Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~58~

  • 23 442
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 30 820
Лаве Laughing памука- Мелиса Аслы Памук

# 721
  • Мнения: 22 018
Евет  Peace
Лаве  Hug игра в Курето и Шурето последно  Whistling

# 722
  • Мнения: 469
Благодаря ви за топлия прием момичета!
Аз да си призная с превод никак не ми допадна филма,предпочитам си го в оригиналния вид.Иначе ми се губи всичко и интонацията и смешките на Фахрието,а за гласа на Маджит нищо няма да споменавам.
Облака и него съм го гледала и що рев съм изревала и там ooooh!
А този новия с Бурак ще го гледам,че там ще участва и още един мой любимец Фурканчо...АЙ,ай как си го харесвам само!

# 723
  • София
  • Мнения: 13 612
Благодаря ви за топлия прием момичета!
Аз да си призная с превод никак не ми допадна филма,предпочитам си го в оригиналния вид.Иначе ми се губи всичко и интонацията и смешките на Фахрието,а за гласа на Маджит нищо няма да споменавам.
Облака и него съм го гледала и що рев съм изревала и там ooooh!
А този новия с Бурак ще го гледам,че там ще участва и още един мой любимец Фурканчо...АЙ,ай как си го харесвам само!
Този Фуркан като какъв ли ще го играе да не мъти водата на Бубето  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 22 018



JANILINA  Hug Heart Eyes чок татлъ Фуркан  Crazy и аз го аресвам бая  Laughing

Линде  Hug Heart Eyes щял да му е враг, съперник... много се надявам, да е за Неслиханче  Laughing

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 19:33 от Еванджелин

# 725
  • Мнения: 30 820
Благодаря ви за топлия прием момичета!
Аз да си призная с превод никак не ми допадна филма,предпочитам си го в оригиналния вид.Иначе ми се губи всичко и интонацията и смешките на Фахрието,а за гласа на Маджит нищо няма да споменавам.
Облака и него съм го гледала и що рев съм изревала и там ooooh!
А този новия с Бурак ще го гледам,че там ще участва и още един мой любимец Фурканчо...АЙ,ай как си го харесвам само!
И ти ли си от припадащите по гласа му ooooh!

Па ше мъти та Laughing а може да е влюбен у Памука Laughing

# 726
  • Мнения: 469
Ренка,що и други ли припадат от гласа му?
Клипчето само да имаше и кой да го преведе,ама май не е много прясно,че не е толкоз брадясало нащо момче?

# 727
  • Мнения: 885
Супер сте момичета. Не мога да ви насмогна да ви чета. Супер интересни неща сте показали. Удоволствие е да ги преглеждам  bouquet

# 728
  • Мнения: 30 820
Ренка,що и други ли припадат от гласа му?
Клипчето само да имаше и кой да го преведе,ама май не е много прясно,че не е толкоз брадясало нащо момче?
Всички без мен Mr. Green

Видето е от април месец Peace от галата на филма на Неслихан Peace

Рускините бяха превеждали Laughing ако го намеря щи го пусна Peace че е отделен текст не е във видео Peace

Деси Hug

НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=864299.new#new

Малчо newsm51 Ирко newsm51

Общи условия

Активация на акаунт