Güneşin Kızları - Дъщерите на Гюнеш ТЕМА 4 Страх от любовта

  • 26 811
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 917
Мела щяла до се появи в 10 епизод, в момент който СавНаз  ще са най -  щастливи....:@ туитър  туй пишат

Да и е.а майката  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Дано се задави с нещо! Дали не са тръгнали СавНаз да се женят  hahaha hahaha hahaha
Много  им е рано,  не че ще откажа, ама все  пак. ...

# 31
  • София
  • Мнения: 9 293
Може да е на близначките да, а може и да е на Али защото имаше слух, че Ърмак ще се появи на рд. на Али и тогава ще се запознае със Селин и ще станат приятелки защото тя щяла да и помогне да се отърве от ДидУУУ и ТутУУУ   hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 3 917
Може да е на близначките да, а може и да е на Али защото имаше слух, че Ърмак ще се появи на рд. на Али и тогава ще се запознае със Селин и ще станат приятелки защото тя щяла да и помогне да се отърве от ДидУУУ и ТутУУУ   hahaha hahaha hahaha
https://instagram.com/p/6KQHljSZ4A/

# 33
  • София
  • Мнения: 9 293
Май, май познах  hahaha hahaha hahaha
За подарък целувка  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 3 917
Мнз,  те близначките нямат познати и ако Халюк го организира ще покани компанията на Али... И Мела ще се пръкне да  развали нещата...Днес не съм я стреляла #2gunfire

# 35
  • Мнения: 3 917
Искам да видя Саваш  в костюм.... Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 9 293
Мнз,  те близначките нямат познати и ако Халюк го организира ще покани компанията на Али... И Мела ще се пръкне да  развали нещата...Днес не съм я стреляла #2gunfire
А Севка ко дири там?

Абе и на близначките да е, пак подарък целувка една за Селин и една за Назлъ  hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 3 606
Мнз,  те близначките нямат познати и ако Халюк го организира ще покани компанията на Али... И Мела ще се пръкне да  развали нещата...Днес не съм я стреляла #2gunfire
А Севка ко дири там?

Абе и на близначките да е, пак подарък целувка една за Селин и една за Назлъ  hahaha hahaha hahaha


Някой беше казал,че Али ще има рожден ден скоро Peace Peace Peace

# 38
  • Мнения: 1 870
Уфф  бееее...близначките, длъжни няма да им останат Simple Smile
Близначките ще им разкажат играта тва е ясно, ама колко нерви ще изхабим.
Аз очаквам с нетърпение началото на учебната година, тогава ще стане още по-забавно и ще излезем от имението, че бактън от него  hahaha hahaha hahaha
Говорят,  че  ще  снимат в Сайер Колеж. Сигурно  пак като в ГБ ще стане мазало с годините. Али бил 2 години  по-голям.Саваш на 18, момичета  на 17 .....и ще се окажат в един клас всички  Grinning
https://instagram.com/p/6KN_bWFrgi/
Ако момичетата са на 17, пак остава моята теория, че Халю е бащата -изнасилил майка им...не ми се ще ама...

# 39
  • Мнения: 3 917
Уфф  бееее...близначките, длъжни няма да им останат Simple Smile
Близначките ще им разкажат играта тва е ясно, ама колко нерви ще изхабим.
Аз очаквам с нетърпение началото на учебната година, тогава ще стане още по-забавно и ще излезем от имението, че бактън от него  hahaha hahaha hahaha
Говорят,  че  ще  снимат в Сайер Колеж. Сигурно  пак като в ГБ ще стане мазало с годините. Али бил 2 години  по-голям.Саваш на 18, момичета  на 17 .....и ще се окажат в един клас всички  Grinning
https://instagram.com/p/6KN_bWFrgi/
Ако момичетата са на 17, пак остава моята теория, че Халю е бащата -изнасилил майка им...не ми се ще ама...
Аууу не ми се мисли, ако е истина. ..Назлъ ще го убие.... Joy

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 9 293
Терзи момичета са родени 1997 година и скоро трябва да направят 18. Халюк почва да следи Гюнеш през 1998 когато вече момичета са родени, те няма да са негови деца. Имаше и няколко туйота, че Али е син на Ахмет, не на Халюк и така да е, пак няма как момичета да са дъщери на Халюк.
Той ги приема като свои дъщери защото са дъщери на Гюнеш - нормално, а тогава беше бесен на Али и затова му сложиха тези думи в устата. Интригата няма да е с децата или поне не с децата и Халюк. Драмата ще почне когато се появи Зафер, който си е бащата на момичетата и ще ги спечели по някакъв начин.

Ранини на отговор на въпрос дали момичета имат нещо общо със семейство Мертоолу беше отговорила: Единствената връзка на момичетата и Мертоолу са къщата, Али и Саваш  hahaha hahaha hahaha

# 42
  • Мнения: 1 870
Терзи момичета са родени 1997 година и скоро трябва да направят 18. Халюк почва да следи Гюнеш през 1998 когато вече момичета са родени, те няма да са негови деца. Имаше и няколко туйота, че Али е син на Ахмет, не на Халюк и така да е, пак няма как момичета да са дъщери на Халюк.
Той ги приема като свои дъщери защото са дъщери на Гюнеш - нормално, а тогава беше бесен на Али и затова му сложиха тези думи в устата. Интригата няма да е с децата или поне не с децата и Халюк. Драмата ще почне когато се появи Зафер, който си е бащата на момичетата и ще ги спечели по някакъв начин.

Ранини на отговор на въпрос дали момичета имат нещо общо със семейство Мертоолу беше отговорила: Единствената връзка на момичетата и Мертоолу са къщата, Али и Саваш  hahaha hahaha hahaha


Сигурно е така щом имаш такова инфо..., но ми се струва, че има някаква загадка покрай влюбване го та Халю в майка им... Пък и имам съмнение, че Саваш има роднинска връзка със семейството, кръвна имам в предвид...Халю прекалено много го мрази, за да е само страничен...или бащата на Саваш нещо е направил на бизнеса му....има там загадка според мен...

# 43
  • София
  • Мнения: 9 293
Има, но със сигурност, Халюк няма общо с момичетата, най-вероятно в болния му мозък е дошла идеята и хол! Влюбен Grinning

# 44
  • Мнения: 3 606
Във единия фрагман Х с психото си ли говори?Май му казва намерих жената,за която само вие знаете Close Peace Peace Peace
Затова и аз почвам да си мисля,че дъщерите на Г са и на Халюк Peace Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт