Бебешка количка - от къде и каква?

  • 3 120
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 452
Здравейте, предстои ми да ставам мама, но в БГ. Тъй като мисля да си избера количка от магазин в USA, се обръщам към вас за помощ. Нямам никаква представа каква и от къде. По цял ден разглеждам офертите в Walmart, но и аз самата не знам кое е хубаво и кое не - списъкът е изключително дълъг и всяка количка има значително количество коментари, които не мога да изчета докрай. Моля ви за помощ - с колко колички въобще се гледа едно бебе - не може ли да взема някаква, която се трансформира от зимна в лятна и да става и за по-големи деца?!?!!Не знам и аз какво да правя.
Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 17:36 от julieta_sv

# 1
  • София
  • Мнения: 107
Аз също на скоро бях в такава дилема Simple Smile Миналата седмица най-сетне реших каква ще е . Взех на Hauck , такава която е със зимен и летен кош, за да не купувам след половин година  друга Simple Smile Е, все още не съм я изпробвала  Laughing , чакаме беба да се появи! Та, само мога да те посъветвам наистина да е комбинирана, за да я ползваш по-дълго време.
Успех с избора и леко раждане!

# 2
# 3
  • Мнения: 1 452
Аз също на скоро бях в такава дилема Simple Smile Миналата седмица най-сетне реших каква ще е . Взех на Hauck , такава която е със зимен и летен кош, за да не купувам след половин година  друга Simple Smile Е, все още не съм я изпробвала  Laughing , чакаме беба да се появи! Та, само мога да те посъветвам наистина да е комбинирана, за да я ползваш по-дълго време.
Успех с избора и леко раждане!
Видях някаква такава току що с много части. От къде сте я купили и горе долу как върви тази марка като цена? Иначе изглежда страхотна:)

# 4
  • София
  • Мнения: 107
Аз също на скоро бях в такава дилема Simple Smile Миналата седмица най-сетне реших каква ще е . Взех на Hauck , такава която е със зимен и летен кош, за да не купувам след половин година  друга Simple Smile Е, все още не съм я изпробвала  Laughing , чакаме беба да се появи! Та, само мога да те посъветвам наистина да е комбинирана, за да я ползваш по-дълго време.
Успех с избора и леко раждане!
Видях някаква такава току що с много части. От къде сте я купили и горе долу как върви тази марка като цена? Иначе изглежда страхотна:)

Ами купих я от Айко Simple Smile
Ето линк : https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=90123
Даже сега като гледам е намалена още Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт