Уроци по английски в Британика или Максимум?

  • 2 130
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!
Смятам да запиша уроци по английски език, но не знам кое е най-подходящото място. Двоумя се между Британика и Максимум. Като база са почти еднакви, но има огромна разлика в цената почти 50%. За Британика имам наблюдения и си мисля, че са сериозни, но за Максимум нямам, ако като качество са на същото ниво то моля споделете мнение, ако имате наблюдения. Искам да кача 2-3 дни нива след което да изкарам BEC Business English Certificates.
Благодаря на всички предварително! Simple Smile Grinning Hug Blush

# 1
  • София
  • Мнения: 660
Аз изкарах B1  и B2  в Британика и в момента съм пред същата дилема,но мисля да я разреша в полза на Максимум,защото цената е на половина. От последното ниво в Британика никак не съм доволна.

# 2
  • Мнения: 4
Аз изкарах B1  и B2  в Британика и в момента съм пред същата дилема,но мисля да я разреша в полза на Максимум,защото цената е на половина. От последното ниво в Британика никак не съм доволна.

Аз съм на ниво А2 поне това ми казаха, че трябва да запиша, като ми провериха нивото в Британика.
Но нали те имат Business english доколкото разбрах от тях мога да запиша А2, В1 и В2 в Business english-a, докато в Максимум трябва да запиша General english и чак тогава да се включа в Business english.
На мен ми се иска да не уча просто General, а по-специфичен бизнес. И все пак разликата в цената е огромна. Ти в кой филиал на Британика си била?

# 3
  • София
  • Мнения: 982
Според мен зависи от филиала, учителя, групата, желанието  и възможностите за отделяне на време за учене. Синът ми ходи в Мл2 и сме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт