Седмичката 01.11-0711.

  • 5 243
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Tania79
Цитат на: Vjara
и не забравяйте Че днеска веЧе е TGF, а това само по себе си е повод за радост!


Хееййййййй я разшифровай TGF  Wink  Grinning



Едно от любимите ми ськращения: Thank God, Friday! Grinning  Grinning  Wink

Спокоен TGF на всички Bulb

 Grinning

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 201
здраааааааааавейте.
На мълчанка ли играем тази седмица? Grinning
Ренци, ще ни липсваш, приятно прекарване при вашите Sign Exclamation
при мен няма нищо ново, как да има като лелката си седи, но мисля скоро да я изпъждам, засега обаче пропускаме този месец за бебеправене, може пък другия да си направим най-хубавия коледен подарък.
Като казах Коледа, много обичам тези празници, елхата, подаръците Laughing  Laughing  Laughing , на вас кои са ви любимите празници?

# 47
  • Мнения: 4 324
И аз обичам Коледа и Нова година. Обожавам и елхата да украсявам и подараци да получавам, но много ми е трудно с изобра на такива  Rolling Eyes

Ние довечера имаме маааааалък повод за празнуване  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning , скъпата ми половинка остарява  Grinning  Grinning  Grinning с една годинка. Ще излизаме на заведенеи с приятели и се заформя интересна вечер  Wink .

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 201
И си траеш Confused:  Confused:  Confused:  Confused: ааааааааааа ние откъде да знаем, нямаше да получи честитки човекът, а си заслуажва, неуморно се труди по графиката ти с БТ Laughing

# 49
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
И си траеш Confused:  Confused:  Confused:  Confused: ааааааааааа ние откъде да знаем, нямаше да получи честитки човекът, а си заслуажва, неуморно се труди по графиката ти с БТ Laughing


 Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed - сориииии вече няма да си трая (а и нали си признах)

Що се отнася до БТ- ейййййййййййййййййй че той много работа си отвори с тази толкова много сложна графика  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 50
  • Мнения: 508
Еййййййййй, Таня Sign Exclamation ЧЕСТИТО Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Да си и3карате весело  bigdance2

# 51
  • Мнения: 7 716
Днес бях на профилактичен преглед. Имам голям фоликул. Нямам миома?!?
Като видиш лекар и на снимка - удари му шамар. Imp

# 52
  • Мнения: 4 324
оооооооооооооо, чудесна новина  Grinning  Grinning  Grinning

браво на фоликулчето - а то милото кога ще се пукне.

Какво стана със спермограмата - излезнаха ли резултатите

# 53
  • Мнения: 7 716
За спермограмата - утре. Днес ходих на профилактичен преглед от касата при друг лекар.
Иначе утре съм в клиниката за "контролирания койтус".

# 54
  • Мнения: 508
Да се похвали6 утре с добри новини. Grinning 6те стискам палци.Кьсмет Flowers Four Leaf Clover

# 55
  • Мнения: 4 324
И от мен има стискане на палци

Искренно ти пожелавам всичко да е наред

УСПЕХ  Sign Exclamation

# 56
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Таня, честит рожденник мила, да ти е жив и здрав и му пожелавам много скоро да стане тати, а на теб желая винаги да те обича и чувствата ви никога да не намаляват!
Лали браво за фоликула, с какво ти го видя с вагинален или с коремен УЗ? Ами действайтеееееееееееее и успех!!! Stuck Out Tongue
Ренци, приятно изкарване мила!

# 57
  • Мнения: 7 716
С вагинален. Аз понеже имам точен цикъл и изразена двуфазна графика, а и миналата година преди да започна опитите за забременяване си слагах спирала и се наложиха множество прегледи в рамките на цикъла и тогава видяха фоликул не съм се съмнявала много за овулацията. Причината е някъде другаде, ама къде?

# 58
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Може да се оплаче????
излязох днес да си търся панталон, да си облека голямото дъ Embarassed , защото ми стна студено на големите бутчета и не можах да си намеряяяяяяяяяяя, аааааааааааааааа Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad Може ли в този загубен град да няма един голям номер панталон? Е чудя се хората от къде си ги намират Confused:  Confused: Не мис е ходи чак до софия за панталон, че ще ми излезе златен и съм сърдита и тъжна.
Замислих се, че съм свалила доста килограми и нищо не ми става по магазините, ами ако не бях? Палатка ли да обличам.
Иначе Лали, радвам се за добрата новина и искаме утре още по-добре

# 59
  • Мнения: 7 716
А защо прескачате този месец?

Общи условия

Активация на акаунт