Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~472~

  • 37 169
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро и на къщето  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гледам Дженифър  Hug Heart Eyes Heart Eyes е наминала  Party
Аз да допълня нейното инфо Wink

#Medcezir moved to Hazal Mr. Green



Таткото на Мира ще участва в Марал Wink


 Laughing Светът е малък.....Пък доскорощната режисьорка на Марал, сега се завръща да режисира ВВ-Кьосем и ако е вярно че Чачун ще участва в тази продукция.....Тамън ще си ходят по-често по сетовете да се виждат със старите колеги и приятели Laughing

Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ан така Wink, качамак да има  Mr. Green Joy Joy

# 16
  • Мнения: 27 435
 wavey   войни ша са водят  от някои които искат Керо  да не е със Серенай и да има Сертай  но Сертай няма и не е имало ! мен лично  не ме засяга Сера с кого е  доволна съм че е не с  Ча  .
  Ча се е отдал на кариера и не мисли за нищо  след филма ще си почива  и ще разберем ще замине ли за Щатите на обучение 
  Mr. Green ново     ка гледа сэъсредоточено тела  Joy

# 17
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 390
http://www.btv.bg/video/videos/zabavlenie/koi-e-nai-tarsen-v-zgugal.html  
Това е онова видео от Бтв новините за което много пъти съм ви казвала- за най търсеното в Гугъл БГ за 2013 Г. В случая Огледален свят, а като се има предвид колко народ е търсил и като АФК ехеее..... Whistling

http://www.magazimedya.com/bulgaristan-askin-adini-feriha-koydu
А това е едно от отраженията на тази новина от турска медия- Магазимедия! После бяха пуснати подобни статии и на още няколко техни сайта!

Ние си знаем, виждали сме ги тези неща, след новината по Бтв линка с клипа и новината се ретуитваха  в Т в продължение на дни, но ги пускам отново защото преди време в Чачовата тема бях наречена лъжкиня, защото не можах да ги намеря! Тогава пратих потребителката да пасе в техния двор, защото тези неща бяха публикувани точно там!
Сега ми попаднаха цитатите с тях случайно, докато събирах Зизините анализи и ги пускам пак Peace

# 18
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
http://www.btv.bg/video/videos/zabavlenie/koi-e-nai-tarsen-v-zgugal.html  
Това е онова видео от Бтв новините за което много пъти съм ви казвала- за най търсеното в Гугъл БГ за 2013 Г. В случая Огледален свят, а като се има предвид колко народ е търсил и като АФК ехеее..... Whistling

http://www.magazimedya.com/bulgaristan-askin-adini-feriha-koydu
А това е едно от отраженията на тази новина от турска медия- Магазимедия! После бяха пуснати подобни статии и на още няколко техни сайта!

Ние си знаем, виждали сме ги тези неща, след новината по Бтв линка с клипа и новината се ретуитваха  в Т в продължение на дни, но ги пускам отново защото преди време в Чачовата тема бях наречена лъжкиня, защото не можах да ги намеря! Тогава пратих потребителката да пасе в техния двор, защото тези неща бяха публикувани точно там!
Сега ми попаднаха цитатите с тях случайно, докато събирах Зизините анализи и ги пускам пак Peace

Ами то тази новина се въртя из туити, ретуитва, за нея знаят феновете от доста страни, ама ... който иска да вярва  Whistling Whistling

А потребителката или е отскоро по дворовете, че не го знае, или просто не иска да го приеме Peace

А пък на теб ти се чудя що се вреш по чуждите дворове, та да се нервиш Whistling Whistling
Нито някакви новини, които ние не можем да намерим, ще видиш, нито нищо ново Sunglasses Peace

Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
wavey   войни ша са водят  от някои които искат Керо  да не е със Серенай и да има Сертай  но Сертай няма и не е имало ! мен лично  не ме засяга Сера с кого е  доволна съм че е не с  Ча  .
  Ча се е отдал на кариера и не мисли за нищо  след филма ще си почива  и ще разберем ще замине ли за Щатите на обучение  
  Mr. Green ново     ка гледа сэъсредоточено тела  Joy

Май в едната ръка е с цигарката, а в другата ... чете мамата  Mr. Green Joy Joy

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 390
Габче, стара потребителка, която пишеше при нас и още тогава мреше да се заяжда с мен! И да, не искаше да го приеме! Сега ми попадна отново и затова го сложих! А иначе това за което говоря се случи в темата за Чаатай, която също беше наша- държаха я Тони и Илина!
Наложи се Илина да закрие темата, а от там при нас дойдоха Маргарита и Фема Peace

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 13:04 от Беллора

# 21
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче, стара потребителка, която пишеше при нас и още тогава мреше да се заяжда с мен! И да, не искаше да го приеме! Сега ми попадна отново и затова го сложих! А иначе това за което говоря се случи в темата за Чаатай, която също беше наша- държаха я Тони и Илина!

Ахааа Grinning
Странна ми е такава късопаметност, но ... това не променя фактите Grinning Peace

# 22
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 390
Ако може да се вярва, това е някакво инфо за филма с Хазал!
Цитат
Режиссер нового фильма #Bankasi Онур Унлю: "Ради этого фильма я вошел в киноиндустрию. Фильм будет о футболе, героине и о Всевышнем."
Актерский состав фильма: Танер Олмез, Хазал Кая, Метин Акдульгер, Халюк Бильгинер, Зеррин Текиндор, Серкан Кескин, Ахмет Мюмтаз Тайлан, Тансу Бичер, Осман Сонант.
В главной роли Халюк Бильгинер, но сцен с Хазал тоже много.

# 23
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ако може да се вярва, това е някакво инфо за филма с Хазал!
Цитат
Режиссер нового фильма #Bankasi Онур Унлю: "Ради этого фильма я вошел в киноиндустрию. Фильм будет о футболе, героине и о Всевышнем."
Актерский состав фильма: Танер Олмез, Хазал Кая, Метин Акдульгер, Халюк Бильгинер, Зеррин Текиндор, Серкан Кескин, Ахмет Мюмтаз Тайлан, Тансу Бичер, Осман Сонант.
В главной роли Халюк Бильгинер, но сцен с Хазал тоже много.

Ами дано да е истина Party Party, че инфата идват основно от рускините, пък не съм ги видяла от турски източници Whistling Peace

Ха, ама ако е истина, както и ако е истина онова, че Хазал била казала, че ще е в странна роля, да не е някоя футболистка  Mr. Green Joy Joy Тя нали показа качества за боравене с топката в АФК Grinning

Майтапя се де, чак да е футболистка Joy Joy Joy

# 24
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 390
Габси и на мен ми мина през ума, а и нали я видяхме доста вталена, да не би да бяга и тя след топката Mr. Green
Може пък да играе  гадже на накой футболист.... И мен ме е яд че тези рускини никога не слагат източниците ooooh! Четеш четеш и хоп изцвъкана някоя новина, но откъде е що е.....  33uu

# 25
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габси и на мен ми мина през ума, а и нали я видяхме доста вталена, да не би да бяга и тя след топката Mr. Green
Може пък да играе  гадже на накой футболист.... И мен ме е яд че тези рускини никога не слагат източниците ooooh! Четеш четеш и хоп изцвъкана някоя новина, но откъде е що е.....  33uu

Знам ли, ама пък ако е гадже на футболист, нищо нестандартно не е, както тя е била казала, че ще е нестандартна роля Thinking
Чакай ся първо да се види има ли я, няма ли я във филма, както и другите, че нещо супер тайнствено го снимат Whistling Whistling
А от друга страна скоро започват снимките на Марал, така че ... уф, не знам Whistling
А и топките ми не ми говорят нещо  Mr. Green Joy Joy

# 26
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Маргарела иде да вдигне врЕва  afwitch

Гушкам ви всички-не че сте кой-знае колко много,ама нЕма ви редим,че може последва сиктирдосване Grinning

Значиии,ще взема да си ида без време-не знам обаче Зиз ли да виня, или Бел  Mr. Green
Анализите са страхотни  newsm10 За мен почти всички са нови-без тези от предишния път Peace.Е, то това голям хилеж  rotfImao Малко сцени са останали непреразказани.67 еп. най- ми легна на сърце,но и другите са трепач...А за "Толко исках да си моя,че си изпросих от каПтана боя" още се смея.Стана като приказките на Шехерезада-искам още и още  hahaha Само продължение на ПЕ не е спретнала Зиз като гледам Laughing

Хазал е свежа на последната фотка,сладурка,но дължината на косата не ми харесва  Crossing Arms

http://www.btv.bg/video/videos/zabavlenie/koi-e-nai-tarsen-v-zgugal.html  
Това е онова видео от Бтв новините за което много пъти съм ви казвала- за най търсеното в Гугъл БГ за 2013 Г. В случая Огледален свят, а като се има предвид колко народ е търсил и като АФК ехеее..... Whistling

http://www.magazimedya.com/bulgaristan-askin-adini-feriha-koydu
А това е едно от отраженията на тази новина от турска медия- Магазимедия! После бяха пуснати подобни статии и на още няколко техни сайта!

Слагай,слагай... Mr. Green Повторението е майка на знанието  Wink Ще послужат тези неща по предназначение-този,който не ги е видял преди,ще види сега.Тя темата ни не се чете,ама все пак... Whistling Grinning

# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Видийце на Чачун от сета  Grinning

На мен ли ми се види или е верно, че си е спретнал косата на опашчица, че много отворенo ми се види лицето му и доста дръпната назад косицата Grinning Peace

https://instagram.com/p/6UUK7sBo6j/

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 17:56 от Екстри - ВиАйПи (Нарци) - ПреЦедателката

# 28
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 390
Маргарела иде да вдигне врЕва  afwitch

rotfImbo rotfImao rotfImbo


Ох че сладко това Heart Eyes


Габс не знам дали е с опашка, но май бая му е лъснало чЕлото Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 27 435
  Габи  Hug Heart Eyes

 Маргарела   rotfImbo rotfImbo rotfImao  чайти и аз тогава дигна врева  Mr. Green  не знам това  тия ептен изперкаха дома на Ча  снимали имал икономка , която посрещнала екипа на тв  Shocked  
 Моля ви разгледайте го  аз не вервам това да е дома на Чаатай не че е лош но   не знам да си е купувал такова жилище  или си е купил  бе спомням си че с Енгин мениджъра ходиха и ги снимаха в мебелен магазин  верига  Peace А на едната от снимките на дома са писали  че имало снимка със Серенай но тя била преди да му сложила рога   рогата с Керо  Joy tooth
 репортерката ми е   позната от шоу тв  тя е правила репортажи  за Ча    ако това му е дома хубав е  обзаведен със вкус  http://kliuki.ws/chaatai-ulusoi-pokaza-na-fenovete-luksozn…/

Последна редакция: чт, 13 авг 2015, 19:49 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт