Седмичката 01.11-0711.

  • 5 236
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Вяра, благодаря, за съжаление почти 99 % това е лелката. Не се надявах много на нещо този месец, но ми стана много криво. Пак се замислих за всички защо, за справедливо/несправедливо и резултат няма, освен че трябва да гледам напред, но ми е много трудно в този момент. като се замисля минали са само 18 месеца, за които имам над 20 прегледа, пия хапове(е има ефект...) и колко ли не диагнози ...ми идва да си заровя главата като щраус, което май и правя Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Казвам си, че не мога повече и почти съм се предала, не знам защо са ме налегнали такива мисли, не ме бийте, но понякога си мисля, че никога няма да се случи Sad  Sad  Sad  Sad . Мъжът ми е оптимист, след нова година започваме пак, но това търсене на лекар, който да иска да помогне, а не само да давам пари много ме изморява и изнервя. Идеята проба-грешка не ме устройва, защото всяка нова диагноза ме съсипва психически, а това не ми трябва.  
Е оплаках се, дано не съм ви натъжила

# 16
  • Мнения: 4 399
О Ва_ва, всиЧки имаме тези изживявания в края на всеки цикъл, но някак си намираме силата след това да продължим. Знам Че и при тебе ще е така и само след няколко дни ще се Чувстваш по-добре. За мен този път също беше труден защото знам Че през следвщите 3 месеца сме с вързани ръце (мъжът ми най-вероятно няма да е тук около овуто сега и през Декември, а за Януари сме планували дълга отпуска) и дори не знам дали ще можем да бебеправим, та поне теоретиЧески шанс да имаме. Но въпреки това сега когато лелята напуска къщата, се Чувствам пълна с енергия и света не е толкова Черен веЧе. Съжалявам Че се Чувстваш толкова зле, но знай Че всиЧки си имаме моментите на отЧаяние когато се Чудим дали някога изобщо ще се слуЧи на нас. Не се притеснявай да споделиш всиЧко това, нали затова сме тука!

# 17
  • Мнения: 7 716
Цитат на: wa_wa

Казвам си, че не мога повече и почти съм се предала, не знам защо са ме налегнали такива мисли, не ме бийте, но понякога си мисля, че никога няма да се случи Sad  Sad  Sad  Sad .

Ми значи си на дъното. Забелязала съм, че всички с дълговременни опити като се предадат и чудото вземе, че стане Laughing
Пътят до дъното, до отчаянието е дълъг, много дълъг...
Но това е изпитанието, което човек извървява...
След това това спокойствието...
И изненадата Laughing

# 18
  • Мнения: 4 324
wa_wa  Imp  Imp  Imp (това е сърдита модераторска муцунка)

Никакви такива настроения и намръщени лица не търпим тук  Sign Exclamation Според мен доста си напреднала с лечението. Гледам ти днес лентичката и се радвам - имаш 12 дена лутелна фаза и въпреки зацапването, нали все още лелката я няма.  Wink Нещата при теб започват да се нормализират, но всичко си иска времето. Нали знаеш че хубавите работи стават бавно.  Wink

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Лали, предполагам си права, явно направо съм си потънала в отчаяние и самосъжаление.
Днес пак само ми цапа и никаква лелка, направо ми писна яко, защото трябва да ми дойде и да продължа нататък. И нали съм си такава при всяко спиране и ми се връщат тъпите надежди Sad  Sad
Таничка, наистина лутеалната ми този месец е по-добра, поне една гадост по-малко Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 506
Здравейте и от мен.
Нещо и аз не съм много в добро настроение и затова няма да пиша много.От онзи ден имам лелка на гости,но е много странна-почти си отиде,а друг път седи по-дълго време.След малко отивам да си изследвам хормони.На всичкото отгоре в другиден остарявам с 1 година и ми е много кофти:(

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Теди, напълно те разбирам, май сме с мисли в една насока- все тъжни. За годините и рождения ден, я гледай вечело, не ги брой.
Дано имаш добри резултати от изследванията. Кои хормони ще ти изследват? Чакаме добри новини и горе главата!!!

# 22
  • Мнения: 506
Ще си изследвам хормони от рода на пролактин,лутеинизиращ,фоликулостим.,естрадиол...Май досега никога не съм правила такова изследване.Дано са в ред.После ще ви пиша.
Опитвам се да мисля положително.

# 23
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, колко дни стана лутеалната фаза? А датата ва М кога би трябвало да е?
Ние днес ще даваме материал за спермограма. Чакам мъжа ми да дойде, защото трябва да го занесем от 14 до 16ч. Дадоха ни едно контейнерче.Толкова се вълнувам. Като първа брачна нощ. Embarassed Ами ако не стане?  Боже, никога не е късно човек да стане за резил.

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Лали, като гледам днес май ще ми е първи ден, значи 11 дни ще да е този месец. Не е много, но е цели 3 дни повече.
Каква спермограма ще правите- обикновена или разширена? Май били по-добре да се дава на място материала. дано резултатите да са повече от добри

# 25
  • Мнения: 233
Лали, къде ще правите спермограмата?

# 26
  • Мнения: 7 716
За материала наистина на място е най-добре, ама като не иска.  Imp Защото е лекар и се притеснява да не го срещнат колеги, което несъмнено ще стане и после ще го занасят, което също ще стане със сигурност. Иначе понеже сме сравнително на близко мисля да го занесем с колата до половин час, близо до тялото, което е изискването. Спермограмата мисля да е обикновена като начало - предимно по финансови съображения. Избрала съм си пакет - два ултразвукови прегледа, спермограма, два хормона и консултация за 60 лв. Като начало мисля, че е добре пък после ще мисля.
11 дни направо си е идеално!!!

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 199
В случая е прав човекът, то си е доста притеснително, та да мисли и за колеги.
Странно, аз като ходих нямаше такива пакети услуги, я разкажи повече, ако може

# 28
  • Мнения: 4 324
Lali кои два хормона ще изследваш?

Иначе и аз съм съгласна с wa_wa за спермограмата.

А на вас успех в почти "първата брачна нощ"  Wink

# 29
  • Мнения: 7 716
Аз видях реклама на този пакет в Интернет. Става въпрос за клиниката на Щерев. Ходих на място да разпитам. Персонала беше много любезен. Много човечно отшошение. Ще кажете частна клиника - затова. Обаче преди месец ходих в Биочек за други работи - толкова мързеливи, нелюбезни, скандалджийки тези на регистратурата. Много лошо впечатление ми направиха. И понеже не ми харесаха и аз както съм си конфликтна - такъв скандал си заформихме. Та ми върнаха и парите накрая. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт