Забременели след инвитро - тема 14

  • 42 247
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 954
Вече ми се налага да модифицирам позата за сън, но пак е същата и с мъж отзад. Малко по изправено, това е. Без възглавница, но с удобен матрак.

# 16
  • Мнения: 80
Естлар, благодаря за темата. Искаме да си с нас и това е! Не те пускаме, има още време и бебешон трябва да бъде послушен и търпелив.
Нека темата се изпълни с "много" неща-много нови мами, много нови и здрави бебенца, много сълзи от радост, много сияещи усмивки, много слънчеви души...

# 17
  • Мнения: 618
Хайде и аз при вас, момичета.
Естлар, благодаря за новата тема. Както винаги много добре оформена. Пожелавам ти да изкарате с бебчо до термин. Дано темичката ни се изпълни с много здрави и красиви бебчета, с много нови мами, много усмивки ...
И аз като Наскомими си чакам търпеливо ФМ в събота. Дано всичко с бебчето е наред. newsm17

# 18
  • Мнения: 439
Хоп и аз тук! Естлар   bouquet  bouquet
Аз съм утре на ФМ. Нямам търпение вече. Не съм я виждала цял месец. Направо сърцето ми се свива дали всичко е наред.
За спането и аз не спя кой знае колко. Заспивам, после се събуждам и броя звездите до сутринта. От две нощи се изхитрих и спах добре. Стетих се, че покрай притесненията за съмнението за Даун, което преживях си бях купила капките Рескю на д-р Бах. Те стават и за бременни. Две вечери пия по четири капки в чаша вода и спя до сутринта само с едно пробуждане за пишкане. Е като се наспах съм направо нов човек. Не бях спала почти пет месеца като хората.
Герда чакаме те  newsm51 smile3525 smile3525 newsm51

# 19
  • Мнения: 192
Запис и от мен.
Естлар, благодаря за темата - както винаги е много добре оформена. Силно стискам палци бебо да стои в теб поне до следващата!
Аз май снощи за първи път усетих бебка - беше поредица от леки потупвания!
Относно спането - аз засега нямам проблеми със съня. Дори и ставанията нощем за тоалетна не мога да го развалят. Проблем е само заспиването ... редовно се кокоря до два три часа, а сутрин не мога да стана. Проблем се оказа, че имал съпругът ми, който ми каза, че от два дни когато лежа по гръб хъркам  Whistling.
Желая ви прекрасен и слънчев ден  Hug.

# 20
  • Мнения: 3 191
Гледам ви лентичките с плодовете и направо се учудих. Фокси, ние с теб сме с един ден разлика. Ама...възможно ли е вече да е голямо колкото лайм? Че то още нямам коремче, само малко и то от едната страна като че ли...Дано наистина да е толкова голямо...направо не мога да повярвам...


Мда, и аз го забелязах някъде из постовете, Кафенцето и тя е с нас   Hug Аз на 10-ти бях на преглед - др-Калчев го измери 4.63 см, което ми се струва горе-долу с размера на лайм-че. Аз съм на ФМ в сряда и четвъртък, сигурна съм, че и всичко с твоето бебе е наред, не се шашкай излишно. Аз имам лека издутина, но по скоро е от забавения метаболизъм и нередовното ходене до тоалетна Peace Много зависи и на какви кг стартираш, ако си с поднормено тегло или с наднормено тегло - по друг начин изглеждат нещата

Ако ти е толкова притеснено и имаш възможност отидинякъде другаде на преглед - аз така посетих 2 пъти д-р Лекова в Св. София, т.к в моята клиника бяха в отпуск  Peace. Много мила, отзивчива жена и с познания за АРТ. Прави ми УЗД, обяснява ми , че всичко е ОК и след 15 мин излизам нов човек от кабинета. Нямам сили и нерви да стоя и да се измъчвам аз така  Naughty

# 21
  • Мнения: 346
Хоп и аз в новата тема, дано се напълни с много нови бременелки, а всички ние да си изкараме до термин със здрави бебоци. И аз съм на ФМ във вторник и нещо ми е свито дали всичко ще е наред, не съм виждала малкият мъж от 20-тина дни. Имам чувството, че преди седмица го усещах повече, сякаш едно мехурче се размърдва предимно от дясно. нещо тази седмица е спокоен и го усещам един-два пъти на ден като легна. Ама май е нормално за предните плаценти  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 954
Честно казано това за предната плацента ми е мит. Аз съм с предна, но усетих бебето супер рано, не знам от какво зависи, знам само, че явно е супер индивидуално и че независимо колко често и силно усещаме бебето, усещаме ли го, значи всичко е наред.  Peace

# 23
  • Мнения: 618
Фокси, аз ти и Наскомими сме с по един-два дена разлика. И аз много често ти гледам лентичката, та да знам кое плодче съм.
Тази седмица и трите сме на първата ФМ и вълнението е голямо. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm03
Късмет!!!

# 24
  • Мнения: 4 954
А не искате ли да дадете и вие термини? Хайде престрашете се да ви включвам в списъка  Grinning

# 25
  • Мнения: 258
Здравейте момичета някоя от вас по някаква причина да е пила ЗИНАТ 500. На мене след микробиолог. изследване ми откриха е. коли и гъбички и ми изписаха този антибиотик 2х1 и макмирор вагинално капсули .А се притеснявам дали все пак няма да навредят на бебчо.

# 26
  • Мнения: 4 954
Вредите от инфекцията са по-големи от тези на антибиотика, първо. Ако е предписан от лекар, който знае, че си бременна, всяко лечение би трябвало да е съобразено с този факт и да са изписали най-щадяшия антибиотик, така че не се плаши.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 669
Естлар, благодаря за новата тема и рано ти е за срещата с бебока Simple Smile

Аз съм в така дългоочакваната отпуска за тази година и ще ви нагледам след 10 дни като се прибера в Сф. До тогава се отдавам на
 travel newsm41 bye

# 28
  • Мнения: 67
Включвам се и аз в новата тема с пожелания за много нови попълнения. Благодарности на Estlar за страхотно оформената отново тема и стискам палци да изкара до термин. Аз съм няколко дена след трите мами които вървят заедно и  още незнам как да си поставя лентичка на профила. Не че съм се опитвала, но е хубаво да се вижда кой до къде е.

# 29
  • Мнения: 618
 Ivvyy, добре дошла. Успех до финала. Сега заедно ще се вълнуваме, а на пролет ще се разхождаме заедно с количките. 1stroller 1stroller 1stroller 1stroller
Естлар, благодаря ти, че ни предлагаш да ни включиш в списъка. Откога си мечтаех и аз да съм записана в него, но не съм питала за дата на термин. Аз си го изчислявам  да е между 2 и 5 април, но не съм сигурна. Като отида на ФМ ще питам и задължително ще пиша с различен цвят.

Общи условия

Активация на акаунт