"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-19

  • 17 330
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 30 820
Нъл си видохте фрагмана,стига ви толкоз  Mr. Green
Вере,ко следва?
Мии седиме си как си бехме Joy ако утре е студено шЪ съ гушиме  hahaha hahaha
Интересуваше ме дъл ше ме гушиш или ше ме душиш Joy убуу,в дис момент сме си добре,да знаЙш-не примирам от желание да те гушим  Naughty Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

# 47
# 48
  • Мнения: 18 785
Нъл си видохте фрагмана,стига ви толкоз  Mr. Green
Вере,ко следва?
Мии седиме си как си бехме Joy ако утре е студено шЪ съ гушиме  hahaha hahaha
Интересуваше ме дъл ше ме гушиш или ше ме душиш Joy убуу,в дис момент сме си добре,да знаЙш-не примирам от желание да те гушим  Naughty Mr. Green
ТочнУ  hahaha  радвай се на слънчевите лъчи,че зимата иде  hahaha hahaha тогава ще вървиме кат сиамски близнаци  Joy

# 49
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ауууу у повече, изгубих, изгубих, паднаха ми от джоба  ooooh!

# 50
  • Мнения: 16 079
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

ЗАПИСЧЕЕЕЕЕ   Party Party Party Party Party

ГРАФИНЬО Heart Eyes Heart Eyes Hugмного ми ареса новата мазилка на  кафенетУ

# 51
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Диди, Hug Heart Eyes

Ауууу у повече, изгубих, изгубих, паднаха ми от джоба  ooooh!
УжасТ... ooooh! Много гадно... spoko hug spoko hug

# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йоър грейс Heart Eyes Heart Eyes Hug
Ама щерко, къ така ги загуби ма hug hug spoko hug

# 53
  • Мнения: 30 820
Оле тия кат опълченците на Шипка Mr. Green

# 54
  • Мнения: 30 820
Егати мача Crazy че ми изкочи сърцето ooooh!

# 55
  • Мнения: 15 884
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Ох бееее Joy Joy Joy Joy Ирка как си придърпа елегантно една кола кат праи завоя hahaha hahaha hahaha
Па мене мъжо ме утрепа, преди да ме е зел още Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Чумо Hug благодарско за тапетите у кафенету newsm51

А, добра ви врчер Party Party Party Само да вметнем, че па имам ''Ч'' Mr. Green
Днес ми беше последния работен ден и вече съм айляк newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ся ше редим багаж, ше чакам Дидолина да я видя, ше се изпращаме компанията у сряда, и у събота си бием камшико у Джермани newsm47

# 56
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Зиз, мерси за новия подслон!  newsm51

По повод калпавото образование и неграмотността, обсъждани в края на предишната тема, припомням съдържанието на един пост пуснат от Миленка -
1. Григор Димитров – Поставяме го на първо място не само защото е наше момче, но и заради безпорният му талант и сексапил, разбира се. Освен това сме много щастливи, че отскоро Гришо е и свободен.
Така си е в сайта - http://glamour.bg/bg/article/42544.50-te_naj-seksapilni_myje_za_ … _spisanie_GLAMOUR  Peace
Със същия успех може и безневестулчен да напишат. Mr. Green Или безлалугерен.  rotfImbo
Много ме вбесява по телевизията пускането на пояснителни и други надписи вървящи по време на новини и директни предавания, когато в тях има неправилно изписани думи. Говоря за БНТ1, БТв и НоваТв. Все пак това са медии с национално значение и интернационално разпространение. Не е редно да се излагат като кифладжии, само защото са сложили неграмотни компютърни богчета да натискат копчелъка на клавиатурките без да има коректорски контрол. При толкова други грамотни и безработни българи  bowuu там се вихрят някакви недоноси. #Cussing out #2gunfire Ами проверявайте ги като ги вземате на работа бе! #Cussing out

Прочетох, че някои "режат" пълния член. Аз па пълня краткия.  newsm65 hahaha

# 57
  • Мнения: 30 820
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Ох бееее Joy Joy Joy Joy Ирка как си придърпа елегантно една кола кат праи завоя hahaha hahaha hahaha
Па мене мъжо ме утрепа, преди да ме е зел още Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Чумо Hug благодарско за тапетите у кафенету newsm51

А, добра ви врчер Party Party Party Само да вметнем, че па имам ''Ч'' Mr. Green
Днес ми беше последния работен ден и вече съм айляк newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ся ше редим багаж, ше чакам Дидолина да я видя, ше се изпращаме компанията у сряда, и у събота си бием камшико у Джермани newsm47
Най после дочаках Party Party Party

# 58
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Аз съм вечи за дефибрилатор. Mr. Green

А, добра ви врчер Party Party Party Само да вметнем, че па имам ''Ч'' Mr. Green
Днес ми беше последния работен ден и вече съм айляк newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ся ше редим багаж, ше чакам Дидолина да я видя, ше се изпращаме компанията у сряда, и у събота си бием камшико у Джермани newsm47
Малееее  ooooh! кога стана време за тая работа?! Ми4е,  Hug много ми е мъчно, че не можах да дойда да се запознаем. smile3518

Елитулия на хоризонтааааааааааааааа  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 30 820
Аз съм вечи за дефибрилатор. Mr. Green


Ти па що Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт