Изчерпан яйчников резерв

  • 280 884
  • 2 636
  •   2
Отговори
# 900
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте , този път смених тактиката и вчера бяхме при Професор Тираш - Аджъбадем Маслак Истанбул . Нищо общо нямат нито с клиника Бахчеджи , където ходих миналата година и се чудех сега да ходя ли пак.Нито с кадрите , нито с вниманието и копетентноста , нито с обслужването , нито с нищо не мога да сравня тази клиника и с клиниките в БГ. Вчера видях какво е да искаш да помогнеш на някой - от все сърце. Минахме през 4 кабинета - заедно с преводачката . На всякъде ни се попълваше малко - по- малко досието с въпроси и още въпроси, с прегледи и с тестове . Накрая това досие беше дадено на професора , който отдели 30 мин. да говори с нас. На все , че започна с " Как пътувахте?, уморени ли сте , предложиха ли Ви напитка ? Аз съм втрещена от тези хора . Добре , че не отидохме в Бахчеджи.
В самия ден ми направиха процедурата ПРП- която е - взимат ти кръв , преработват я в плазма и ти я инжектират в яйчниците. Серума действа да събуди всичко спящо в тях - демек да изкара яйцата, които са останали. С пълна упойка се прави. Отне ми 1 час , със цялата подготовка , която няма да коментирам колко професионална беше. Професора каза че ни пуска в отпуск - хахаха за 2 цикъла - да действаме сами - има шанс да се получи естествено. Има няколко случая на забременили жени.  И после идваме на 2- ри ден и решават - ако има достатъчно фоликули - правят стимулация - вадят - оплождат - връщат. Ако няма - пак ПРП и така. Аз мисля ,че избрах правилната клиника и правилния за себе си метод.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 16:15 от casablanka

# 901
  • Мнения: X
Успех! Скоро да се похвалиш с прекрасна новина Flowers Four Leaf Clover

# 902
  • Мнения: 198
Здравейте , този път смених тактиката и вчера бяхме при Професор Тираш - Аджибадем Маслак Истанбул . Нищо общо нямат нито с клиника Бахчеджи , където ходих миналата година и се чудех сега да ходя ли пак.Нито с кадрите , нито с вниманието и копетентноста , нито с обслужването , нито с нищо не мога да сравня тази клиника и с клиниките в БГ. Вчера видях какво е да искаш да помогнеш на някой - от все сърце. Минахме през 4 кабинета - заедно с преводачката . На всякъде ни се попълваше малко - по- малко досието с въпроси и още въпроси, с прегледи и с тестове . Накрая това досие беше дадено на професора , който отдели 30 мин. да говори с нас. На все , че започна с " Как пътувахте?, уморени ли сте , предложиха ли Ви напитка ? Аз съм втрещена от тези хора . Добре , че не отидохме в Бахчеджи.
В самия ден ми направиха процедурата ПРП- която е - взимат ти кръв , преработват я в плазма и ти я инжектират в яйчниците. Серума действа да събуди всичко спящо в тях - демек да изкара яйцата, които са останали. С пълна упойка се прави. Отне ми 1 час , със цялата подготовка , която няма да коментирам колко професионална беше. Професора каза че ни пуска в отпуск - хахаха за 2 цикъла - да действаме сами - има шанс да се получи естествено. Има няколко случая на забременили жени. При него са само над 45г. И после идваме на 2- ри ден и решават - ако има достатъчно фоликули - правят стимулация - вадят - оплождат - връщат. Ако няма - пак ПРП и така. Аз мисля че избрах правилната клиника и правилния за себе си метод
.  Много полезна информация ! Това с колко АМХ и като си напълно изчерпан преди 45 , тогава какво ?!? Кога Ви поискаха брачното свидетелство ?

# 903
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравей, АМХ ми е 0.100.
Свидетелство още на са ни искали , но от пакпортите е видно че сме с брак. Докгора приема  поциентки които иват цикъл. Това е условието. От там нататък ще Ви обясни. Може би ще иска да направите няколко терапии с плазма. Но не е ефтина процедурата. Еднократно е 10200 турски лири или 1630 евро. Незная до колко може да си го позволите. Аз се надявам максимум още една да ни трябва. Прегледа е 130 евро. Инвитрото е 2250 евро. Спермограма 130 евро. Пробвайте ако имате възможност ...много добра статистика ми показаха. 3 жени са забременели естествено   и доста с инвитро Wink

# 904
  • Пловдив
  • Мнения: 40 700
Здравей, АМХ ми е 0.100.
Свидетелство още на са ни искали , но от пакпортите е видно че сме с брак. Докгора приема  поциентки които иват цикъл. Това е условието. От там нататък ще Ви обясни. Може би ще иска да направите няколко терапии с плазма. Но не е ефтина процедурата. Еднократно е 10200 турски лири или 1630 евро. Незная до колко може да си го позволите. Аз се надявам максимум още една да ни трябва. Прегледа е 130 евро. Инвитрото е 2250 евро. Спермограма 130 евро. Пробвайте ако имате възможност ...много добра статистика ми показаха. 3 жени са забременели естествено   и доста с инвитро Wink
а приемат ли с изследвания от тук?

# 905
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Има набор който трябва да подготвите. И ако имате епикризи ги взимате. Представител са Турмед.....те правят връзката и уреждат часа. Добре е да идете на 8..9..10 ден от цикъла  . Мога да дам телефони при интерес. Очарована съм от тези хора....като се сетя в Майчин дом какво беше...и как стигнахме до 2 празни фоликула...след куп инжекции.. ехографии и нерви. Съжалявам , че съм се загубила времето.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 09:13 от casablanka

# 906
  • Мнения: 139
Момичета,
Бях го срещнала много назад във форума, но след опит и аз съветвам - не си правете изследване AMH в Кандиларов. Или ако си направите там, сверето го задължително в още една лаборатория. Засичала съм 3 пъти стойности на хормона до момента, в три различни лаборатории и поставям под съмнение резултата в Кандиларов!
Успех на всички момичета в групата!

# 907
  • Мнения: 481
Момичета,
Бях го срещнала много назад във форума, но след опит и аз съветвам - не си правете изследване AMH в Кандиларов. Или ако си направите там, сверето го задължително в още една лаборатория. Засичала съм 3 пъти стойности на хормона до момента, в три различни лаборатории и поставям под съмнение резултата в Кандиларов!
Успех на всички момичета в групата!
Подкрепям от опит.
За мен достоверно е в Цибалаб или ако сте от провинцията, някои лаборатории пращат това изследване в Сф.-Цибалаб.

# 908
  • София
  • Мнения: 2 621
Бодимед също са добри. От известно време правят AMH при тях, преди го изпращаха с Inhibin B в Германия. Сега в Германия изследват само Inhibin B. Сравнявала съм с резултати от Цибалаб( правени през репр.клиника) и са били единтични. Така, че и двете лаборатории са ок, но въпреки всичко предпочитам Бодимед.

# 909
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
За мен най- точни и бързи са Пролабор Simple Smile

# 910
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте,момичета!На 41 съм, миналият месец  имах мисед аборт от естествена бременност. Направих Тромбофилии,с две хомозиготни мутации съм. Пуснах и полови хормони. Резултатите са
ФСХ-9,3     Рефер.стойности 0-12,4
ЛХ-5,4        Рефер.  стойности 0-12,5
Естрадиол-63    Рефер.стойности 12-166
АМХ-1,53.Щитовидните  хормони са в норма-ТСХ 2,05,антитела нямам.
Според  гинекологът ми имам реален шанс  отново  да забременя.Какво ще кажете за тези резултати.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 13:45 от vesi@

# 911
  • Мнения: X
Не си дала реф ст-сти. Така нищо не можем да кажем.

# 912
  • София
  • Мнения: 7 468
Веси,
според мен са ти добре хормоните.
Стискам палци!

# 913
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Веси,
според мен са ти добре хормоните.
Стискам палци!
[/quote]
Благодаря, Дели!Силно се надявам да стане и този път да е с успешен финал.Поне разбрах за Тромбофилиите и и ще взема  мерки.

# 914
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте,момичета!На 41 съм, миналият месец  имах мисед аборт от естествена бременност. Направих Тромбофилии,с две хомозиготни мутации съм. Пуснах и полови хормони. Резултатите са
ФСХ-9,3     Рефер.стойности 0-12,4
ЛХ-5,4        Рефер.  стойности 0-12,5
Естрадиол-63    Рефер.стойности 12-166
АМХ-1,53.Щитовидните  хормони са в норма-ТСХ 2,05,антитела нямам.
Според  гинекологът ми имам реален шанс  отново  да забременя.Какво ще кажете за тези резултати.
от Денис знам , че ТСХ не трябва да надвишава 2. Твоят е тръгнал да го прави , незнам какво да ти кажа , иди на ендокринолог Sad
Съотношението на Фсх и ЛХ трабва да е 1: 1 или 1:1,100, тука пак не си ОК.
Е2 е ОК.
АМХ също е ок въпреки , че предполагам реф. стойности са 1-6.
Пиши в темата за хормони и Денис ще ти отговори .

Общи условия

Активация на акаунт