"Златна есен се задава, февруарче все по-диво става" - Тема 16

  • 59 406
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 642
Sahsarara, съчувствам ти, и бременна и кърмеща не си е работа да се разболяваш. Чайчета, осцилокоцинум и парацетамол и вит. Ц това е. Дано не е нещо сериозно. Мен гърлото ме боли и сутринта на разходка щях да припадна, та ММ ни прибра. Дано само дребното не прихване нещо.
Гери, идете си на алерголог. На мен ми бяха препоръчали една докторка във Военна болница, ама сега не се сещам името.
Бизи, аз нещо за руло стефани си мисля, ама тук няма кой да го яде и съм хвърлила око на едни пилешки кюфтета с ябълки, ама да видим дали ще имам сили.
То дребното днес е обявило гладна стачка и кара на мляко, може и да се разболява, не знам.
Баба му заключи, че е ужасно инатлива и ни прави напук и трябва да й се дава В6 за успокоение.
Къти, блазе ви.

Лека и спокойна нощ

# 361
  • Мнения: 3 846
Баба му заключи, че е ужасно инатлива и ни прави напук и трябва да й се дава В6 за успокоение.

 ooooh! #Crazy

Копче, без коментар, и бързо да оздравяваш Peace Hug

# 362
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Малеее Копче,твоето съкровище кърти и не дава да и се взима почетно 1во място в класацийте на Топ изнервяща свекърва  ooooh! Бързо оздравявай,и нека силата бъде с теб  hahaha  Hug
Флауър,е сега като е още топло,как си решаваш проблема с чорапите? Защото аз чорапи му слагам от един месец сигурно.
Днес моята пуканка определено не беше на кеф,и такова мрънкане му дръпна,че се изтощих от занимавки,сега лягам и заспивам като труп ! Лека и на вас  Hug

# 363
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мария Не знам, аз лятото не го оставям бос да ходи и си носи пак чорапи. Имаше период в който ги махаше, но краката му изстиват много бързи както при мен. Чорапогащник слагах в студените дни, но като гледам пак идва подобно време. Бях взела едни по-тънки, памучни от Лидл през пролетта и вършат хубава работа за такова време. Плътни чорапогащници последно в HM намерих.

# 364
  • Мнения: 2 431
Благодаря ви, момичета! Като на магия, днес съм по-добре. Пих инфлуцид, цинабсин и тонзилутрен, все хомеопатични, че от друго ме е страх. Копче, дано е фалшива тревога при теб и да си здрава!  Hug

# 365
  • Мнения: 642
Мерси, Лили, но съм лепнала някоя гнойна ангина, дано малкото не я прихване, че направо не знам...

# 366
  • Мнения: 1 413
Сахасрара дано се оправиш, че е много гадно бременна и болна. Аз си спомням като се разболях в 8 месец с една кашлица, щях да се побъркам. Колко стодал и мед с лимон изпих и нищо така си откарах до края. Пази се, че хората не се съобразяват, да не ти лепнат нещо. Дано това мине бързо, съветвам те където и да ходиш си слагай маска.

# 367
  • Мнения: 932
Бързо оздравяване на болните!

При нас нищо ново и интересно. Нещо съм се спекла и го ударих на пазаруване - поръчах стерилизатор и някои неща, които си мисля, че ще ми трябват в болницата. Струва ми се, че едновременно има много и малко време до раждането... Wink

# 368
  • Бурса
  • Мнения: 647
Здравейте Hug

Сахасрара, Копче как сте? Оздравяхте ли?

Ана как мина местенето, на новото място ли сте вече?

Някой може ли да ми препоръча книга да си изтегля от читанката или друг сайт, че нали няма как да си купя тук, пък и си свикнах да чета на телефона.

Хубав ден!

# 369
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Някой може ли да ми препоръча книга да си изтегля от читанката или друг сайт, че нали няма как да си купя тук, пък и си свикнах да чета на телефона.
...
Тели, сега съм подхванала Клайв Къслър Simple Smile Готини са му книгите Simple Smile
http://chitanka.info/person/clive-cussler

# 370
  • Мнения: 932
Тели, напоследък намирам доста интересни неща в knigi.spasete.me
И аз чета основно на телефона. Какво ти се чете, за да препоръчаме?...

# 371
  • Мнения: 1 413
Бързам да споделя, една мама от фейса много похвали едни билкови капки за кашлица - лаеща, суха, влажна. Каза че кашлицата минавала за 2 дена с тях. Мамата е в Кипър, имало ги също и в Гърция. Но имало с подобна опаковка, които не били същите. От гръцкия сайт можело да се поръчва до БГ, като доставката е към 10лв. Ето линкове
https://www.aptekapromahon.com/avogel-c-277_3542/avogel-bronchos … 16rpm3534vjuvrpk5
http://www.amazon.co.uk/A-Vogel-Bronchosan-natural-cough-remedy/ … ogel%20Bronchosan
http://www.avogel.ca/en/herbal-remedies/bronchosan.php
Гери май вие имахте проблем с кашлицата. Мамата казва, че могат да се прилагат с хомеопатично лечение, като не пречат.

# 372
  • Бурса
  • Мнения: 647
Безобидна мерси много, ще го надникна този Къслър  Wink Hug

Фрауст да ти кажа и аз незнам накъде ме влече сега, но със сигурност знам че не ми се чете фантастика или любовен роман. И един пътепис наскоро много дълго го влачих... мъчна работа. Нещо от съвременните романи и повести. Този сайт, който си ми написала го бях мярнала някъде веднъж, но така и не го отворих. Сега ще се поровя. Мерси и на теб  Hug

# 373
  • Мнения: 224
Frau и аз го гледах този сироп,мисля да го пробвам.Става и за възрастни.

# 374
  • Мнения: 1 413
Ани, Фрейда съм  Wink . Къде в група във фейса ли? Поръча ли си го? Дай отзиви после.

Общи условия

Активация на акаунт