Магията на изтока - тема 42

  • 32 688
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 726
Добре дошли на всички запленени от магията на азиатските филми и сериали

Лято... слънце... любов... и чудесно време за сватби

Някои от звездните двойки на азиатския небосклон в техния най-щастлив ден







Идеята за първата ни страничка този път е на Sause baus! (Сосчето)  bouquet.

Предишните теми



Места за теглене на азиатски филми и сериали:

DMCA-removal-from-Google - Каталог на азиатски сериали
Zamunda.se - Каталог на азиатски сериали
Masters-tb - Каталог на азиатски филми и сериали
Easternspirit - едно от най-добрите места за информация относно азиатските филми, сериали, музика ....
Escape-bg - Каталог на азиатски сериали
Soompi - много информация за филми, драми, актьори и актриси
Doramaland - руски торент-тракер
Rutracker - руски торент-тракер
AvistaZ - торент-тракер
Arena - торент-тракер
Animes-bg
Doramax264
Тай Фан Зона - тайландски лакорни


Места от където могат да се свалят субтитри:

The stupid dreams - български
Darksmurf - английски
Subscene - английски
Alliance - руски
Дорама-Мания - руски
subs.com.ru - руски


Места за гледане онлайн:

viki - английски
gooddrama - английски
DramaSub - английски
DramaCrazy - английски
DramaCool - английски
Drama - английски
DramaBay - английски
dorama - руски
кинотеатр Альянс - руски
7floor - руски
lovedoram - руски
video.i.ua/ - руски
DoramaKun - руски
animeblaze - руски
Азия-ТВ - руски
LoveDorama - руски
vbox7 - ivkaus5 , danko11 , tvf95 , maria_debit , dagga , white_galaxy21 , vbox7 - veronika6 - български
vbox7 - judd - английски
EJOY - английски
sugoideas - английски (тайвански драми)


Новини, информация, клюки:

Korean Drama
Dramabeans
AsianWiki
DramaWiki
HanCinema


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа развитието на сюжета на даден филм или сериал, се пише в спойлер!!!

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationИнформация за допустимите размери на изображение, публикувано в мнение може да намерите тук


Каталог на новите сериали и филми


Скрит текст:
Сериали

Корея
 
 I Remember You       Scholar Who Walks...          Oh My Ghost           High Society      The Time We Were Not In Love  
               

     Assembly          My Beautiful Bride              Last                   Yong Pal              Mrs. Cop
         


Япония

      Death Note              37.5°C's Tear         Age Harassment             Heat                 Hotel Concierge          



Китай , Тайван

  The Lost Tomb          Genius J           The Cage of Love   Mr. Right Wanted    WuXin:The Monster Killer  
     

    
Забележка: Някои от сериалите и филмите се излъчват в момента или предстои да бъдат излъчени и нямат превод или са в процес на превеждане.

Повече сериали и филми обсъждани от нас може да намерите в каталозите от първите страници на предишните ни теми

За подготовката на тази страница е използвана информация и снимки от Eastern Spirit, Stupid dreams, Замунда, Мастерс-тб, Soompi, AsianWiki и др.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 449
2в1, благодаря! Не,че съм много активна, но ви чета от време на време, да си сверявам часовника за гледаните сериали.

# 2
  • MJF
  • Мнения: 8 559
 Scatter  добра тема-идея
Най лятно-сватбено  ми стана от последната снимка. Виновна е роклята и ливадката и океана .....

# 3
  • Мнения: 14 411
2 в 1,благодаря!  bouquet
Чета,чета и сийдвам Hug
Хайде ,че скоо сватбени снимки и от Дам Дук очаквам!

# 4
  • Мнения: 9 175
2в1  bouquet

 Heart EyesТик Heart Eyes

Аз съм в чуденка как двамката от Chaotic Wedding ще се заобичат?Някак си е по-вероятно да се избият взаимно преди това.
Ама са сладури Heart Eyes
Скрит текст:


Има си скубане,викове,бой...

# 5
# 6
  • Мнения: 9 175
Постери от Detective Gui с Вик
Премиерата е на 24.07.2015
Скрит текст:






Tрейлър - тук
Още едно клипче с кадри

# 7
  • Мнения: 74
За да  е пълна картината на щастливите звездни  двойки от началото на темата:




Джи придружава Сънг Ри на рожден ден на негов  приятел от Сингапур  ,за чиято дъщеря се писа ,че му е годеница  / красавицата от снимката/ И  Кико не е вече актуална...   

Последна редакция: вт, 21 юли 2015, 23:05 от Dara92

# 8
  • BG
  • Мнения: 4 456
За да  е пълна картината на щастливите звездни  двойки от началото на темата:
......
Joy Joy Joy

2в1, благодаря за темата, поздравления и за сосче за чудесната идея Hug Чудесна тематика. женени двойки, кара ме да се замисля, ако трябваше точно сега да се женя, щях да избера... няма пък да ви кажа кой Laughing

# 9
  • Toronto
  • Мнения: 683
2в1, благодаря за новата тема Hug
Докато чакам новите серии на Маската, реших да си повторя  #Shocked Хубаво време беше, гледахме го дружно. Като си чета превода малко ме хваща срам, сега бих се изразила по-друг начин. Blush Ама свършило вече.
Ето кой ще идва у наше село:

Аз съм пас, ама ако някой реши да дойде, мога да помогна с посрещане на летището, едно юрганче на мокета и ориз с кимчи Joy

# 10
  • Мнения: 74
За да  е пълна картината на щастливите звездни  двойки от началото на темата:
......
Joy Joy Joy



Тия двамата са от 10 г двойка. 5г живели и спали заедно в едно легло. Показват на цял свят желание, страст,ревност и обич помежду си ....
Да ,"фен сървиз" е показваш на хората  любовта си,но точно това са  и горните сватби.
 Жалко е ,че някой хомофоби ,им се иска да налагат табута

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 12:19 от Dara92

# 11
  • MJF
  • Мнения: 8 559
2в1 помня какво писа а и в Спирита мярнах позитивни мнения та отворих Oh My Ghost. Зрител  Laughing. Тупи,  може да го пробваш, защото духовете са в стил  #Shocked, хващам се на бас че същия екип седи зад тяхната направа. Park Bo-Young и Kim Seul-Gi  са чудесни актриси и е удоволствие така заедно на екрана. Браво на продуцента/нтите че са събрани на едно място. А и гледам заветното 16. Сценариста с King of High School Life Conduct само ми е познат- там също имаше късмета с чудесен каст. Jo Han-Chul и в двете заглавия ме    Joy Joy с героите си.

# 12
  • Мнения: 6 726
Шош, наблюдавай полицайчето (Lim Ju Hwan). Един такъв грижовен, кротичък, усмихнат.... но не му е чиста работата.

# 13
  • MJF
  • Мнения: 8 559
Oh My Ghost
Излъчените серии изгледах.
Скрит текст:
Обаче прескачам почти изцяло сцените на майката на Той с ..... хм не знам какво се води героинята на Lee Jung-Eun  newsm78- но ѝ признавам че е спец в кроса  Crazy.
Полицая за сега от това , което видях, ни подмятат тук таме по нещо за него, та да видим каква му е отредената роля.
Нали не са дали точно какво , как и защо е станало с Shin Soon-Ae ? Дадоха я във вода като удавник, таткото спомена как той нищо не знае за предисторията, телефона ѝ е в чекмедже на полицая.  Blush май само това съм видяла с мишока ми. Питам за да не би да сме изредактирали нещо важно по въпроса. Полицая ми  Sign Exclamation за първи път когато някъде в 3-и/4-и епизод на въпрос от страна на Тя отговори уклончиво за точната връзка с жена му.
Учудващо още търпя сцените на скиците-мъже от ресторанта, ама и там взех за редактирам по малко  Blush.
Да видим какво е приготвил  knit за оставащите 10 епизода  Simple Smile.

# 14
  • Мнения: 6 726
Шош, нищо не са давали за трагедиите - какво, защо и как, така че нищо съществено не си изпуснала.
Скрит текст:
Чудя се дали няма някаква връзка между станалото с нашето духче и инвалидността на сестрата, защото нея я дадоха как си спомня, че танцува (явно е била балерина). И с какво в цялата работа е намесен полицаят Thinking, защото съм почти убедена, че той има пръст в тези нещастни случки.

Общи условия

Активация на акаунт