Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 9 тема

  • 149 267
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 188
Пилинг през лятото не бих правила. Определено по-добре сега устните, а пилинга - на есен.

# 31
  • Мнения: 3 260
Здравейте, май не съм писала досега в темата, но я преглеждам.
Не съм правила никакви естетични корекции досега и не мога да споделя някакъв опит.

След 24 часово пътуване, ми се появиха спукани капиляри и малки вени по краката. Понеже при мен има риск от тромбоза, вече бях на лекар, проблемът поне е естетичен, не здравословен.
Личната ми лекарка ми изписа Detralex, който би трябвало да спре поне появата на нови, приятелка ми каза, че може и да поскрие появилите се, но се съмнявам.

Някоя от вас премахнала ли е поне в някаква степен такива капиляри? Чета за лазер, но честно казано малко ме съмнява  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте, предстои ми попълване на назалобиалните. Малко съм притеснена от това да не си личи, че ще има филър, но се надявам на положителен резултат.

# 33
  • Мнения: 662
Здравейте, предстои ми попълване на назалобиалните. Малко съм притеснена от това да не си личи, че ще има филър, но се надявам на положителен резултат.
Нищо не личи.Просто тези хлътнали участъци се изглаждат.Аз слагам Теосиал кис в устни и Теосиал Р за другите участъци.Цената е почти еднаква (взимам ги директно от предстаитела)затова предпочитам да сложа тоз който е за устни в устните ,а този който е за лице в лицето.Иначе според мен и с един става навсякъде.Все филър,все хиалурон.Иначе като марки Жуведерм и Тиосиал ги спрягат като най добрите.Теосиала според мен бързо изчезва от устните.Има един по ефтин продукт ,който по добре пълни,но не е марка като другите и незнам кой го предлага.Ботокс слагах на челото,точно 2 месеца ми трае,или аз съм много тикосана или незнам.Два пъти ,две различни марки,е ефект еднакъв.2 месеца.Иначе филъра ми в назолабиалните е от 4 год.не е мръднал.

# 34
  • Милано
  • Мнения: 950
Здравейте,момичета HugДа се запиша и аз Simple SmileФилър в скулите и ботокс-д-р Нора Буеши.Впечатлена съм от това момиче Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 260
kabo6ar, благодаря ти за отговора. Ти имала ли си такъв проблем с капиляри?
Как се нарича тази процедура с игличката?
Не съм в Балгария.

Опасявам се съдовият хирург да не каже, че проблемът не е медицински, а естетичен.

# 36
  • Мнения: 662
kabo6ar, благодаря ти за отговора. Ти имала ли си такъв проблем с капиляри?
Как се нарича тази процедура с игличката?
Не съм в Балгария.

Опасявам се съдовият хирург да не каже, че проблемът не е медицински, а естетичен.
Слава богу нямам такъв проблем,работих със съдов х-рг който се занимава с тия проблеми.Той преценя дали си за лазер или за др.процедура.С малка игличка склерозира капилярите.Ако идваш в БГ обади се.Това се прави обаче от октомври нататък.В жегите не.

# 37
  • Мнения: 3 260
Благодаря  Peace
Ще ми е полезно и някой с личен опит да сподели. Чета противоречиви коментари. Изгаряния от лазер, после нови капиляри.

# 38
  • Мнения: 5 686
Здравейте,момичета HugДа се запиша и аз Simple SmileФилър в скулите и ботокс-д-р Нора Буеши.Впечатлена съм от това момиче Simple Smile
В коя клиника работи?

# 39
  • Мнения: 282
Здравейте, тъй като моят въпрос се оказа последен в предишната тема, а се нуждая от отговори ще го повторя. Ще повторя и мой предишен пост за да се запознаете със състоянието ми:

"Не съм първа младост, скоро ще стана на 37, но  родих първото си дете миналата година. Вече влязох във форма като килограми, но имам ужасни стрии на корема и гърдите. Имам много изразителна бръчка между веждите и две дълбоки на челото. След раждането имам усещането, че устните ми се обезформиха, не знам дали така се казва, та и тях трябва да оправям, особено горната. Ще съм благодарна ако ме насочите кои процедури биха били удачни за мен."

Наскоро открих тази промоция и ме интересува как избирате какъв филър да използвате.
http://www.ofertomat.bg/Seksapilni-ustni-ili-izglagdane-na-brych … ystems-p3791.html

Аз също се възползвах от ваучер. Запази си час за консултация. Лекарят ще прецени кой филър е най-удачен за твоите устни. Това, в крайна сметка, е медицинска процедура. Не е като да идеш в магазина и да си избереш коя кутия с бонбони искаш  Peace
Аз си запазих час за консултация в козметичния им център на Джеймс Баучър. Ето ти контакти: http://skinsystems.bg/contact/

Ясно, че е медицинска процедура, затова и разпитвам, да не гледам като теле в железница.
Също така  разбрах, че целият филъра не се слага на един път, може ли остатъка да се използва примерно за попълване на бръчки. 
Не зная, да ти кажа честно. Не съм питала.

# 40
  • Милано
  • Мнения: 950
Здравейте,момичета HugДа се запиша и аз Simple SmileФилър в скулите и ботокс-д-р Нора Буеши.Впечатлена съм от това момиче Simple Smile
В коя клиника работи?
Аз съм я посещавала в Пловдив.Но от няколко месеца работи в София.
Скрит текст:

# 41
  • Vienna
  • Мнения: 519
Мале, момичета, вече 3 страници сте навъртяли, докато аз се сетя. Аз съм си в момента в България, до края на седмицата, ако някой има нужда от консултация  Grinning..... Нося си и материали от Австрия.   Party

# 42
  • Мнения: 3 020
Луси, а къде и как може да те намери човек за консултация? Цената каква е? Може и на ЛС Simple Smile
Благодаря предварително. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 276
Моля не на Лс Simple Smile
Кажете мнение за естетична стоматология в София ?
Сега разглеждам Ирина Хсара, но ми се иска и мнения от форумци .

# 44
  • София
  • Мнения: 1 037
Моля не на Лс Simple Smile
Кажете мнение за естетична стоматология в София ?
Сега разглеждам Ирина Хсара, но ми се иска и мнения от форумци .

И аз се присъединявам към питането за добър естетичен стоматолог в София. Моля за препоръки!

Общи условия

Активация на акаунт