ изведнъж се оказа,че е имало камера да записва. newsm78 newsm78 newsm78  Ама то като на филм,де.
   Та така-х,у ,z-неизвестните ще се изяснят по-нататък Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 01:35 от babcheto44

# 20
  • Мнения: 12 719


За сега са тези разбира се ще пусна и нови по принцип ги пусках в Тумблр,но вече ще ги споделям и в темата с голямо удоволствие  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 9 281


Бабче според мен Халюк има някакъв вид психическо разстройство, я шизофрения, я нещо подобно, мисля си така най-вече след сцената с Рана и Али в този епизод, когато Рана се появи и го успокои показах, че той сякаш не е бил на себе си и сега се съвзема.

# 22
  • Мнения: 2 804
  Вай,беееее!Клипарата за СеЛиш е много хубава!!Браво на автора и!! Даже на едно място се чува как Селин го нарича Алиш! Heart Eyes Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 2 804
Бу,  много е вероятно да е шизофреник,както ти казваш и да има раздвоение на личността.И явно Рана е в течение на това.Тя знаеше как да го успокои. Hug Hug

# 24
  • Мнения: 12 719
Диди  Hug

Аз казах, че според мен няма да е сериозно пострадала Севилай, ако наистина Халюк я е нападнал, а не е правил нещо друго, може да е се е сбил със собственика на кучето.

Али е много затворен, много тъжен, много вглъбен, семейството му никога не е било добро, винаги се е притеснявал за нещо и се е страхувал. Той вече е влюбен в Селин, но таз любов ще е е много трудна, Али около себе си е изградил стени, за да се предпазва от всичко което може да го нарани. Когато усети, че Сел е влюбена в него и ще започне още повече, за да не я нарани и за да не бъде наранен, а на нея ще и отнеме много време, за да свали щита му.
Напълно подкрепям Али е адски затворен като книга е буквално никой не иска да го чете (в случая) чуе  трябваше да си фрасне ръката в масата,че Севилай и тя да се сети,че има син да не говоря за тиранийското поведение на Халюк което просто ме плаши той Али му каза миналата серия,че е болен и аз мисля,че ще излезе,че е психопат тези снимки не са напразно и там на Гюнеш колието също едва ли Саваш го е донесъл  #Crazy Има възможност да е направил нещо на този с кучето,но пък защо Севилай да гледа все едно видяла призрак? newsm78 Рана я разбирам защо иска да съсипе Халюк и иска да го остави сам навремето е прогонил някой който тя е обичала и не разбирам защо Халюк постоянно казва за Саваш на Рана,че не е неин син може би иска да хвърли престъплението върху него както щеше да стане
Оф всичко е адски заплетено наистина  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 804
   Айде,аз вече запявам "Полегнала е Тодора" Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

   До утре-Лека нощ!! 1countingsheep smile3524

# 26
  • София
  • Мнения: 9 281
Бу,  много е вероятно да е шизофреник,както ти казваш и да има раздвоение на личността.И явно Рана е в течение на това.Тя знаеше как да го успокои. Hug Hug
И май, и  Али знае, предполагам и Севилай защото показаха, че тя много се бои от него.
Според мен Саваш е син на любимия на Рана, Халюк го е наранил и тя после го е взела да се грижи за него и с времето го  е обикнала и приела като свое дете.

Лека нощ Бабче  Hug

# 27
  • Мнения: 12 719



Първият ми клип за Селин и Али турците им викат АлСел,но и СеЛиш звучи сладко   Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 12 719


Тая сцена ме изкефи на макс как и оскуба хубаво косата  Joy Joy Joy
Лека Бабче  Hug

# 29
  • Мнения: 12 719


Сладури  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт