Въшки

  • 299 747
  • 1 313
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 46 508
Ние се проверихме на следващия ден и нямаше нищо. След това от време на време пак се гледахме, за щастие нищо повече не се появи  Praynig

# 346
  • Мнения: 1 759
О,да,задължително пак ще я проверявам. То така и намирам всеки път,а не защото някой е благоволил да ме предопреди,че в градината има Tired
Но имах предвид някъде паднали ще видя ли? По найлончето нямаше нищо.

# 347
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Истината за въшките е само една:
Ефективно отърваване има само в случай, че в групата, семейството, колектива всички се третират.  ВСИЧКИ
Ама няма - аааа, той Пешо няма....
Няма, друг път...МОже току-що 1 да го е налазила, но след 10 дена Пешо вече ще заразява вече изчистените.
До такива с месеци траещи случаи се стига при непрекъснато заразяване .
При нас беше 3 месеца сагата, при близка съученичка на дъщеря ми 8 месеца....

Това си е епидемия...

# 348
  • Мнения: 1 759
Така е,но си нямате представа колко мързеливи явно родители има. Както и такива ,които не знаят как изглеждат тези гадове. Като мен първия път. Ходих в аптеката да помоля да я проверят,защото не съм сигурна как изглежда една гнида.
Одеве се обаждам на майка от градинат и й казвам аз,не директорката ,че са намерили на едно сте,да си провери нейното. И тя ми вика: ми нас в петък ни нямаше Tired
Е тва не е ли идиотско? В петък ги нямало,ами предните дни, къде бяхте......и ся сигурно няма и да я провери

# 349
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Скрит текст:
Абе...в аптеката....
Аз на дерматолог ни завлякох...

 tooth

# 350
  • Мнения: 46 508
Но имах предвид някъде паднали ще видя ли? По найлончето нямаше нищо.
Не видях и аз, изпариха се направо Simple Smile

# 351
  • Мнения: 4 303
Но имах предвид някъде паднали ще видя ли? По найлончето нямаше нищо.
Не видях и аз, изпариха се направо Simple Smile
Да не са се изпекли от електрическата четка? Joy
Радвайте се, че няма.

# 352
  • Мнения: 4 207
Следя темата, защото като тръгнат на училище другия месец моите двама младежи, сигурно ще имаме проблеми.
Искам да попитам нещо - кучешкото има ли предпазен ефект за някакво време напред след третирането или унищожава само наличното към момента на третирането?

# 353
  • Мнения: 1 759
Следя темата, защото като тръгнат на училище другия месец моите двама младежи, сигурно ще имаме проблеми.
Искам да попитам нещо - кучешкото има ли предпазен ефект за някакво време напред след третирането или унищожава само наличното към момента на третирането?


Силно се надявам,нали все пак е за кучета и тях не ги мажем всеки ден за защита.

Но имах предвид някъде паднали ще видя ли? По найлончето нямаше нищо.
Не видях и аз, изпариха се направо Simple Smile

Това е странно. Леко психарско   Whistling





П.п. Да дам отчет .след мазане и стоене около 40мин(всички),после не я измих и днес преди да я изкъпя я проверих....3 пукащи гниди намерих....
Кой знае колко аз сигурно имам,щото мен пък няма кой да ме провери Sad

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 10:25 от sparkling eyes

# 354
  • Мнения: 222
Привет, ние с мъжа ми се намазахме с кучешкото. Нищо не оцеля. Децата с хедрин, но гела. Имаха още гниди. Поръчах еел.гребена и всичко приключи успешно. Мноо ресене и досаден пищяш звук, но нямаше вече нищо живо. Мисля, че си заслужава, защото до сега съм дала над 100 лв. За мазила и етерични масла.

# 355
  • София
  • Мнения: 182
Привет, ние с мъжа ми се намазахме с кучешкото. Нищо не оцеля. Децата с хедрин, но гела. Имаха още гниди. Поръчах еел.гребена и всичко приключи успешно. Мноо ресене и досаден пищяш звук, но нямаше вече нищо живо. Мисля, че си заслужава, защото до сега съм дала над 100 лв. За мазила и етерични масла.
Здравейте,
Кой гребен си поръчахте? Гледам, че има няколко марки, предлагат и в Хиполенд.

# 356
  • Мнения: 5 250
Не знам колко е вредно кучешкото, аз купих ампула, а приятелка шишенце, на което пише, че е за всякакви паразити в т.ч. и въшки.

Има много безотговорни и незаинтересовани хора. Намазали веднъж, чистили за 1 час и решили, че вече са чисти и после стойте и гледайте всичко живо около тях заразено.  ooooh!

# 357
  • София
  • Мнения: 5 284
 issi_m, ние сме с Медисана  Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 182
Много благодаря. Трепе ли ги или до сега сте ползвали само профилактично?

# 359
  • София
  • Мнения: 5 284
Да, убива, твърдо и категорично. Моите обаче ходят на градина, така че успоредно пощя косите по много пъти и не мога да кажа 100% за гнидите, тъй като не мога да си позволя да не ги премахвам.

Общи условия

Активация на акаунт