Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 2 - Какви ли тайни крие миналото?

  • 24 744
  • 742
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 290

G ü N e Ş i N  k I z L a R ı


Резюме:

Гюнеш е отгледала сама трите си дъщери Назлъ, Селин и Пери. Те вече са големи момичета, а майка им не е първа младост. Един ден отрудената и борбена жена среща  заможния бизнесмен Халюк, който от пръв поглед се влюбва в нея. Не след дълго  й предлага брак. Самотната майка е очарована. Тя също изпитва симпатии към Халюк и приема предложението му. Но най-голяма пречка за връзката им  са  трите дъщери на 35-годишната жена, които не одобряват отношенията им и съдят майка си за постъпката й, мислейки си, че тя е приела предложението  му за брак  само заради богатството  и охолния живот, който ще им осигури.




Продукция: Süreç Film
Режисьор: Садулах Джелен
Сценаристи: Дениз Даргъ и Джен Боатур
Музика: Жингле ТВ и Батухан Фърат
Жанр: Драма



Епизоди:





Благодарение на GeriSezoni и asi-bg.com



КАНАЛ Д НА ЖИВО В ЧЕТВЪРТЪК ОТ 20h:





АРХИВ:



ПРИЯТНИ МИНУТИ НА ВСИЧКИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 15:43 от Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus)

# 1
# 2
  • Мнения: 3 606
Бу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Суперска темичка  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 9 290
 1 GÜNEŞİN KIZLARI KANALD 23:15 261 %63,83 - Рейтинга в социалните мрежи за вчера.

# 4
  • Мнения: 2 804
 wavey

   Бу,  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51  За темата!

# 5
  • София
  • Мнения: 9 290
Момичета   Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 12 719
Бу,благодаря за новата ни темичка   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 22 018
Бу  Hug Мерси за новото къще   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 9 290
Момичета  Hug Hug Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 9 290
И за послушните:
Дъщерите на Гюнеш * Gunesin Kizlari еп.4 бг.суб 1/4
http://vbox7.com/play:530a0e5bbb

# 10
  • Мнения: 30 820
БУ Hug благодаря  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 804
Мацки,здрастиии!!

  На мен си ми харесват и двете двойки,но малко повече Толга и Ханде-много си отиват двамата. Naughty И щом клюката казва,че са двойка и в реала-радвам се за тях-сладури са!! Heart Eyes Heart Eyes
  Изгледах преведената серия и фрага и хич не мога да  си оформя мнение за Халюк-както писах и по-рано-изплъзва ми се. Thinking
   Вярно,че никъде не споменаха за бременност-явно някоя рускиня го е предположила,защото в превода онлайн вървеше и обсъждане и пишеха с еднакви по големина букви.Хич не беше добър този път превода,но добрите  преводачки отсъстваха. Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 804

">#t=13[/video]

# 13
  • София
  • Мнения: 9 290
Според мен и Рана е замесена в цялата игра.

Странно ми е защо от всички сестри избухна обаче най-силно Селин. Аз очаквах да е Назлъ, но не. Дали някога баща им не и е посягал, защото в епизода тази седмица Сели каза, че е проговорила когато баща им си е тръгнал. Тя е била тогава около 5 годишна. Май ще се сближат и по тази точка двамата с Али.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт