Любители на Котки Тема 97

  • 53 646
  • 755
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 13 137
Бу, прекрасна госпожица!  Heart Eyes  Обаче кажи за "завеждането" в списъка и приблизителна рождена дата.  Wink

И нещо много сладко:

# 631
  • Мнения: 493
Моят Рижко утре е заплануван за кастрация. Изчаквах да свършат горещините, че нали уж не е хубаво да се правят операции тогава. И той неусетно стана на годинка и вече му е време . Много ми е притеснено и дори съм си пуснала отпуск да съм покрай него  Heart Eyes Някои ми се смеят за това, но нищо.

Поздравявам всички котешки " мами " с малко котешка любов :



А вашите котки обичат ли ви така:

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 08 сеп 2015, 14:42 от dani1712

# 632
  • София
  • Мнения: 76
dani1712 не обръщай внимание на тези , които ти се смеят,че си отпуска заради кастрацията.Аз бях по-зле по  5 дневен болничен за всяка от 4 ми госпожици.За своите болести не отсъствах от работа,но за котките всеки път.



# 633
  • София
  • Мнения: 2 092

А вашите котки обичат ли ви така:

Скрит текст:


Ох, като видях клипчето, се сетих как моят Ийк някога ме пипаше с лапички по лицето, когато плачех... newsm45 newsm45 newsm45

# 634
  • София
  • Мнения: 13 137
Един мамин златен послушко:

https://www.facebook.com/493048940753136/videos/826811964043497/

Напомни ми Мъро преди 10-17 години. Беше точно като плюшена играчка. Правеше всичко, което му казваха децата. Обаче биберон в устата не са се сещали да му пъхат.  Mr. Green

   Laughing

    hahaha

Дани, дано всичко мине леко! Ще стискаме палци. Няма как да не се притесняваш! Спокойно споделяй тревогите си тук! Ние ще те разберем.  Grinning

# 635
  • Мнения: 1 109
Привет, от мен и моята писанка Савина, бях ви я показала преди време.
Искам малка консултация , време е да бъде кастрирана. Живеем в София, бихте ли ми препоръчали клиника за тази цел. Казаха ми за "Четири лапи" - някой има ли информация? Ще ви бъда благодарна, за информацията.

# 636
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Здравейте и от нас. Моето Топче е добре, лекуваме с капките, даже го водих вчера до вета, че се притесних и каза да продължаваме още 5 дни, защото очичките вече не били червенки, живот и здраве, ако събота няма проблеми ще ваксинираме.
dani1712 не им обръщай внимамие, аз със сигурност ще бъда така. ММ се шегува, че с новото "бебе"  съм се побъркала.  Joy Но така се отраках.  Joy Чистим гурличките всеки ден. С една дума като бебе го следя - дали е акало, дали се е нахранило, вода дали е пило.  ooooh! Изчетох всичко за породата, което е налично в нета и съм подготвена, ще внимавам. Желая Ви прекрасна вечер. Много хубави животинки видях в темата, много да Ви радват.  Hug

# 637
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Добре завърнала се, Бу!
Вили, и на теб се зарадвах!
Много увлекателно пишете и ви чета с интерес.  Hug
Таня,  Grinning, виждала съм и снимки на Мърко като малък и в кукленска количка, и намагрен в детски замък как гледа от прозорче  Mr. Green
Ауу, обичащата котка от клипчето ме плени!

Успешна и лека кастрация утре на Рижко! Като знам и аз колко съм треперила, а всичко после беше наред и възстановяването-бързо. Чакаме утре инфо как е котьо.  Hug

# 638
  • София
  • Мнения: 13 137
Стейси, онзи от прозорчето е Мацо. Той не се включваше в игрите, но пък харесваше барбинската къща за спане. Често лягаха двамата в нея. Хубави времена бяха!

Вили, забравих да напиша колко много се радвам на репортажа ти!  Hug Hug Hug

# 639
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Стейси, онзи от прозорчето е Мацо. Той не се включваше в игрите, но пък харесваше барбинската къща за спане. Често лягаха двамата в нея. Хубави времена бяха!
Hug
Няколко дена ми остават по план до голямото завръщане и коткопрегръщане.
Днес моят мъж беше за малко у дома и е напрегръщал Маг-Маг и Милчо. Женка не е излязла от апартамента си.
Нямаме други бели от онези, лошите.  Praynig
Е, само дето майка ми и детето не успяват да увардят резервните чували с бентонита-Женя и Мила успяват да промушат нокти и да поразкъсат някое крайче. Аз като съм си вкъщи, повече слушат.  Mr. Green

# 640
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Гледам си аз Евровизията, ветрее се пердето едно романтично и по едно време Shocked нахлува Късметка и гони нещо дето лети току под носа и  Crazy
Викам егати голямата пеперуда ... Гледам пак, то врабченце  Shocked Хуквам и аз да гоня врабчето, котката гони мен  Joy
Направихме две дължини докато овладея положението  Mr. Green
Хванах го, спасих го пухчето и си отлетя  smile3533
 

# 641
  • Мнения: 9 991
Гледам си аз Евровизията, ветрее се пердето едно романтично и по едно време Shocked нахлува Късметка и гони нещо дето лети току под носа и  Crazy
Викам егати голямата пеперуда ... Гледам пак, то врабченце  Shocked Хуквам и аз да гоня врабчето, котката гони мен  Joy
Направихме две дължини докато овладея положението  Mr. Green
Хванах го, спасих го пухчето и си отлетя  smile3533
 

Ти като майстор на късия разказ.  Joy

Страхотни пухотии сте показали.  Hug

# 642
  • София
  • Мнения: 2 092
Стейси, онзи от прозорчето е Мацо. Той не се включваше в игрите, но пък харесваше барбинската къща за спане. Често лягаха двамата в нея. Хубави времена бяха!
Hug
Няколко дена ми остават по план до голямото завръщане и коткопрегръщане.
Днес моят мъж беше за малко у дома и е напрегръщал Маг-Маг и Милчо. Женка не е излязла от апартамента си.
Нямаме други бели от онези, лошите.  Praynig
Е, само дето майка ми и детето не успяват да увардят резервните чували с бентонита-Женя и Мила успяват да промушат нокти и да поразкъсат някое крайче. Аз като съм си вкъщи, повече слушат.  Mr. Green

Ми що не вземете да пресипете бентонита в изсушени отвътре 10-литрови бутилки от мин. вода. Ще успеят да изсипят бентото малко УТРЕ. Пожелавам ти неповторимо коткопрегръщане! Както си ЗАГОРЯЛА...

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 104
Момичета, утре в 10 ч ще кастрират Радка - пиратка (Ангелинчето). Стиснете по едно палче и за нея, моля. Много ми е притеснено. Дано този път се получи.
Котето с биберона ме утрепа.
Прочетох назад в темата и не мога да се въздържа да не се допълня. Вили, ако се роди момченце да очакваме ли и Сюмбюл?

Последна редакция: вт, 08 сеп 2015, 22:42 от Mariankova

# 644
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Разногледа станах от къси и дълги котешки разкази, котешки прелести и котешка любов! Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бу, Вили,  Hug Hug
Стейси,  Hug да направиш голям коткобер! Peace

Стискам палци за утрешните кастрации. fingerscrossed fingerscrossed

Аз съм безкотна, нямам какво да разкажа.
По (не)достоверни сведения на отглеждащата Томката в момента малка щерка, с другия котарак Симба я карат на приливи и отливи. От душене на дупета, подремване заедно и леко близане, преминават към кратки бързи поступвания, опустошавания на апартамента и главно въртене на мръсни номера и вземане на надмощие в бентонита. Twisted Evil Повече не знам, че като ми докладват по телефона нещо, дето в моите очи е животокоткозастрашаващо Томката ми, почвам да ставам назидателна и заплашвам, че ще кажа всичко на каката. Ин дис момент, шансовете ми да науча каквото и да е още, се сриват повече от Дау Джоунс на фондовата борса. hahaha

Да си намачкате пухчовците от мен!  Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт