Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 045
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
за черния списък:

Искам да споделя мнението си за ЕМ САЛОН в Манастирски ливади-София

Фризьорката Мария тотално ми съсипа косата, пострига ме ужасно криво и безформено и понеже прическата стана къса, нямаше много мегдан за корекция. Май самата фризьорка беше доста крива и явно е прехвърлила настроението си върху мен и косата ми, а аз ясно и описах какво точно искам да се получи. Постригва ме намусена и не пропусна да спомене какъв професионалист била и как имала само редовни и платежоспособни клиенти. Не ми достави абсолютно никакво удоволствие посещението в този салон. Да не говорим за щетите...

Последна редакция: нд, 02 авг 2015, 13:51 от espero

# 1
  • Мнения: 4 578
Ох, ако започна да пиша, май всичките при които съм била ще ги сложа в черният....

# 2
  • София
  • Мнения: 212
Ох, ако започна да пиша, май всичките при които съм била ще ги сложа в черният....
+ 1 Започват добре и когато им стана редовен клиент - ми съсипят косата, в най-добрия случай започват да ме "претупват" #Cussing out

# 3
  • Мнения: 4 578
Не става дума само за постригване. Макар, че много пъти са ме постригвали неподходящо. Те като специалисти, познаващи стуктурата на косъма трябва да знаят за различните коси какви процедури са подходящи и какви не. А не, за да вземат парите да изгарят коса на която и трябват години за въстановяване. Не казвам, че всички са такива, просто аз на такива попадам.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 972
Момичета, извинете, че нахълтвам, но някоя от вас да знае къде се премести Боби от Салон Дарлинг на ул.Ангел Кънчев ( София). Много свестен човек и професионалист....

Последна редакция: вт, 04 авг 2015, 18:13 от Rima

# 5
  • София
  • Мнения: 1 037
Ох, ако започна да пиша, май всичките при които съм била ще ги сложа в черният....

+1

Вече започнах да си мисля, че в мен е проблема, че моята коса не се поддава, че аз просто никога не мога да се харесам, а не е като да съм претенциозна... но чета, че и при вас е така. Днес отивам със свита душа при поредната фризаорка на боядисване, дано се получи, ама надали...

# 6
  • Мнения: 3 181
да ви следя, полезна тема.

Вече се боядисвам сама, заради последната фризьорка

# 7
  • Мнения: 10
да ви следя, полезна тема.

Вече се боядисвам сама, заради последната фризьорка
Ох и аз така, след подстрижката и боядисването на една от "Овча купел". Фризьорството е призвание, не става така - завършил някакъв курс и айде да откриваме салони. Ама човек го разбира едва като се е опарил! 2 пъти ми пострада косата от тази "професионалистка", трети път няма да има!

# 8
  • Мнения: 10
Момичета, дайте препоръка за читава фризьорка в района ан Овча купел, моля ви.

# 9
  • Мнения: 79
за белия списък - Пламен от салон Artelier в кв. Изток, ул Тинтява 13А. При Пламен съм пробвала само подстригване и сешоар, не знам как е в боядисването. Две от моите приятелки също се правят при него, но пак казвам и трите сме пробвали само услугите по-горе.

Наскоро пробвах салон Кало в кв. Красно село по препоръки в Bg-mamma, фризьорката беше жена (не попаднах на мъжете, които бяха препоръчани тук). Бих определила услугата като посредствена, неотговаряща на високата цена.

# 10
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета, толкова съм бясна, че нямаше как да не изкажа мнение в тази тема. Първо искам да кажа, че от личният си опит с толкова много фризьори, които винаги подстригват косата ми повече отколкото съм ги помолила, за пореден път преди два дена косата ми отново беше опропастена от фризьорката на  салона в мол парадайс. От 1 година не бях подстригвала косата си точно , защото ме беше страх да не я съсипят и е факт че вместо 2та пръста , за които се разбрахме, косата ми вече е с поне 5 пръста по къса в долният слой а горният е дори с повече Sad Наистина вече не мисля да ходя на фризьор за друго освен прическа. Относно издухването , то беше добре.

# 11
  • Мнения: 727
Здравейте, момичета, толкова съм бясна, че нямаше как да не изкажа мнение в тази тема. Първо искам да кажа, че от личният си опит с толкова много фризьори, които винаги подстригват косата ми повече отколкото съм ги помолила, за пореден път преди два дена косата ми отново беше опропастена от фризьорката на  салона в мол парадайс. От 1 година не бях подстригвала косата си точно , защото ме беше страх да не я съсипят и е факт че вместо 2та пръста , за които се разбрахме, косата ми вече е с поне 5 пръста по къса в долният слой а горният е дори с повече Sad Наистина вече не мисля да ходя на фризьор за друго освен прическа. Относно издухването , то беше добре.

Вероятно фризьорката не е направил това, което си си представяла и е нормало да си разочарована. Обаче зз пък не си представям как косата може да не се подстригва една година и после да са достатъчни два пръста подстригване, че да изглежда добре.   ooooh! Сто пъти по-добре е здрава, добре изглеждаща и по-къса коса, отколкото такава до дупето с 5-сантиметрови цъфтежи.  

# 12
  • Мнения: 24
Да нужда от подстригване имаше, което беше максимум 2 пръста. Щадя косата си доста и използвам качествени продукти, които да поддържат здравия й и красив вид, затова не се е налагало да я подстригвам по-рано. Относно фризьорката, без значение е какво разбира тя , след като  й е казано колко да отреже и тя дори се е съгласила , че е достатъчно!




Здравейте, момичета, толкова съм бясна, че нямаше как да не изкажа мнение в тази тема. Първо искам да кажа, че от личният си опит с толкова много фризьори, които винаги подстригват косата ми повече отколкото съм ги помолила, за пореден път преди два дена косата ми отново беше опропастена от фризьорката на  салона в мол парадайс. От 1 година не бях подстригвала косата си точно , защото ме беше страх да не я съсипят и е факт че вместо 2та пръста , за които се разбрахме, косата ми вече е с поне 5 пръста по къса в долният слой а горният е дори с повече Sad Наистина вече не мисля да ходя на фризьор за друго освен прическа. Относно издухването , то беше добре.

Вероятно фризьорката не е направил това, което си си представяла и е нормало да си разочарована. Обаче зз пък не си представям как косата може да не се подстригва една година и после да са достатъчни два пръста подстригване, че да изглежда добре.   ooooh! Сто пъти по-добре е здрава, добре изглеждаща и по-къса коса, отколкото такава до дупето с 5-сантиметрови цъфтежи.  

# 13
  • Мнения: 564
 Здравейте от поредната със съсипана коса ...   ooooh!
Става въпрос за едно ново момче във фризьорски салон Wave studio в Люлин 8, до метрото.
Отидох в салона при фризьора при който ходя от години - Стенли. Но беше напуснал, имах спешна нужда от подстрижка, реших че ще го издирвам следващия път и седнах при новия.
 За едно "освежаване" ме подстригва около час, промени ИЗЦЯЛО прическата ми, подстрига ме адски калпаво и за да не личи как ме е надялкал взе да ме издухва, като каза да не се притеснявам, нямало да ми взима пари за прическа ... А да, да не забравя, че работейки си пийваше биричка ...
 Няма нужда да казвам, че повече няма да стъпя там, за съжаление не попитах за името му...

# 14
  • софия
  • Мнения: 134
Здравейте от поредната със съсипана коса ...   ooooh!
Става въпрос за едно ново момче във фризьорски салон Wave studio в Люлин 8, до метрото.
Отидох в салона при фризьора при който ходя от години - Стенли. Но беше напуснал, имах спешна нужда от подстрижка, реших че ще го издирвам следващия път и седнах при новия.
 За едно "освежаване" ме подстригва около час, промени ИЗЦЯЛО прическата ми, подстрига ме адски калпаво и за да не личи как ме е надялкал взе да ме издухва, като каза да не се притеснявам, нямало да ми взима пари за прическа ... А да, да не забравя, че работейки си пийваше биричка ...
 Няма нужда да казвам, че повече няма да стъпя там, за съжаление не попитах за името му...

Казва се Краси. Аз ходя при другите момичета в салона, всеки път когато е там, Краси си пийва биричка. Как го държат там???

# 15
  • Мнения: 564
Не издържах и вчера отидох при хвалена фризьорка да ме пооправи до колкото може.
Попита ме - кой е творил така на главата ти? Едно с едно няма равно... Била съм при некадърни фризьори, но този няма аналог!

ЧЕРЕН СПИСЪК - Фризьор Краси от wave studio, Люлин 8

# 16
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 089
Момичета, нахлувам в темата , за да попитам  къде в Младост има добър фризьор ?
Трябва ми за кичури или тн. Haircontouring, а не за подстригване. 

Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 24
Момичета, нахлувам в темата , за да попитам  къде в Младост има добър фризьор ?
Трябва ми за кичури или тн. Haircontouring, а не за подстригване. 

Благодаря предварително!

Фризьорски салон Кало в Младост 1 се намира

# 18
  • Мнения: 2 223
Горещо с две ръце препоръчвам Любо от "Мърфи" на бул. България. Не съм първата, но момчето си заслужава. Мнооого дълго време ходех при една фризьорка, от която мислех, че съм доволна. Косата ми все изглеждаше сплескана и без обем, но си мислех, че просто си е такава. Много трудно се навивам на промени и да пробвам нови хора, особено след като прочетох историите на тук препатилите.
Любо отряза супер много, но я оформи така перфектно, че вече бквално я измивам, издухвам и застава, все едно сега излизам от салона. Подстригах се на 2 ноември, и все още е така. Честно, не съм получавала толкова комплименти за косата си никога. Има обем, има въздух, оформена и е на етажи и не изисква специални процедури сутрин.
Палци! Heart Eyes

П.С. Благодаря на мамите, които ме насочиха към него. Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 160
И тук да си копирам мнението от Варненската тема. Добавям салон Fringe Hair във Варна към черния списък.

Исках да си направя новата терапия на Лореал - Pro Fiber и открих в интернет, че само 3 салона във Варна я предлагат - Fringe, Creative и NK styling. При първото ми посещение във Fringe се наложи да изчакам 20 минути след записания си час, но това горе-долу го намирам за приемливо. След това си записах нов час за повтаряне на терапията и подстригване 2 седмици по-късно - часът ми беше за вчера от 16:00 часа. Отидох навреме, но имаше друг клиент и ме подканиха да изчакам...и така чаках до 17:00 часа, а работата с клиента продължаваше...след това закъснение от 1 час и никакво извинение или обяснение, аз просто си тръгнах. Повече никога няма да повторя в този салон  ooooh!

Препоръчайте ми салон във Варна, където се предлагат новите продукти и стилистите са в час с актуалните тенденции. И естествено, отношението към клиентите да е нормално  Wink

# 20
  • Мнения: 12
Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

# 21
  • София
  • Мнения: 462
Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

За подстригване, боя и сешоар на дълга коса плащам около 80-100 лв, не вярвам да е повеве от 35-40 без боята.

# 22
  • Мнения: 2 223
На мен за подстригване без боя ми излезе около 38 лв мисля, издуха я накрая, не знам дали се води това сешоар или има отделно още един вариант.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 685
Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

Подстригване и сешоар са около 40 леваЗнам,че ако процедурите се извършват от самия Мърфи е малко по-скъпо.Най-добре се обади в салона и съвсем точно ще те ориентират.

# 24
  • Мнения: 12
Благодаря ви, обадих се за час и ще споделя резултат - надявам се да остана доволна.

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Предложения за добър колорист в София? Ако може конкретни имена, а не фризьорски салони. Да не работи с бои на Loreal (Inoa, Majirel) и Goldwell. Предпочитам марката CHI, но може да експериментирам и с друга. Цената за постригване+боядисване цяла коса+сешоар да е около 80-100лв. Искам да експериментирам с косата си и ми трябва професионалист с добра техника и достатъчно фантазия Flutter

Мнения за този салон? И конкретен фризьор? https://www.facebook.com/HHDbeautyS

# 26
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Някой може ли да ми каже нещо за фризьорите в Марински? Досега изобщо е съм ги чувала. Излязоха ми във фейсбук, че търсят лица за някаква нова линия  newsm78

# 27
  • Мнения: 31 085
Предложения за добър колорист в София? Ако може конкретни имена, а не фризьорски салони. Да не работи с бои на Loreal (Inoa, Majirel) и Goldwell. Предпочитам марката CHI, но може да експериментирам и с друга. Цената за постригване+боядисване цяла коса+сешоар да е около 80-100лв. Искам да експериментирам с косата си и ми трябва професионалист с добра техника и достатъчно фантазия Flutter
Мнения за този салон? И конкретен фризьор? https://www.facebook.com/HHDbeautyS
За такива пари и боядисване на цяла коса не можеш да намериш добър колорист в хубавите салони в София. Само боядисване при такъв е над 100 лв. Подстригване и сешоар още 50 и скача много. Peace

Може ли някой да ме ориентира за цени за подстригване и сешоар в Мърфи? В сайта им не намирам цени.

Подстригване и сешоар са около 40 леваЗнам,че ако процедурите се извършват от самия Мърфи е малко по-скъпо.Най-добре се обади в салона и съвсем точно ще те ориентират.
Мърфи взема 30% повече от фризьорите си, но е много добър стилист.
Има точни цени отдолу на сайта им.

# 28
  • Мнения: 978
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов от салоните на Мърфи , той работи на Константин Иречек ?  Hug

# 29
  • Мнения: 31 085
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов , той работи на Константин Иречек ?  Hug
Не, не го познавам този човек и не съм била при него никога. Hug bouquet
Кой е, какъв е?

# 30
  • Мнения: 978
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов , той работи на Константин Иречек ?  Hug
Не, не го познавам този човек и не съм била при него никога. Hug bouquet
Кой е, какъв е?
Той е част от екипа на Мърфи , при него другия месец си записах час . Работи заедно с едно момиче , не и знам името . Тяхната страница във фейса е Салон мърфи 2 .

# 31
  • Мнения: 433
Доста ужасни изживявания съм имала с фризиори, но от почти година си ходя при един и съм супер доволна.  Hug
За БЕЛИЯ списък - салон Galleria hair studio в Лозенец - Боян. Много мил, разбира си от работата. Реже колкото му кажа и като ми направи сешоар държи доста време. Влюбена съм в омбретата, които прави и скоро смятам да пробвам.

# 32
  • Мнения: 31 085
В Мърфи аз ходя при Ева и съм доволна. Много е мила и внимателна.

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Денси, можеш ли да споделиш мнение за Цветелин Цветанов , той работи на Константин Иречек ?  Hug
Не, не го познавам този човек и не съм била при него никога. Hug bouquet
Кой е, какъв е?
Той е част от екипа на Мърфи , при него другия месец си записах час . Работи заедно с едно момиче , не и знам името . Тяхната страница във фейса е Салон мърфи 2 .

Цецко от години работи за Мърфи Peace Добро момче, от Свищов е. Работи добре, сега сигурно още по добре. Преди години, когато все още се подстригвах и боядисвах в София, ходех при Мърфи и Любо Peace

# 34
  • Мнения: 978
Мьрфи и Любо на коя улица работят , на граф Игнатиев ли?

# 35
  • Мнения: 646
Мърфи е на Графа, а Любо на бул. България.

# 36
  • Мнения: 2 223
Мърфи понякога е на България също, но се обади да питаш

# 37
  • Мнения: 1
Ужасно съм разочарована от Албена Евстатиева от  Studio Beni  гр.Благоевград.Голяма некадърница,ужасно некомпетентна,за нищо не става.Много алчна.

# 38
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
За тези които са от Овча купел
Момичета,  в салон Омния,  който е в търговския,  вчера ме направика на брюкселско зеле- буквално!!!  Казах няколко пъти, че НЕ искам каре,а черта плътно по врата, леко изтънена в края- показах снимка, за да няма издънки.Е, познайте! Такова късо и противно каре, каквото не можете да си представите  #2gunfire сега ще ми трябва поне половин година, за да заприличам на човек  Cry направо ми се реве,всеки път щом се погледна в огледалото. То бива наглост и некадърност,но това няма граници! 

# 39
  • Мнения: 2
За черния списък - Петя от салон Flowers в София. Направи ми ужасно омбре, от което се срамувах. Наложи се да го преправям и ми излезе доста солено нейния опит да направи омбре. Беше боядисала половината коса в русо все едно ми е израснала косата и то на черта. Нямаше никакво преливане на цветовете. Отсечено и грозно.

# 40
  • Мнения: 156
салон Дани - Люлин 1 - Черен списък . Постоянно има ученици. Кара ги да работят в/у нея и да си плащаш по ценоразпис, все едно самата тя те прави ( двойно ). Освен това по време на процедурите както те прави и те зарязва, за да се учи ученика на твоята коса. И то при боядисване. За мен това е неприемливо и повече не стъпвам там.   Crossing Arms Naughty

# 41
  • София
  • Мнения: 1 707
Момичета, какви са цените за боядисване /омбре и подстригване в Galleria Hair Studio и Луксор? Че от некадърни фризьори останах без коса, а след последния експеримент на една фризьорка съм като изрусено цигане в главата 😡

# 42
  • Мнения: 3
За черния списък :COCO dry bar & more
Ако ви се дава 40лв за обикновен прав сешоар (без подстригване, без терапия за коса, без използването на преса или маша) на коса с дължина около раменето, то това е вашето място... Rolling Eyes

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Моля за препоръка за опитен фризьор - който подстригва добре обемни коси и умее да изтънява качествено.

# 44
  • Мнения: 4
Към белия списък за Стара Загора ще включа фризьорката Сиса във квартал Казански срещу 13-ОУ наистина е много добра фризьорка и знае как да си върши работата ! Simple Smile Simple Smile

# 45
  • Мнения: 519
за Белия списък - Татяна от салон Тиара в Пловдив

# 46
  • Мнения: 398
Имате ли някакви впечатления от Салон НоуХау (на ул. Любен Каравелов, София) Confused

# 47
  • Мнения: 4
Здравейте пак съм аз ! Преди няколко дни добавих в белия списък фризьорката Сиса за Стара Загора, при която ходих и уж ме бодстригваше добре, но преди няколко дни като ходих така ме офъцка, че се наложи да ме подстриже 2 пъти, за да стане дължината, която исках Confused Close #2gunfire.... направо не знам какво и стана, но както и да е важното е че няма да ходя при нея повече.

# 48
  • Мнения: 3 245
И преди съм писала, че съм довлна от Таня в Пловдив до Пицария Верди в Тракия. Всеки път се харесвам след нейно подтригване, а косата ми остава в хубава форма по 3-4 месеца. Самата тя е симпатична, а подстригване и изсушаване на средно дългата ми към дълга коса е 7 лв.

Оставала съм разочарована и след подстригване за 60 лв. в скъпи салони.

# 49
  • софия
  • Мнения: 134
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 060
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet

# 51
  • софия
  • Мнения: 134
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet
Благодаря, но подстигването при него е 56 лева. Някой по-бюджетен? Wink

# 52
  • Мнения: 978
Момичета , препоръчайте ми салон в София дето правят хубави балеажи , чудя се между Стефан, Мърфи или Коко .Помагайте bouquet

# 53
  • Мнения: 727
Момичета , препоръчайте ми салон в София дето правят хубави балеажи , чудя се между Стефан, Мърфи или Коко .Помагайте bouquet

Боби Сапунджиев - Урсула, също много добре се справя с боята. Аз съм с балеаж, правен от друг фризьор първоначално. При Боби ходих два пъти за "поддържане" на балеажа и съм доволна много.

# 54
  • Мнения: X
Благоевград:

За белия списък: Илиян, салонът му е над общежитията на АУБГ, също и колежката му - Елена. Оправиха косата ми, която беше в безнадеждно положение  Hug

За черния: Георги, работи при градската градина, салон Gesh

# 55
  • София
  • Мнения: 2 060
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet
Благодаря, но подстигването при него е 56 лева. Някой по-бюджетен? Wink


Денси спомена Ева, по-горе. Аз лично ходя от години само при Мърфи и не мога категорично да препоръчам друг, но...той ги подбира и следи непрекъснато какво се случва, така че мисля, че са добри всичките му фризьори.

# 56
  • софия
  • Мнения: 134
Момичета, кой фризьор ще ми препоръчате в салона на Мърфи на Графа?

Мърфи!!! Mr. Green bouquet
Благодаря, но подстигването при него е 56 лева. Някой по-бюджетен? Wink




Денси спомена Ева, по-горе. Аз лично ходя от години само при Мърфи и не мога категорично да препоръчам друг, но...той ги подбира и следи непрекъснато какво се случва, така че мисля, че са добри всичките му фризьори.

Благодаря. Ева на Графа ли работи? Трябва ми препоръка за фризьор който работи там, нямам време да ходя в др. салони на Мърфи, ще бъда в БГ само за 3 дена. Или може би др. фризьрски салон някъде в центъра?

# 57
  • София
  • Мнения: 2 060
Да на Графа е. Обадете се предварително или запазете час през страницата им. Гъвкави са и ще реагират адекватно.

# 58
  • софия
  • Мнения: 134
Да на Графа е. Обадете се предварително или запазете час през страницата им. Гъвкави са и ще реагират адекватно.
Благодаря. А Ева каква се води- топ коафьор, арт директор? Каква сума да приготвя за боядисване и подстригване на коса до раменете?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 060
Арт директор е самият Мърфи. Не знам точно каква се води Ева. Може би е топ. За цени бих препоръчала да се ориентирате от сайта. Трудно ми е да преценя колко ще Ви струва.

# 60
  • Мнения: 70
Здравейте!
В предните теми четох негативни отзиви за салона на Милен Василев MV на бул. Джеймс Баучер. Имам позната, която си прави студено къдрене там и е много доволна, косата й изглежда чудесно. Някой ходил ли е там и какви са отзивите? Благодаря предварително

# 61
  • Мнения: 3 044
Имате ли скорошни мнения за  Fil's Point? Капризна съм, искам перфекционист, а не някой на две, на три да ме претупа. За подстригване става въпрос.

# 62
  • Мнения: 548
Аз ходих там преди около година, при Филип. Подстрига ме добре (макар че косата ми беше само за подкъсяване, та не мога да кажа как е при по-сложни прически), готин е, но просто не се чувствах удобно. Отидох с коса до кръста и с идеята, че ще я скъсявам, той ми изнесе двайсетминутна лекция колко ми било зле с дълга коса и как нямало смисъл, като че ли се застраховаше да не му ревна после. Аз нямах такова желание, но за сметка на това се чувствах адски неловко през цялото време и това е единствената причина да не искам да повторя. Имам две приятелки, които ходят само при него.

# 63
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! Има ли някой от Стара Загора?Търся си фризьор. Дамата, при която ходих вече не работи по здравословни причини. Не мога да попадна на фризьор, който да ми допадне - или е много бъбрива, или досадно любопитна, или хигиената в салона ме притеснява. Имам дълга коса и не е нужно да посещавам фризьор много често, но ми се налага да правя прически и ми се иска да имам пълно доверие на човека, който докосва главата ми, да ми е приятно, благоуханно, чисто и уютно.

# 64
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Здравейте, дами!
Търся читав фризьор за подстригване в Пловдив. По възможност в Кършияка.
А моят принос за черния списък е салон "Вани стил". Аз обикновено си ходя с картинката, за да няма недоразумения за неточно обяснение и неправилно разбиране. Ами нищо общо.

# 65
  • Мнения: 71
Здравейте, искам да изразя възмущението си от фриз.салон Амарант Варна. Отидох за боядисване на корени, обясниха ми че трябвало да ми се махнат пигменти от предходни боядисвания и ме намазаха с препарат за сваляне. След това ми обезцветиха косата напълно и за финал се оказах със сива коса, което е три цвята по-светло от моето, защото "това което съм искала нямало да ми хареса". На следващия ден отидох да си искам парите обратно, защото цяла нощ не спах от болки от рани по скалпа и ми казаха, че аз съм казала, че ще изтърпя паренето и един вид аз съм се съгласила. За мен "ще издържиш ли парене" и "съгласна ли си да имаш рани по главата" са две различни неща. Върнаха ми парите и ме накараха да напиша писмена декларация, че нямам претенции към фирмата им.

# 66
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте, и аз ще добавям салон в черния списък - Artelier в Изток, София  #Cussing out
Предистория: В същия този салон приятелка пострада миналата година. Искаше да я подстрижат късо, на черта и към кестенявата й коса да добавят червеникави кичури. Накрая се оказа с рижи кичури и на много късо каре за безумни пари. Нея я прави мъжа.
Та към моя случай. Косата ми е педя под раменете и я боядисвам червена от 4 години, реших за разнообразие да мина на тъмно лилаво. Моята фризьорка беше в отпуска, а аз съм малко импулсивна и като ми щукне нещо трябва да го направя в същия ден. Както и да е случи се така, че се озовах в този салон, но исках час при жената надявайки се, че е по-кадърна. Е, тя реши, че върху червеното ми друга боя няма да хване (по принцип съм чувала това, но за други цветове, които не съдържат червено в себе си) и от ушите надолу ме обезцвети. Няма да коментирам това как ми съсипа косата. След това забърка някаква боя и крайният резултат стана един тон по-тъмно червено от моето с розови оттенъци  ooooh! Това "удоволствие" ми коства 200лв, а според брошурата им трябваше да е 120 и над 4ч време #Cussing out Да не говорим колко грубиянски ми дърпаше и скубеше косата през цялото време, чак главата ме болеше на другия ден. И, естествено, след първото къпане косата си ми стана стария ярък червен цвят.
Трябваше да изчакам няколко седмици, за да не увреждам прекалено вече увредената ми коса, отидох в един ремедиум, купих си 2 бои SYOSS Dark Violet за 10лв и постигнах това, което явно беше много сложно за професионалистите в този салон.

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 14:17 от Али164

# 67
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 089
Някакви отзиви за наскоро подновения салон в Люлин 4, блок 417 Е ?

# 68
  • Мнения: 1 594
Някой обезцветявал ли се е в Coco dry bar да даде отзиви?

# 69
  • Мнения: 406
За белия списък- Меги от Амор, Младост 1.

Работи сама в малко салонче, с keune. Много съм доволна, работи бързо и е супер симпатична. При нея се боядисвам и подстригвам, винаги гледа да вземе възможно най-малко от дължината и обикновено след подстригване казва да изчакаш няколко дни да видиш как пада естествено и пак да минеш, ако нещо не ти харесва. Препоръчвам с две ръце.  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 3 948
Да имате впечатления от Studio The One в Студентски град?  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 43
За белия списък- Меги от Амор, Младост 1.

Работи сама в малко салонче, с keune. Много съм доволна, работи бързо и е супер симпатична. При нея се боядисвам и подстригвам, винаги гледа да вземе възможно най-малко от дължината и обикновено след подстригване казва да изчакаш няколко дни да видиш как пада естествено и пак да минеш, ако нещо не ти харесва. Препоръчвам с две ръце.  Peace
Ужас !Ти майтапиш ли се?Как можеш  да си доволна от тъкъв некъдърен фризьор?Ако има нещо ела пак .Това е доста непрофесионално и несигурност в това което прави.Такъв фризьор , мерси.

# 72
  • out of space
  • Мнения: 8 572
За белия списък- Меги от Амор, Младост 1.

Работи сама в малко салонче, с keune. Много съм доволна, работи бързо и е супер симпатична. При нея се боядисвам и подстригвам, винаги гледа да вземе възможно най-малко от дължината и обикновено след подстригване казва да изчакаш няколко дни да видиш как пада естествено и пак да минеш, ако нещо не ти харесва. Препоръчвам с две ръце.  Peace
Ужас !Ти майтапиш ли се?Как можеш  да си доволна от тъкъв некъдърен фризьор?Ако има нещо ела пак .Това е доста непрофесионално и несигурност в това което прави.Такъв фризьор , мерси.

Същите ми ги редеше и на мене. Стана точно това, което не исках- оранжева!
Работи в една дупка под земята и да иска- не може да постигне желания цвят, съвсем нормално в тази тъмница.

Момичето е много мило и лъчезарно, но е доста некадърно.
Приятелката ми след боядисване при Меги се появи с непокрити бели косми.

# 73
  • Мнения: 406
На мен ми е до офиса и ходя при нея от около половин година - точно от боята съм най-доволна.  newsm78

# 74
  • Мнения: 406
Ужас !Ти майтапиш ли се?Как можеш  да си доволна от тъкъв некъдърен фризьор?Ако има нещо ела пак .Това е доста непрофесионално и несигурност в това което прави.Такъв фризьор , мерси.

Не го намирам изобщо за непрофесионално - напротив. Аз лично съм с права коса и някак си изглежда различно след сешоар и преса. Не ми се е налагало да ходя за повторение, честно казано, но точно това пък ми хареса.

Нямала съм до сега никакви оплаквания от нея, тъкмо обратното. Може да не ми е достатъчно сложна прическата, знам ли Laughing

# 75
  • Мнения: 1 594
Момичета,кажете къде да се обезцветя,моля  Thinking

# 76
  • София
  • Мнения: 630
Като колорист и фризьор препоръчвам новият салон Средков в Овча купел.
Любомир Средков работи невероятно с боите. Имам впечатления от около година и половина. Редовно боядисване,цяла коса, само корени(изравнен цвят винаги). Работи с 3 бои, вкл. Insight i Alfapharf.

# 77
  • Мнения: 10
Аз съм доволна от Пепи Студио ШИК.Винаги усмихната ,може всичко и има всякакви нови модели уреди за терапии на косата.

# 78
  • Мнения: 646
И си направи регистрация за да я похвалиш ли newsm78

# 79
  • Мнения: 1 042
Здравейте, прекрасни!

Предстои ми абсолвентски бал и ми се ще, тъй като косата ми е до раменете, да я вдигна, защото танци - това онова. В този смисъл търся фризьор, който да може да се справи с това. Не знам защо съм се ориентирала към салоните на Мърфи, може би, защото живея в центъра.

Може ли да ми препоръчате други добри фризьори за официална прическа?

# 80
  • Мнения: 2 223
Момичета, които ходите при Любо в Мърфи, знаете ли къде се е преместил? Казаха ми, че не работи вече там Sad

# 81
  • Мнения: X
Преди  три години бях попаднала на една ужасна фризьорка в София. За съжаление не мога не да си спомня името ѝ, но си спомням как изглеждаше- дебела, с изрусена до бяло коса, много бяла и изключително некадърна... Изгори ми косата при къдрене, като преди това я подстрига така, че направо ми се доплака. И накрая буквално ме наруга, че  едва ли не косата ми била виновна. Жалко, че не мога да си спомня къде беше салона. И името ѝ беше нещо с К - Камелия или Ками, нещо такова май беше. От тогава не съм стъпвала в салон. Добре, че не живея вече в София...

# 82
  • София
  • Мнения: 2 060
Не че нещо....., но искрено ме разсмя с това мнение!
Не може от някаква некадърна гаражна фризьорка да правиш изводи за всички фризьори в София. Това е, как да кажа?! Меко казано неадекватно.

# 83
  • Мнения: X
Не че нещо....., но искрено ме разсмя с това мнение!
Не може от някаква некадърна гаражна фризьорка да правиш изводи за всички фризьори в София. Това е, как да кажа?! Меко казано неадекватно.
хм, не беше много "гаражна", имаше си хубаво студио, само, че тогава, а и сега не съм по запомняния на имена на квартали и улици... Но просто исках да я опиша, ако има шанс да предпазя някого.... Хм, тъпо се оказа, съгласна съм... Smiley

# 84
  • Мнения: 140
Препоръчайте ми фризьор в Балчик?
Налага ми се да бъда там и ще ми е необходим добър фризьор.

Предварително ви благодаря!

# 85
  • Мнения: X
Някой ходил ли е във фризьорския салон на Солунска малко преди магазина на GANT,мъжкия,но на другия тротоар,не му запомних името,едно готино момче работи там?

# 86
  • София
  • Мнения: 6 138
Събирам мнения за Beauty salon MARI в Младост 2

# 87
  • София
  • Мнения: 462
Привет,

моля, ако някой е открил къде се е преместил Любо /от Мърфи/ да сподели в темата или на лични. Направо ми иде да си изгриза ушите от яд, че за толкова години не му взех номера!

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 400
Привет,

моля, ако някой е открил къде се е преместил Любо /от Мърфи/ да сподели в темата или на лични. Направо ми иде да си изгриза ушите от яд, че за толкова години не му взех номера!

Все още ли никой не е открил дали и къде работи Любо, след като вече не е в салони Мърфи?

# 89
  • Мнения: 315
Моля, препоръчайте ми фризьор в София, който хем да махне цъфтежите ама косата да си запази дължината. Много ме е страх, последния път ме офъкаха жестоко, а ми предстои важно събитие!

# 90
  • Мнения: 718
Това е умение, което малко фризьори го имат. Повечето режат колкото се може повече и казват, че е имало много цъфтежи и хоп половината ти коса я няма.

# 91
  • Мнения: 16
Здравейте, препоръчайте ми, моля ви, добра фризьорка за къса коса в гр. Русе.

# 92
  • Мнения: 1
Здравейте и споделете мнения за салон "Белла" в София. Благодаря!

# 93
  • Мнения: 29
За черният списък: Beauty & Business
Варна, ул. Тодор Бояджиев 3 (мисля, че е само една фризьорката, другите са козметички и маникьористки)

И преди съм се постригвала там, препоръчвала съм на познати, оставали сме доволни.
Преди около една година косата ми на дължина вече минаваше талията ми, но не беше в добро състояние та реших да я скъся доста. Някъде на нивото на подмишниците и с пластове за обем.
След постижката изгледаше горе-долу добре отпред, но беше ясно, че трябваше да скъся най-долният пласт. Викам си, че след като я измия, косата няма да е толкова бухнала и ще "застане" в прическата. Изкъпвам се, косата ми е почти суха, снимам се на видео с лаптопа, за да я видя отдзад и...No Mouth
Скрит текст:

Бе преляла пластовете само отпред.
Аз я скъсих и дооправих колкото мога, заприлича на нещо, но година по-късно "пораженията" са още видими.

# 94
  • Мнения: 1
Здравейте,

И аз да се включа в темата за Черния списък. Миналата седмица си купих една оферта за професионален грим и прическа в Салон Коса и Грим за 50 лева. Обикновено не си купувам оферти, но моята фризьорка беше заета. Та първо Салона е пародия на салон влизаш в едно празно помещениес два стола и един за измиване.  Първо Станислава ме попита преди колко време съм си мила косата, явно ако отговора беше вчера..... нямаше да има и измиване.... Та така изми ми косата с някакъв шампоан, който не бях виждала и чувала - приличаше на веро, за маска не успях да разбера сложи ли не сложи ли... но както и да е. Така седнахме за прическата, която беше адски сложна - ПРАВ СЕШОАР с обем в горната част. Изпуска няколко пъти гребена на пода.... гребен от магазините по левче.... криво ляво ме изсуши, като през цялото време държах в ръцете си една праса за изправяне, с която си помагаше да ми изправи косата. Казах, че искам обем в корените - да сложи няколко вафлички, но тя явно нямаше преса и започна да ми обеснява как съм била адски изостанала и, че вече подобни прически изобщо не се правили и, че сега ще ме направи по някакъв нов начин. Изкара една маша за коса. Та сложи пресата в лявата ми ръка, машата  - в дясната ми ръка и аз трябваша да и ги подавам започна да се мъчи да прави нещо. Разбира се нищо не се получи и накрая ми каза - ми ти нали си имаш преса у вас като си отидеш сложи няколко вафлички отляво и от дясно и си готова. С това приключи фризьора. През цялотно време си пееше и ми викаше да съм била ХЕПИ.... Та да минем на грима - дневен грим ненатрапващ се казах... Аз съм със светла кожа и руса коса... Обърна стола с гръб към огледалото и започна. Сложи фон дьо тен, без основа. Около очите черно , дали беше опушен, може да се спори, спиралата явно доста старичка, че чак се ронеше и то само на горните мигли, долните си останаха руси. През цялото време ме бършеше с мокра кърпичка и отгоре слагаше пак грим, фон дьо тен....  И като се погледнах в огледалото - се изплаших.... Та тя ми вика супер - снимай се и след три дни се погледни няма как да не се харесаш.
Вярвайте ми .... по-голям кошмар не бях изпитвала....а след 3 часа трябваше да ходя на бал, ревеше ми се. Та  сложих слънчевите очила, прибрах се изкъпах се и сама си направих грима и прическата..... Надявам се с този дълъг пост за помогна на други дами да избегнат кошмара, който аз изпитах.... в САЛОН КОСА И ГРИМ гр.София Манастирски ливади - запад ул.Мур 1А.

# 95
  • София
  • Мнения: 2 841
Категорично за белия списък - Пепи Цекова от салон Калиста в Младост 1. Цялото семейство сме при нея, без грешка е.

# 96
  • Мнения: 1 862
Моля за добри фризиори в младост Heart Eyes

# 97
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 089
Препоръчайте ми фризьор в град Враца, трябва ми за прическа за повод, няма да се подстригвам.

# 98
  • Мнения: 6
В черния списък: Салон " Дани стил" в София,  жк." Люлин", бл. 022.
Абсурдно място, с олющени мебели, под и стени, стар и захабен инструментариум. Интериорен кич. Липсва аерация. Обичам животните, но не е допустимо в салона кучето да ляга на всички места за сядане, вкл. върху дрехите ми. Има и алергични хора! Отношението е като в махалата, много на " ти", много " жаргон", много " отгоре- отгоре". Всички отношения и събития между клиент и персонал и персонал- персонал Ви стават достояние през цялото време. Коректен е  сайтът с цените. Добро впечатление ми направи само маникюристката- момичето работи тихо, възпитано и направи хубав маникюр. Излязох си с недовършена визия и мокра глава на минус няколко градуса, бързаше се за друг клиент,  но така и така нямах търпение да напусна това място.

# 99
  • Мнения: 1 594
Отврат! Поне да бяха направили читав сешоар

# 100
  • Мнения: 1
Тъй като предишните теми са твърде стари, пускам нова... също така и като предупреждение за един фризьорски салон, заради който си изревах очите в началото на годината.

На ул. "Нишава", малък салон, работи само една жена, която се казва Ема, и дано на никого не му се случва да ходи там. 6 месеца ми се налагаше да ходя с фиби, с гелове, да се мажа с какви ли не масла и прочие за бърз растеж, да спя с разни индийски билки и т.н... прическата беше ужасяваща и нямаше какво да се направи. Въпреки че й показах снимка, тя, вместо да признае, че така да подстриже явно не може, най-невъзмутимо ми наклъцка косата на хиляди разнородни етажи и за капак - хвана 2 предни кичура и ги отряза напряко, уж за бретон.

Повечето хора са чувствителни на тема коса, аз мислех, че не съм, но когато прическата е толкова потресаваща, а фризьорката толкова невменяема, някак самочувствието ти пада изведнъж. Дано не ви се случва и простете за негативизма! Grinning

# 101
  • Мнения: 22
Здравейте!
Имате ли някакви впечатления от салон за красота Brush Beauty bar в София? Добре ли работят, цените за подстрижка как вървят?
Ще съм благодарна ако някой има информация.

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
За черният списък - салон THe NEXT Стара Загора. Бях подстригана на скосена черта или така наречения боб с коса до раменете и без пластове. Отидох в салона само да ми скъсят косата с около половин сантиметър и да ми оберат връхчетата, но излезнах  с някакво подобие на прическа - скъсена доста коса, на етажи и то не преляти а нахапани. Още в самото начало казах, че неискам да ми се изтъняка косата и да ми се правят етажи /косата ми не е гъста/, но явно фризьорката си прави каквото иска. Каза ми - от едната страна косата ти е по гъста и я разредих, знаеш ли как ще се харесаш след два месеца. Направо ужас. Аз искам да се харесам след като излезна от салона, а не след два месеца. И аз накупих доста продукти за растеж на косата, както и ежеседмично си правя маски, но когато косата ти е подстригана безформено, е доста трудно да я преведеш в някакъв ред. Дано с този пост да спестя на някой друг ядосването и нервите от некадърни фризьори.

# 103
  • Мнения: 27
В черния списък слагам салон - Неви Митева. Хигиената е под всякаква критика,от всякъде висят паяжини,всичко е потънало в прах,стъклата и вратата на салона не са мити изобщо,мръсни мивки,а иначе претенциите са огромни.Фризьорките Неви Митева и Анжи претупват клиентките,бързат много,не измиват хубаво косите,оставят от боята по скалпа и после сърби много.Не работят качествено,а цените са мноооого солени.Не правят това което иска клиента,ужасно съм разочарована.Категорично Не ги препоръчвам!!!

# 104
  • Мнения: 27
Само добавям,че става въпрос за салон Неви Митева гр. София  бул. Патриарх Евтимий  -  71

# 105
  • Мнения: 427
Салон Венера, Младост 1, фризьорката Снежка. Отдидох с идеята от медно русо да стана тъмен лешник, станах черна. А тя най-невъзмутимо ми заяви, че така ставало при изрусените коси и нямало какво да се направи.

# 106
  • Мнения: 383
Здравейте,
Записах си час при Краси Иванов в салон Valentin Hair Spot. Възможно ли е да е същият, който е работил през 2015 г. в Wave studio и за когото не са добри отзивите? 

# 107
  • Мнения: 393
Най-добрaта - Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage! Както и асистентката и Йоана. Revolving Hearts Не бих ги сменила за нищо на света, въпреки малко по-високите им цени. Чистота в салона, часовете са винаги навреме, имат система за запазване на часове и са много мили и учтиви, страхотно отношение към клиента - винаги помнят какво сме правили предишния път, какви са ми предпочитанията и много лесно се разбираме какъв искам да е резултатът. Винаги съм с перфектен резултат при боядисване, преливане, както и подстригване. Знам, че и много често ходят по обучения. Няма го типичния манталитет за фризорски салон при тях.

За черния списък всички останали салони в които съм ходила, но не само заради услугата - клюки и обсъждане за клиентките, след като си тръгнат. Навсякъде е едно и също, много приказки и обещания и накрая пак си правят каквото си знаят. Малките кварталните салони са развъдник на клюки. В Coco уж също са голямата работа, не мога да се оплача от услугата, но там клиентът е на конвейер - толкова много фризьорки, няма го персоналното отношение, ако това е важно за вас. Neutral Face
Женско Царство в Студентски - ужасен ужас! Имах важен празник, за който трябваше да ми направят сешоар, тръгнах си бясна и се прибрах да изкъпя тоновете лак от косата ми, която беше станала на прави клечки.
Салон Венера, Младост 1 - страшно мърляво и прашно беше при маникюриските (да не говорим какви болки и кръв изтърпях за маникюра, ама това е за друга тема), заедно с фризьорките през 15 минути най-демонстративно излизаха да пушат и си говориха как ги мързи да изхвърлят боклука и следващата смяна щяла да го изхвърли.... Triumph

# 108
  • София
  • Мнения: 769
Подрепям ,че  Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage е добра, но явно не всеки може да си  позволи нейните услуги. Ако искаш да си направиш балеаж да речем, но не си бил клиент на салона, то трябва да отидеш на задължителна платена консултация преди да си запишеш час, тоест няма как направо да си запазиш час , а трябва първо да си платиш за консултация. Няма лошо, ама досега където и да съм ходила за консултации навсякъде е било безплатно, дори и в големите и луксозни салони. След което, на консултацията цената, която получих беше нещо от сорта на 520 лв.,, което пак казвам сигурно не за всеки това е проблем, но други хора няма как да си го позволят. Таа, поне консултацията да беше безплатна...

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 17:43 от LoLo30

# 109
  • Мнения: 393
Подрепям ,че  Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage е добра, но явно не всеки може да си  позволи нейните услуги. Ако искаш да си направиш балеаж да речем, но не си бил клиент на салона, то трябва да отидеш на задължителна платена консултация преди да си запишеш час, тоест няма как направо да си запазиш час , а трябва първо да си платиш за консултация. Няма лошо, ама досега където и да съм ходила за консултации навсякъде е било безплатно, дори и в големите и луксозни салони. След което, на консултацията цената, която получих беше нещо от сорта на 520 лв.,, което пак казвам сигурно не за всеки това е проблем, но други хора няма как да си го позволят. Таа, поне консултацията да беше безплатна...

Уаау, 520 лв. са страшно много пари за коса и то за една процедура, каквато и да е тя.
Моят балеаж беше 195лв., каквито са и обявените цени на сайта. Когато аз ходих, консултацията беше все още безплатна, видях че вече са я направили 15 лв.

# 110
  • София
  • Мнения: 769
TheAxe , ами да, възможно е преди да е било  по- различно.  Сега ми казаха,че понеже има много работа по косата ми ще ме таксуват на час и затова толкова излезе.. След това си намерих друго място, на което ми казаха 200-250 лв. , което ми е по- поносимо. В крайна сметка си записах час в Cvety's secret salon , не знам някой от тук знае ли го, ходил ли е и с какви впечатления е, но накрая на него се спрях.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 841
Да, имам странични наблюдения върху салона  Cvety's secret salon. Два балеажа съм виждала от там, много добри бяха. Опит има от USA, там е и другия й салон. Мисля, че ще останете доволна, но и цените не са ниски.

# 112
  • Мнения: 393
Пак съм аз - този път с мнение за Phiba. Само хубави неща съм чувала за тях, е уви, аз не съм доволна. Ходих на измиване и стайлинг със сешоар. Ами освен, че косата ми беше аааадски суха след това (при все, че моята коса е много мека, също така бързо се омазнява), още докато ми я правиха вълните падаха и се налагаше да ги навиват и втори, и трети път. Закрепиха положението с някакъв лак, колкото да изляза от салона без да кажа нещо. Един ден след това косата ми беше лепкава в корените, явно от някакъв продукт за обем.

# 113
  • Мнения: 436
За черен списък - Мария от Чиликови в Иван Вазов, София.
Груба, арогантна и некадърна.
Голямата ми дъщеря искаше да а направи за бала на едри вълни, по същество елементарна прическа.
Остави си ръцете!
Буклите паднаха още в навечерието на събитието. Що рев, що провалени емоции и спомени!
Безотговорно !

# 114
  • София
  • Мнения: 769
Да дам и аз отзив за Cvety's secret salon, не останах толкова доволна от балеажа там, не беше това, което си представях, въпреки че много подробно обясних какво искам и те се съгласиха и казаха, че ще го направят, но крайния резултат не беше желания. Явно поредното прехвалено място... Да, имат много клиенти и явно може би заради това претупват голяма част от работата. Боядисва ме една фризьорка после тя пое друга клиента, а мен ме взе другата да ми мие косата, после пак се размениха и така няколко пъти. И съответно това води до това, че всяка си действаше по нейния начин. И не стига това, че резултатът не беше това, което трябваше и че ми изгориха косата доста, а и брутално ми нацапаха и ризата с блондор! Защото покривалото, което ми сложиха така го сложита, че ми падаше през цялото време.

Последна редакция: сб, 03 юли 2021, 20:05 от LoLo30

# 115
  • Мнения: 140
Подрепям ,че  Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage е добра, но явно не всеки може да си  позволи нейните услуги. Ако искаш да си направиш балеаж да речем, но не си бил клиент на салона, то трябва да отидеш на задължителна платена консултация преди да си запишеш час, тоест няма как направо да си запазиш час , а трябва първо да си платиш за консултация. Няма лошо, ама досега където и да съм ходила за консултации навсякъде е било безплатно, дори и в големите и луксозни салони. След което, на консултацията цената, която получих беше нещо от сорта на 520 лв.,, което пак казвам сигурно не за всеки това е проблем, но други хора няма как да си го позволят. Таа, поне консултацията да беше безплатна...

Уаау, 520 лв. са страшно много пари за коса и то за една процедура, каквато и да е тя.
Моят балеаж беше 195лв., каквито са и обявените цени на сайта. Когато аз ходих, консултацията беше все още безплатна, видях че вече са я направили 15 лв.

Много е скъпо там. Наистина много. Не съм ходила, но съмчувала че цените им са ненормални за бг пазара. Не може един цвят да струва повече от 250лв-300лв макс, какъвто и да е.
Препоръчвам Inspire-Paradise, целият екип са супер, ходя при Яница. Макс цветът ми е излизал 150лв, не повече от 180.

# 116
  • София
  • Мнения: 769
Teodora, цените при Яница от юни вече не са същите като преди, понеже вече не е само тиймлидер а и ambassador, както и още други фризьори от веригата вече отскоро са такива и цените при тях съотнетно са вече по - високи. За това, което аз исках на косата бях пресмятала преди и излезаше 400 и нещо.. Та, колко да е по-добре 😃 иначе мисля, че добре се справят по това, което съм гледала.

# 117
  • Мнения: 289
И аз до скоро ходих при Яница в Inspire Paradise. Ами много ми се искаше да се спогодим, ходих 5-6 пъти, исках балеаж, след първото обезцветяване бях доста оранжева, говорихме че косата ми е здрава, да изсветлим втори път след 2-3 месеца, за да се получи по-голям контраст и да се постигне студен цвят ( на който аз държах отначало). Ами направихме го, но тя не повтори само местата на кичурите, защото нямало как, и в резултат съм почти изцяло руса в момента. Нещо, което аз не исках! Майка ми едно време като бях тийн и ми правеше кичури успяваше да ги повтори на същите места, а тя не взима по 250лв., дори не е фризьор. Като казах, че съм станала изцяло руса ми предложи следващия път да ми направи тъмни кичури?!?! Wtf!! После понеже и тях няма да успее да повтори на същото място, ще стана изцяло тъмна и ще трябва пак обезцветяване, не мерси! Съпругът ми щеше да получи удар като ме видя. Цветът пак не стана студен, все съм си жълта, само където сега се чудя как да я подхранвам и матирам тази коса. Първият път като бях ми кза, че косата ми е много гъста и не трябва да съм на черта подстригана, аз отговорих, че не държа, да ме подстриже както тя прецени, че е подходящо, исках етажи, защото косата ми е много тежка. Е, подстрига ме на черта, бях в недоумение, и все пак ѝ дадох шанс още доста пъти. Сега съм в търсене на друг салон.

# 118
  • Мнения: 3 542
Мнения за Наталия от Красно Село? Салонът се казва "Nataly" на ул "Дойран" 12.

# 119
  • София
  • Мнения: 769
Благодаря на Еленчето за отзива за Яница от Inspire, много полезно беше да прочета това понеже и аз много се чудех дали да отида при нея следващия път с желание за балеаж със студен рус оттенък, но щом казваш, че не е успяла да го направи..ясно. Ще търся и аз друго място. По едно време бях в чуденка и за салоните Stephan, по-конкретно Stephan Iztok, бях набелязала две фризьорки там и следя периодично работата им- какви снимки качват, но още не мога да преценя.. Много трудно се оказа това да успееш да намериш свестен фризьор.

# 120
  • Мнения: 1 594
Може ли снимка на косата след балеажа от тази Яница? Интересно ми е какво се е получило 🌺

# 121
  • Мнения: 383
За белия списък: салон Phiba, София. Скъпо, но много качествено подстригване и сешоар.

Ходих и при Краси от салон Валентин Лозенец. Отказа да ме подстриже както искам, като каза че не може Thinking Не знам дали беше искрен, или просто не искаше да ме подстриже така. Но е факт че досега само 2 фризьорки са успели така да ме подстрижат. Та, той ми направи каре, което аз не исках особено, но беше единственият вариант все пак да ме подстриже някак. Доста се постара и наистина прави хубави invisible пластове.

# 122
  • Мнения: 872
Краси е страхотен! Карето му е без грешка. Много старателен и винаги с реалистично мнение.

# 123
  • Мнения: 140
Teodora, цените при Яница от юни вече не са същите като преди, понеже вече не е само тиймлидер а и ambassador, както и още други фризьори от веригата вече отскоро са такива и цените при тях съотнетно са вече по - високи. За това, което аз исках на косата бях пресмятала преди и излезаше 400 и нещо.. Та, колко да е по-добре 😃 иначе мисля, че добре се справят по това, което съм гледала.

Много странно, супер висока цена е това, да няма обезцветяване? На мен никога не ми е  излизало повече от 170лв -180 като си правя терапия, но явно зависи какво си правиш. Аз си правя балеаж с матиране, подстригване и сешоар при Яница, и съм супер доволна. Студен рус цвят с тънки бейбилайтс. Да, след това е тази цена, от преди месец и нещо


Когато няма час при Яница съм при другите момичета там ми е около 120лв всичко, но си предпочитам Яница.

Последна редакция: чт, 11 ное 2021, 23:15 от TeodoraBulgari1

# 124
  • София
  • Мнения: 861
За белия списък и то за този, който свети от белота-Татяна Желева, студио "Съни" на Антим 1-ви, София. Правя само подстригване и сешоар, но винаги излизам, като принцеса от там и получавам комплименти за прическата от познати и непознати.
За разлика от излъсканите салони с по 100 фризьора, в салончето работят само две жени и винаги е приятно, спокойно и човек може да изпие едно кафе с кеф. Цените са нормални (според мен), средния диапазон. Нито е скъпо, като в "Мърфи" и "Ноу Хау", нито прекалено евтино.

# 125
  • Мнения: 383
За белия списък и то за този, който свети от белота-Татяна Желева, студио "Съни" на Антим 1-ви, София. Правя само подстригване и сешоар, но винаги излизам, като принцеса от там и получавам комплименти за прическата от познати и непознати.
За разлика от излъсканите салони с по 100 фризьора, в салончето работят само две жени и винаги е приятно, спокойно и човек може да изпие едно кафе с кеф. Цените са нормални (според мен), средния диапазон. Нито е скъпо, като в "Мърфи" и "Ноу Хау", нито прекалено евтино.
Може ли инфо колко е скъпото в Мърфи и Ноу хау? Аз плащам 90 лв за подстригване и сешоар и се чудя дали съм ОК с тази цена?

# 126
  • Мнения: 3 044
Аз плащам 30-40 лв за подстригване и сешоар в София (средно дълга права коса), не казвам точно колко, защото обикновено си слагам допълнително ампула, купувам си от там шампоан и затова не знам. Другата седмица имам час, ако не забравя, ще се снимам след фризьора. За мен 90 лв за това са прекалено много.

# 127
  • София
  • Мнения: 6 138
Много или малко е относително понятие.
Зависи от претенциите за името и реномето на салона, който искате да посещавате.
На мен в 90-те ми влиза и боядисването на корен и предвид факта, че аз посещавам салона на по-малко от 20 дни понеже косата ми расте като луда, на мен 90 лева само за подстригване и сешоар ми се струват доста.

# 128
  • София
  • Мнения: 718
Моля, препоръчайте ми добър колорист в София, който по възможност да работи с Loreal  Professionel или Schwarzkopf.

# 129
  • Мнения: 7 626
Моля, препоръчайте ми добър колорист в София, който по възможност да работи с Loreal  Professionel или Schwarzkopf.

Йордан, Studio D в Борово.
Като колорист е много добър, работи с Loreal  Professionel.
Но обича да се олива с цените.
Ако решиш да ходиш при него, уточни предварително кое колко ще струва, за да не си неприятно изненадана накрая.

# 130
  • София
  • Мнения: 718
Благодаря.

# 131
  • Мнения: 35
Здравейте,за белия списък Милена от салона на Мърфи на България. След тотално обезобразяване от предишен салон Стефан/лагера/ успя да направи форма и да запази дължина на косата.Много мила и работи бързо.

# 132
  • Мнения: 70
Здравейте, моля препоръчайте ми добър фризьор в района на Оборище и Гео Милев (без Rushell) трябва ми за подстригване и сешоар, последната ми фризьорка ме е подстригвала накриво дълго време...

# 133
  • София
  • Мнения: 1 707
Мики, Годес бюти, на Черковна!

# 134
  • Мнения: 863
Много или малко е относително понятие.
Зависи от претенциите за името и реномето на салона, който искате да посещавате.
На мен в 90-те ми влиза и боядисването на корен и предвид факта, че аз посещавам салона на по-малко от 20 дни понеже косата ми расте като луда, на мен 90 лева само за подстригване и сешоар ми се струват доста.
В кой салон си боядисваш корените и доволна ли си ? Simple Smile

# 135
  • Мнения: 70
За черния списък - Rushell - нон стоп коментари, мега бърборене, вкиснати са абсолютно всички, Огнян - фризьорът е страшно плямпало, мега арогантен, откровено е неприятно цялостното преживяване. За подстригването ще ви подстриже, но няма да си тръгнете очаровани от салона. За справка - не взима скъпо, но пък ще платите с цената на нервите си и интелекта!
За белия списък - Методи Кацаров от The way by Metody Katzarov - супер отношение, подстригване и сешоар в рамките на час (даже с две измивания!) салонът е много приятен, работещите в него също, цената за дълга коса е 70лв, което за мен е най-скъпото, което съм плащала за подстрижка и сешоар, но не съм недоволна. 😊

# 136
  • Мнения: 383
Отдавна се каня да посетя Методи и все не се сещам да си запиша час при него. След няколко дни си записах в Scissors при Лъчезар. Да сменя малко Phiba, че последния път нещо не ми хареса как ме подстрига. Сешоарите им са супер иначе. Но 90 лв, все пак 🤑

Та, някой ходил ли е в Scissors при Лъчо? Има  само положителни отзиви в нета.. Дано се окажат достоверни. Ще споделя после.

# 137
  • Мнения: 1 594
Някой ходил ли е при Кало в Младост за кичури, балеаж, терапии? Отзиви?

# 138
  • Мнения: 528
Здравейте,търся добър колорист в София тк повечето момичета,които съм виждала съм светли коси не ми харесва как са боядисани.Тъмните коси не са ми критерии.Искам някъде хубаво преливане и балеаж.
Предполагам,че много са питали,но каква е цената в Галерия Хеър Студио?

# 139
  • Мнения: 863
Цените са смешно високи, а обслужването,ако не си топ кифлата е тип-какво правиш тук?
Препоръчвам Тодор Сивков, погледнете му работата.

# 140
  • Мнения: 528
Аз се боядисвам веднъж годишно тк съм със светла коса,а и да си кажа честно хич не ми пука за отношението ако е много добър фризьора и си свърши работата.Просто бих се радвала да знам ориентировачно цена за да преценя мога ли да си позволя.
Може ли да ми пратиш сайт или профил на Сивков тк не открих по името нищо.Много благодаря

# 141
  • Мнения: 436
Мнения за Васил Атанасов като колорист?

# 142
  • Мнения: 4 986
Здравейте. Включвам се с мнение за cvetis secret beauty salon. Не ми направиха добре балеажа, първо,че е жълт, второ само горния пласт коса ми е изрусен от по- горе,иначе долните пластове са почти от ушите. Не бях виждала такова нещо. Като си вдигна косата с шнола назад и стои ужасно. Фризьорката питаше другата с какво точно да ме прави,за да нямам жълто и ето ,че цялата съм жълта. Естествено моята коса не снимаха да си я качат в фб , подбират си само коси,които са им се получили.
Не дават и касов бон!
Виждам хубави снимки на GM hair studio ,но вече и на снимки не вярвам след моя случай....някой има ли отзиви?

# 143
  • София
  • Мнения: 769
Yan25, съжалявам да чуя, че и вашата коса са прецакали.. аз бях писала тук поне 2 пъти за тях, точно с надежда поне други хора да не се опарят като мен, но може би не сте били в темата. И аз на снимки вече нямам много доверие, това с подбирането май навсякъде го има, а и много зависи, понякота и само светлината може да изиграе огромна роля и на снимката да е супер, а на живо да не е.. Проучвайте внимателно преди да отедете, аз винаги ходя на една предварителна консултация преди да запиша час в дадено студио и ги питам въпросите, които ме вълнуват, така понякога още не самата консултатия разбирам дали бих се доверила или не и дали е моето място.. (такива глупости съм слушала.. 😄) Но пак и това не е гаранция де.. Късмет!

# 144
  • Мнения: 4 986
За жалост не съм видяла,чак онзи ден открих темата... В момента косата ми е ето това, след малко корекции на тяхната работа, вече ми харесва ..но за тези пари трябваше да се постараят да нямам жълто и да го оправям после другаде..

# 145
  • София
  • Мнения: 769
Това си е направо чудесно наистина.. За да ви успокоя още повече, това беше при мен 😆 е оправих го вече, но..кофти работа.

# 146
  • Мнения: 4 986
О,много кофти към корените,да....и моята отдолу беше така - русото почваше от където си иска Grinning и жълто,та жълто ....добре,че го оправих малко,но пак не в това,за което мечтаех. Сега май ще ходя в GM hair studio..

# 147
  • Мнения: 22
Здравейте!
Препоръчвам Fil's point. Салона се намира в Центъра на София. Аз от години ходя там. Цените са малко по-високи, но определено си заслужава. Никъде не са ме постригвали толкова добре, колкото там.

# 148
  • Мнения: 1 594
А навсякъде я хвалят Цвети специално за балеаж, но може би трябва да се отиде конкретно при нея, не при друг от екипа в салона?

# 149
  • Мнения: 4 986
Аз при нея си записах час,но като отидох ме взе някаква друга фризьорка . Много тъпо..

# 150
  • София
  • Мнения: 769
Yan25,  Същата работа, тя ме почна, друга ме довърши, но бих казала, че именно тя сътвори това,, чудо'' в корените ми 😃

# 151
  • Мнения: 2 103
Моля за препоръка за добър мъжки фризьор;
Да даде препоръка за актуални тенденции и да може да ги реализира;

# 152
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
за съжаление не мога да препоръчам изобщо фризьора Сава!!! Пазете косите си от този! Уж работел при Капанов, но се оказа пълен фал! Показах снимки какво искам, направи ме точно както казах, че не искам. Пълен кошмар! Скубеше, удряше главата ми докато миеше, изгори ми косата, направи ме да изглеждам както не искам и взе безумно огромна сума за фризьор! А когато хвана бръснача ми стана зле!!! Салонът му е около ндк, не ходете там, ужасно беше!

# 153
  • Мнения: 863
Аз накрая нямаше да си платя!

Общи условия

Активация на акаунт