Отговори
# 420
  • Мнения: 129
За разстройството съм чувала, че сокчетат на Hipp вършат много добра работа. Ние само покрай зъбоникненето сме имали леко и просто съм минавала на по-запичаща храна.
Ох, и ние си чешем зъбите назад. Даже тези дни и купихме четка за зъби и с кеф си ги чеше с нея - то е течене на лиги, блаженни усмивки, чудо...
Моята също щом усети шапка на главата си, я сваля, но ми прави впечетление, че като усети, че е студено спира.  Ама и аз съм си упорита, и по 10 пъти съм и я слагала.
Вече много често се тръшка от нищото, но почвам да подозирам зъбите. То не е един да я мъчи - един пробива, три доизбиват. Като не е кисела е много сладка - дава бузка за целувка, гушка се, прави опити да говори с баща си по телефона като е на високоговорител...
Изведнъж прояде и хляб. Баща й беше купил и го остави в коридора, а нашата си го взе, донесе ми го и почна да повтаря ам-ам. Даже днес в парка си изпроси така геврек. Стана ми тъпо, защото аз целенасочено не й нося храна, тъй като сме парка към 11 и не искам да й развалям обяда, ама площадката се беше превърнала в закусвалня и моето ги гледаше.
Струва ми се, че дивачката ми много е пораснала, но вече не стои мирно да я премери човек. Даже пищи, когато минаваме покрай кантара. Не знам от суета ли е, но е като мен в последните месеци на бременността, но аз пищях като видех резултата на дисплея.  Laughing

# 421
  • Мнения: 616
Да,сокчетата на Хип са много хубави,аз взимах морков ,но го пиеше само директно от шишето.Те се препоръчват и при много остра диария,както бяхме ние със салмонелата,съдържат ORS и много хидратират.Има си и дозировка,спрямо това примерно колко процента от теглото е загубено.При нас беше по 400 мл на ден...

# 422
  • Мнения: 1 390
Дребното не спа следобяд и не си яде ябълките! Но за сметка на това засега днес е акал само веднъж, та ще преживея, че не ми харесва манджите. И в момента обикаля все едно е спал досега - дано е добър знак, че му е просветнало. И навън много игра, само че огладня накрая и се разкриви. Направо е много добре, след като ме оставя да изпуша една цигара и да пиша тук Simple SmileSimple SmileSimple Smile хайде хубава вечер от нас и спокойна нощ!

# 423
  • Мнения: 2 653
Цитруси и аз не давам през другото време, само съм капвала лимон във водата. 2-3 капки в малко авентско шише. Понеже усещат, че не е чиста вода и не изпиват цялото шише веднага и става точно често и по малко.

# 424
  • Мнения: 519
Признавам си най - официално,  че не знам как да обличам бебата....побърка ме това време  #2gunfire

# 425
  • Мнения: 834
Nutty аз обличам няколко неща, за да мога да събличам. Слагам боди с къс ръкав, после тънка блузка. Като излизаме слагам суичър или яке, зависи колко е студено. И вземам с мен елек - и като почне да се стопля, почвам да свалям - махам яке, слагам елек, или махам блуза, слагам суичър - и т.н. комбинации  Sunglasses
То и аз не мога да преценя какво да облимам, а и навън има хора и по потник, и с ботуши и шал  Joy
На малкия кривчо му изби зъба и вече е усмихнато дете пак  Party Ееейй голям зор тези зъби, как се променя детето  Thinking Само 12 останаха, как ще ги изтрая ...
Ние нали сме във Велинград (да правим вино  Party ) и съм забравила бебефона. Та открих много яко приложение за телефон и вчера си го ползвахме, да знаете ако някой закъса, Дорми се казва, чак и с камера, тц тц тц  Sunglasses
Еми хубава неделя (ако някой въобще ми прочете поста днес  Laughing )

# 426
  • Мнения: 2 092
 wavey
И аз обличам и мъкна няколко връхни като Петрова. Но скоро ще сме на по-топло място и няма да е съвсем като в София.  Wink
Събирам багажа..пак. Всичкия  Crazy
Дребната  снощи няма и 30мин качествен сън/и ние също/, голямо мяткане и рев. Зъб е виновен , надявам се  Rolling Eyes
Поздрави на всички  Hug

# 427
  • Мнения: 1 390
О, и аз си ползвам дорми, даже си го платих за вечно ползване - пет-шест лева беше Simple Smile много е удобно, само че камерата не мога да я ползвам, защото бебешкия телефон е един полуразвален, който трябва да е постоянно на зарядно, а входът за зарядното също е почти счупен и е застопорен в една позиция и не го бутам Simple Smile обаче не може да пуска мелодийки Simple Smile

Дреб пак ни изпозарази всичките, с мм само охкаме. Иначе той май се оправя вече, а зъба го чакам след няколко дни да се появи. Петрова, вие сте добре - аз чакам още 20!

Хайде хубав ден на всички Simple Smile

# 428
  • Мнения: 834
Mama Irina да не емигрирате в Дубай  Joy Аз от известно време се шегувам с ММ за там, че само мрънка да го водя на Формула 1 там, пък аз му казвам да си търси работа  hahaha Ще си ни е топло целогодишно  Party

# 429
  • София
  • Мнения: 1 110
Събирам багажа..пак. Всичкия  Crazy
Ха, къде ще ни бягате?
Ние сме болни всички. Т.е. за Миа още не мога да преценя, ама похъркваше носа нощес леко. Аз за всеки случай от вчера я започнах с вит.Ц, подготвих инхалатора и т.н., защото аз така се тръшнах...  ooooh! Някакъв гаден вирус донесе единия батко, той мина за два дни само с хрема, но си изплю бацилите. От вчера сутринта съм аз - главата куха и кънти, хрема, ушите заглъхнали, гърлото... Нощес не спах заради нея пак добре, но като не можех да дишам спокойно си откарах цяла нощ безсъние. Сутринта и втори батко се разкиха.  #2gunfire Дано само бебето изкара леко, че все пак сме след ваксина и съм притеснена.  Sad
Обличане навън - все не съм в час. На мен винаги ми е топло, децата страдат от това. Нося на Миа тънък суитчър, облечена е с дебел и ги връткам. Отдолу е само с боди с дълъг ръкав, вкъщи върху него слагам едно тънко елече.

# 430
  • Мнения: 519
На мен пък откакто паднаха температурите все ми е студено....и вкъщи, и навън. Притеснявам се заради това да не я пренавлека. Пипам носа, все ми се струва хладен, а хлапетата навън са с с по едно леко връхно. Надявам се да се климатизирам вече и да стана малко по - адекватна.
На бебата й изби обрив. Подозирам ананас - беше като компонент в пюре. Хем малко. Даваме фенистил по указания на педи и на втория прием почти изчезнаха пъпчиците. Само по корема и гърдичките. Каза да спра засега алергенните храни, включително риба и яйца. И сега какво - да я смятам алергична към цитрус ли? Дали е временно това. Тази седмица ще ходим да ни погледне и за ваксина, ако всичко е наред....дали всъщност може да се постави ваксина? Пффф....бебешки неволи Sad

# 431
  • Мнения: 3 777
И на мен постоянно ми е студено така че бебето е навлечено доволно.
Изкарахме страхотни почивни дни Confused,изкупихме диетичните храни и сокове против разстройство бебето нищо не иска да яде,борба да изпие лекарствата плюе храна и реве...За два дена е изял малко ориз с ябълка и няколко солети и един компот от дренки.Но не му личи има енергия и желание да щурее както преди.Поне откакто не яде спря и разстройството.
Да се похваля,че и втори съсед почна основен ремонт сега кънти и се кърти отвсякъде няма почивни дни и обедна почивка кой ще те мисли,че ти пречи...

# 432
  • София
  • Мнения: 1 110
Дали е временно това. Тази седмица ще ходим да ни погледне и за ваксина, ако всичко е наред....дали всъщност може да се постави ваксина? Пффф....бебешки неволи Sad
Аз бих поизчакала с ваксината. Особено ако е тази за шарките. Ако се обрине после няма да знаеш дали е от ваксината или пак алергична реакция. Но все пак си се консултирай с педи.
Аз вчера бях в насипно състояние. Така не ме е свалял вирус от много отдавна. За кеф Миа беше кисела краставица цял ден, явно и на нея й е лошо. Само реве и се гуши в мен и иска да суче, което не се случва по принцип. Рядко си иска сама. Отделно спа само един час следобед. Тъкмо реших да легна и аз и тя се събуди. Късният следобед ги пратих с баща й да се разхождат и легнах малко. Днес съм по-добре. Много е трудно да гледаш бебе, а да си болен. Пфу! Да минава! И на всички болни бебчета също - бързо оздравяване!

# 433
  • Мнения: 834
Хелоууу   bouquet
Първо да се оплача - уж беше почнал моя дзвЕр да става само по един път нощем - ми пак се почна по 2 пъти. И втория е сутрин в 6, с трудно заспиване. Май е от бъдещата смяна на времето  newsm78 И все пак, не ме кефи  Crossing Arms
Тази нощ вече приготвих шишето с кисело мляко обаче и първото будене мина с него  Laughing Малко странно ме погледна като разбра какво е, но си изцока 100 гр. После малко гушкане и люшкане, и заспа. Обаче в 6 го взех при мен, и пак си се кърмихме. Но все пак си е успех за мен айранчето, мисля едно по едно всички кърмения да ги заменям, че вече е дърто магаре, пък цока като бебе. Да не стигнем до онзи случай, не помня кой го беше споделил, на площадката да се чува подвикване "мамо, дай ми да си цокна малко"  Joy
Мисля днес да го заведа за ваксината за шарките, да ми се маха и тя от главата, че от утре като почне да вали, как ще го водя.
Айде до засега, ние се стягаме да излизаме, да се възползваме от последното слънце днес  1swing

# 434
  • Мнения: 519
Мн е гадно това....Тъкмо решиш да легнеш и те вземат, че се събудят. Все едно чакат Simple Smile
Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт