Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 563
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 383
Преди два дена точно направих поръчка и нямах никакви проблеми.
Да не е специално за някои артикули/продукти, като има такива, които не се доставят до България, а до определени страни само (UK/Ireland/USA/Mexico...)? По принцип на самият артикул под таблицата с номерата някой път излиза поле, на което има списък с държави, до които може да бъде доставен (This product has shipping restrictions...или нещо от сорта беше).

https://www.asos.com/customer-care/product-stock/why-can%E2%80%9 … delivery-address/
Скрит текст:
Скрит текст:

# 676
  • София
  • Мнения: 464
Скрит текст:
Преди два дена точно направих поръчка и нямах никакви проблеми.
Да не е специално за някои артикули/продукти, като има такива, които не се доставят до България, а до определени страни само (UK/Ireland/USA/Mexico...)? По принцип на самият артикул под таблицата с номерата някой път излиза поле, на което има списък с държави, до които може да бъде доставен (This product has shipping restrictions...или нещо от сорта беше).

https://www.asos.com/customer-care/product-stock/why-can%E2%80%9 … delivery-address/
Скрит текст:
Скрит текст:
Явно е от артикулите, благодаря!

# 677
  • Мнения: 1 072
Как пристигат пратките- с куриер или поща?

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Как пристигат пратките- с куриер или поща?
С куриер.

# 679
  • Мнения: 72
Здравейте! При връщане на продукти от Асос, по какъв начин се връщат парите? По банков път има ли разлика от това, което съм платила при поръчване? Как е най-удачно да платя? С PayPal?

# 680
  • Мнения: 1 072
С кой куриер пристигат пратките?

# 681
# 682
  • Sofia
  • Мнения: 9 712
Чакам едно пуловерче, ето това
https://www.asos.com/other-stories/other-stories-organic-cotton- … hite/prd/23842351
Но междувременно търся красиви рокли на някакви по-едри цветя, а навсякъде са плъзнали само рокли с тези модерни, дребни шарки тип пеньоар. Да знаете някой друг подходящ сайт?

# 683
  • Мнения: 1 072
Според информацията изпратена ми по и меил от ASOS, би трябвало вчера да съм получила пратката. Но и днес нямам информация от куриера. И при вас ли така се получава- закъснение от няколко дни?

# 684
  • Мнения: 126
Ще връщам артикули от две последователни поръчки. И имам няколко въпроса.
Мога ли да го сложа в един кашон?
И трябваше ли да лепя нещо върху кашона за връщане,че не помня вече?
Благодаря 🌸

# 685
  • Мнения: 1 102
а мито плаща ли се върху поръчката?

# 686
  • Мнения: 18 542
Здравейте! При връщане на продукти от Асос, по какъв начин се връщат парите? По банков път има ли разлика от това, което съм платила при поръчване? Как е най-удачно да платя? С PayPal?
Парите се връщат там от където са излязли първоначално. Дори да си платила с PayPal, парите ще се върнат в банковата сметка, освен ако не си платила с пари които вече са били в PayPal баланса ти. Връща се сумата, на която стойност е поръчката, ако връщаш всичко или цената на артикула. При превалутирането обаче, е възможно да претърпиш загуби.

Аз плащам с PayPal винаги когато има такава опция.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Здравейте!
Момичета, много се обърках с размерите в сайта. Гледам на някои долнища анцузи рамерите са S-UK-4-6 или XS-UK-2 🤦♀🤔 и не знам кой да избера. Тотално разминаване! Препоръчителните съвети от автоматичното изчисляване ли да гледам, размерите, които носи манекена ли? 🤔 Аз съм UK 6 обикновено, но пък XS,  джинси 25-26…
( Ужас!!! “Бг Опра и на този сайт е повлияла - малко S ли съм или голямо XS, се пита в задачата?”)

# 688
  • Мнения: 3 638
Здравейте, за пръв път ще пазарувам от Asos. Искам да поръчам до България адвент календара.
След Брекзит пратките директно ли пристигат или минават митница? Доплаща ли се нещо?

# 689
  • Мнения: 1 457
Директно пристигат, с куриер. Не се плаща нищо допълнително, пращат ги от Германия.

Общи условия

Активация на акаунт