Магията на изтока - тема 42

  • 32 695
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Toronto
  • Мнения: 683
Загледах се в I have a lover, много добри първите серии, залепиха ме направо. Обаче, ужас, щял да бъде 50 серии! ooooh! Какви ще ги дъвчат толкова дълго? Някой гледа ли го?
Скрит текст:
Ей, много ме е яд на Ji Jin Hee и на малкото лайненце. То съм още в началото и не ми е ясно с какво толкова му е опротивяла жена му, ама тя поне се бори за брака си. Явно смъртта на детето им ги е разтърсила, но като че ли той по не може да се съвземе. Чудя се дали тя има някаква вина за детето, да не би нещо да я обвинява? newsm78

# 736
  • Мнения: 6 752
Тупи, аз го гледам.
Скрит текст:
Малката пикла ще си го получи в последствие, така мисля. То вече има индикации за това. След 4 години двамата още не са женени, дори не са живяли заедно през това време. А и той вече срещна отново бившата си, макар и всички да мислят, че тя е друг човек. Приликата го притеснява и обърква, а фръцлата усети, че нещо не е на ред. Сега ще й се наложи и тя да изпие горчивия хап, дето го даде на главната.
Той голям мухльо Close. Играе го жертва, забил нос в изследванията си, а жена му отнася каиша опитвайки се да пази мястото му в компанията. И тя не беше цвете за мирисане в стремежа си винаги да печели, но с такива роднини нямаше как да бъде по друг начин. Не я оправдавам за действията й като адвокат, но пък и той как нито веднъж не я защити пред семейството си.
Сестра му и зет му отвратителни. Алчни, нагли и лицемерни нещастници #2gunfire.
Младото адвокатче е един светъл лъч в цялата история. Голям сладур с добротата си и с тези вечни предложения за женитба Laughing.
Сега чакам да видя какво ще стане като вкарат близначката отново в играта. И каква роля ще играе лекарят (братът на зетя). Той пък голям темерут ooooh!, но си мисля, че няма да е в отбора на лошите.


Някой друг има ли проблем с достъпа до Азията (AvistaZ) newsm78.

# 737
  • Мнения: 6 105
2 в 1, аз нямам проблем.  Peace

Снощи загледах Noble,my love. По 15 мин,епизодчетата,не е кой знае какво,но не натоварват,явно съм имала нужда от нещо такова.  Simple Smile

Ако сте го гледали препоръчайте нещо подобно.  Simple Smile

# 738
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи, аз го гледам.
Скрит текст:
Малката пикла ще си го получи в последствие, така мисля. То вече има индикации за това. След 4 години двамата още не са женени, дори не са живяли заедно през това време. А и той вече срещна отново бившата си, макар и всички да мислят, че тя е друг човек. Приликата го притеснява и обърква, а фръцлата усети, че нещо не е на ред. Сега ще й се наложи и тя да изпие горчивия хап, дето го даде на главната.
Той голям мухльо Close. Играе го жертва, забил нос в изследванията си, а жена му отнася каиша опитвайки се да пази мястото му в компанията. И тя не беше цвете за мирисане в стремежа си винаги да печели, но с такива роднини нямаше как да бъде по друг начин. Не я оправдавам за действията й като адвокат, но пък и той как нито веднъж не я защити пред семейството си.
Сестра му и зет му отвратителни. Алчни, нагли и лицемерни нещастници #2gunfire.
Младото адвокатче е един светъл лъч в цялата история. Голям сладур с добротата си и с тези вечни предложения за женитба Laughing.
Сега чакам да видя какво ще стане като вкарат близначката отново в играта. И каква роля ще играе лекарят (братът на зетя). Той пък голям темерут ooooh!, но си мисля, че няма да е в отбора на лошите.
Скрит текст:
Ти си ги изгледала всички, които са били излъчени ли, 2в1? Значи не са дали тя да има някаква вина за смъртта на детето си? Защото това би било единственото му оправдание да се държи така с нея. Била се променила. Да, той щото си е останал все същия, гъз нещастен! В океан от акули трябва да станеш акула или ще те изядат. Аз не видях той в нещо да я подкрепя. А ожени ли се за лайненцето? Те щото са си лика-прилика - гъз и лайненце Joy Така пише в резюмето на сериала, че се бил оженил за нея, но това трябва да е станало преди да бъде привлечен от жена си пак. Едва чакам да ги погледам как се гърчат - той на една страна, л-то на друга. Ей, страшно нахалитетче. Тя нали майка му й каза - не си на възраст да си безотговорна. Не може всичко да се оправдава с "любов", особено такива разрушителни действия. Но вярвам, че по сценарий ще си получи каквото си търси! Peace

# 739
  • Мнения: 6 752
Тупи, изгледала съм излезлите.
Скрит текст:
Има скок във времето от 4 години. През това време той е бил в Америка, а тя се е прехвърлила в Англия да учи. Не са женени и, както изглежда той няма никакво желание да го прави. Майка му ги натиска, но той все намира някакви извинения, уж че онази малката трябвало да се изучи и да напредне в кариерата си. Но, ако ме питаш мен увлечението му бързо се е изпарило и е осъзнал, че никога не е бил влюбен. И сега, след като срещнаха бившата на малката много й шушне кошът, защото вижда неговият интерес към някоя, която прилича на жена му. Направо ми е кеф да гледам как се гърчи. И съм сигурна, че ще играе мръсни номерца за напред.
Поне в тези епизоди не са дали нещо конкретно за смъртта на детето. Предполагам, че обвиненията от негова страна идват заради това, че тя се е отдала на кариерата си, а не на детето. Едва ли има пряка вина. Може би е игнорирала задължението си на майка за сметка на нещо свързано с работата и тогава се е случило нещастието, но все ще се разбере по някое време какво точно е станало.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 909
здравейте,

бихте ли ми препоръчали заглавия на филми, но да не само любовни , да има екшън

и заплетен сценари, а пък ако има и фантастика още по добре.

благодаря ви  bouquet

# 741
  • Toronto
  • Мнения: 683
2в1 ясно, мерси! Hug

begeli  welcome
Филми ли търсиш или сериали?
Ей така на първо четене се сещам за Rough Cut, а сериал - Ирис (ако случайно не си ги гледала де). По-нататък като се сетя за още нещо, ще добавя Peace

# 742
  • Мнения: 6 752
begeli, здравей.

Предлагам ти няколко филмови заглавия, а дали нещо ще ти допадне не знам.

Daisy , The Berlin File , The Technicians , The Thieves , The Man From Nowhere , R2B: Return to the Base , My Girlfriend is an Agent , Jackal Is Coming , Chilling Romance , Lupin The Third.
Кликни на заглавието и то ще те препрати към Спирита, където ще можеш да прочетеш повече за него и от къде да си го свалиш.

Не знам дали си гледала досега азиатско кино, защото ако не си в началото може да ти е странно и непривично. Език, физиономии, начин на мислене, поведение, хумор... абе изобщо всичко Laughing.

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 909
благодаря ви момичета, страхотни сте  Hug

досега не съм гледала, но мисля е ще ми допаднат.

# 744
  • Toronto
  • Мнения: 683
Oh My Venus

Скрит текст:

# 745
  • DE
  • Мнения: 9 068
Къде се подвизавал нашият Лю Бин  Grinning


тия пичове са по-зле и от японците в танци  Whistling  Laughing

# 746

Общи условия

Активация на акаунт