Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 4 Страх от любовта

  • 26 795
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
Добро утро с АлСел гушита. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 

 

# 16
  • София
  • Мнения: 9 280
Добро утро  Hug  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 9 280
В 11 епизод ще има среща на клуб: ГАДНИ КУЧКИ!





- Снаха и свекърва  Joy

# 18
  • Мнения: 3 917
Уфф  бееее...близначките, длъжни няма да им останат Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 9 280
Уфф  бееее...близначките, длъжни няма да им останат Simple Smile
Близначките ще им разкажат играта тва е ясно, ама колко нерви ще изхабим.
Аз очаквам с нетърпение началото на учебната година, тогава ще стане още по-забавно и ще излезем от имението, че бактън от него  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 3 917
Уфф  бееее...близначките, длъжни няма да им останат Simple Smile
Близначките ще им разкажат играта тва е ясно, ама колко нерви ще изхабим.
Аз очаквам с нетърпение началото на учебната година, тогава ще стане още по-забавно и ще излезем от имението, че бактън от него  hahaha hahaha hahaha
Говорят,  че  ще  снимат в Сайер Колеж. Сигурно  пак като в ГБ ще стане мазало с годините. Али бил 2 години  по-голям.Саваш на 18, момичета  на 17 .....и ще се окажат в един клас всички  Grinning
https://instagram.com/p/6KN_bWFrgi/

# 21
  • София
  • Мнения: 9 280
Уфф  бееее...близначките, длъжни няма да им останат Simple Smile
Близначките ще им разкажат играта тва е ясно, ама колко нерви ще изхабим.
Аз очаквам с нетърпение началото на учебната година, тогава ще стане още по-забавно и ще излезем от имението, че бактън от него  hahaha hahaha hahaha
Говорят,  че  ще  снимат в Сайер Колеж. Сигурно  пак като в ГБ ще стане мазало с годините. Али бил 2 години  по-голям.Саваш на 18, момичета  на 17 .....и ще се окажат в един клас всички  Grinning
https://instagram.com/p/6KN_bWFrgi/
Едва ли ще снимат в Сайер, там снимат Kirgin Cicekleri  - Наранени Цветя

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 3 917
Нормалноо. Дуда и Тула като пристигнат неканени.... Ще видим ядосана Селин...Според  мен  Джан  ще им каже къде са Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 9 280
Нормалноо. Дуда и Тула като пристигнат неканени.... Ще видим ядосана Селин...Според  мен  Джан  ще им каже къде са Grinning
Не знам кой ще каже, ама тея двете ако не хапнат бой  hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 3 917
Мела щяла до се появи в 10 епизод, в момент който СавНаз  ще са най -  щастливи....:@ туитър  туй пишат

# 27
  • София
  • Мнения: 9 280
Мела щяла до се появи в 10 епизод, в момент който СавНаз  ще са най -  щастливи....:@ туитър  туй пишат

Да и е.а майката  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Дано се задави с нещо! Дали не са тръгнали СавНаз да се женят  hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 3 606
Мела щяла до се появи в 10 епизод, в момент който СавНаз  ще са най -  щастливи....:@ туитър  туй пишат

Да и е.а майката  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Дано се задави с нещо! Дали не са тръгнали СавНаз да се женят  hahaha hahaha hahaha
Кълна се Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green много ме развесели hahaha hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 3 917
Мела щяла до се появи в 10 епизод, в момент който СавНаз  ще са най -  щастливи....:@ туитър  туй пишат

Да и е.а майката  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Дано се задави с нещо! Дали не са тръгнали СавНаз да се женят  hahaha hahaha hahaha
Кълна се Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green много ме развесели hahaha hahaha hahaha hahaha

Знаете  ли ,  какво ми хрумна.....може да  не е сватба в 10 епизод,  а РД на близначките. ...

Общи условия

Активация на акаунт