Бъдещи мами 2015-2016 - Русе

  • 23 397
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 557
Здравейте мамчета. Искам да ви попитам при кого си следите бременностите ?  Hug

# 16
  • Мнения: 376
Аз съм при Зарзаланов, преди това съм ходила при Шишкова лично аз не съм доволна поостаряла й е техниката и не обръща на пациентите си толкова голямо внимание както Зарзаланов него по всяко време може да го безпокоиш без да ти се иЗнерви Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 1 557
Аз съм при Зарзаланов, преди това съм ходила при Шишкова лично аз не съм доволна поостаряла й е техниката и не обръща на пациентите си толкова голямо внимание както Зарзаланов него по всяко време може да го безпокоиш без да ти се иЗнерви Simple Smile)
Добър ли е, обяснява ли всичко или гледа са претупва ?  newsm78Ти в кой месец си ? Имам и още куп въпроси, но засега ще замълча. Blush

# 18
  • Мнения: 376
Да , като питаш ти обяснява Simple Smile) по всяко време на денонощието можеш да му звъннеш , и е доста отзивчив  иначе в шести съм

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Аз съм в осмия. Но пък ходя при Шишкова. Аз пък съм доволна. Но съм с миомен възел, с който тя е запозната, следи го как и колко расте. Със сигурност ми обръща повече внимание от колкото ЖК с миналата бременост. За техниката- какво значение има колко е модерна, като за 2 Д, което трябва най-много се вижда ок...и без това на ФМ ходих другаде Simple Smile Въпрос на лично усещане е според мен- от всички има и доволни и недоволни.

# 20
  • Мнения: 376
Разбира се че е така неприятно ми беше при нея че нямаше вагинален ехограф а с ръце бърка

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Ха,ха - аз пък не съм му фенка и даже не съм забелязала- миналият път в началото ме гледаха с такъв и нямах търпение да мине, сега отидох в 8 г.с. и изобщо не отразих, че само с коремен ме гледа. Дано помогнем на момичето,ама да погледне и в Здравния подфорум, има тема за русенските гинеколози, че не мога да дам линк в момента.

# 22
  • Мнения: 376
Е със сигурност има и други добри от които са доволни а и е важен крайният резултат Simple Smile

# 23
  • Мнения: 123
Здравейте момичета,и аз да се включа в темата.В 27г.с съм с термин 3.07
Искам да ви попитам дали знаете къде се провежда йога за бременни?

# 24
  • Мнения: 228
Здравейте, да се включа и аз при вас. Терминът ми е през август.
И аз се интересувам от йога за бременни, но нищо не намерих. Ако някой знае къде има нека сподели.

# 25
  • Мнения: 376
И аз търсих в студио хармония е имало но вече не аз ще ходя на гимнастика за бременни

# 26
  • Мнения: 228
А какво представлява тази гимнастика? Аз съм съвсем неориентирана   Embarassed

# 27
  • Мнения: 10
Здараввейте и от мен!Аз съм в 17г.с. следи ме д-р Кунев,а терминът ми е за 10.09.2016.
Една позната ходеше на Йога до механа Странджата" каза ми ,че там имало йога за бременни , но аз не съм ходила

# 28
  • Мнения: 1 557
Здараввейте и от мен!Аз съм в 17г.с. следи ме д-р Кунев,а терминът ми е за 10.09.2016.
Една позната ходеше на Йога до механа Странджата" каза ми ,че там имало йога за бременни , но аз не съм ходила
Здравей Люба, доволна ли си от Кунев по време на бременноста ? Имаш ли някви проблеми или е лека бременност ?

# 29
  • Мнения: 228
Здараввейте и от мен!Аз съм в 17г.с. следи ме д-р Кунев,а терминът ми е за 10.09.2016.
Една позната ходеше на Йога до механа Странджата" каза ми ,че там имало йога за бременни , но аз не съм ходила
И аз ходих на йога там известно време, но нямат за бременни. То точно това е студио Хармония.

Общи условия

Активация на акаунт