Изчерпан яйчников резерв

  • 281 078
  • 2 636
  •   2
Отговори
# 825
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Надали само едно рибено масло ще помогне...дозата е ниска, а и концентрацията е важна. Има много добавки, които могат да се приемат..има теми из форума. Иска се време обаче...

# 826
  • Мнения: 1 278
Момичета здравейте аз съм с доказано изчерпан резерв, искам да попитам някоя от вас пила ли е DHEA и какво се е получило. Аз го започнах преди месец пия по едно на ден, знам че няма да ми върне резерва но се надявам да има друга полза. Ще се радвам ако някой сподели опит може и на лични.
По 1 на ден от колко мг?
Знам, че трябва поне 50 мг на ден, а аз имах 3х25 дневно. Не разбрах ефекта докато го пиех, но моето Дхеа беше ниско тогава вследствие от хормоналните стимулации. Сега ми предстои да го изследвам отново и ще споделя терапията, ако има такава.

# 827
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Как 50мг...?Мисля беше 1500 за възрастни.

# 828
  • Мнения: 7 190
Мистик уомън, нещо се бъркаш. DHEA е хормон, а не рибено масло (както си писала в по-горния си пост).

# 829
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Как 50мг...?Мисля беше 1500 за възрастни.
Има го от 25мг и от 50 мг Simple Smile

# 830
  • София
  • Мнения: 2 970
Дхеа, мака и витекс могат и да са ви противопоказни. Първите вдигат тестостерон, а третия пролактин. Консултирайте се с лекар преди и за евентуални дози и продължителността. Съвсем не са безопасни.

# 831
  • Мнения: 1 726
Дхеа, мака и витекс могат и да са ви противопоказни. Първите вдигат тестостерон, а третия пролактин. Консултирайте се с лекар преди и за евентуални дози и продължителността. Съвсем не са безопасни.
Витекс сваля пролактина.Относно мака знам,че вдига и естрогените. При мен не вдигна тестостерона,за две години х2500 мг./ден тестостеронът ми си остана 0.29☹.

# 832
  • София
  • Мнения: 1 618
Някой, който е приемал М2 Тон да сподели мнение: има ли някакви симптоми, влияние, промени, за какво е противопоказен.

# 833
  • Мнения: 1 726
Някой, който е приемал М2 Тон да сподели мнение: има ли някакви симптоми, влияние, промени, за какво е противопоказен.
Попитай, ако искаш и Денис в групата за добавки.Беше ми се мярнало,че и той покачвал естрогените.Не говоря от личен опит.

# 834
  • Мнения: 159
Пия по 1 на ден 25 mg не съм пускал тестострон сега в началото на цикъла ще го направя. Понеже съм с изчерпан резерв съм изследвал само ФСХ но преди 5 месеца и резултата беше много висок 50 и нещо. При мен нещата са загубени  с моя яйцеклетката това е ясно, правя опити с донорска. Затова пия такава доза само като добавка нали е хормон на младостта. Сигурно звучи странно но не искам тази ранна критическа да ме съсипе физически и емоционално. Ще се боря да имам дете и трябва да съм способна да го от гледам.

# 835
  • Мнения: X
Ясно е, че не си подходяща за стимулация. А иначе образуваш ли фоликул всеки месец (казваш, че имаш цикъл). Защо не пробвате на ЕЦ?

# 836
  • Мнения: 159
Никой не ми е предлагал инвитро на естествен цикъл но аз бях в много високо ФСХ като започнах да се лекувам.Много бързо се случиха нещата иначе имам по един фоликул но с лекарства иначе не.Лекарства имам предвид ХЗТ фемостон пия за да ми идва.

# 837
  • Мнения: X
Значи, ти всъщност нямаш цикъл, ясно. А не се ли опитаха да го извадят този ф, за да видят ще има ли яйцеклетка или Е2 е твърде нисък

# 838
  • Мнения: 159
Не сме опитвали да вадим яйцеклетката сигурно заради високите стойности на ФСХ. Първата лекарка директно ме насочи към донорска и аз го разбирам защо, прочетох много статии и с други лекари говорих безмилостно е да опитам с мой. Шанса е минимален по добре беше да заложа на сигурно.

# 839
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Не сме опитвали да вадим яйцеклетката сигурно заради високите стойности на ФСХ. Първата лекарка директно ме насочи към донорска и аз го разбирам защо, прочетох много статии и с други лекари говорих безмилостно е да опитам с мой. Шанса е минимален по добре беше да заложа на сигурно.
На 41 ли си ?
Колко е ФСХ и от колко време е с такива стойности ?

Общи условия

Активация на акаунт