"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 34

  • 35 852
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 591
Привет!

Честит празник !  bg

Боряна  Hug Наде  Hug Хеленче  Hug Коте  Hug Деси  Hug Маграрита  Hug Свет  Hug



# 31
  • Мнения: 2 063
Здрасти Хеленче Hug и мерсаж  bouquet  за скрития текст, но не е нужно да го криеш, защото си е по темата.
Да, аз бях казала, че на моменти, ще гледаме родата и други персонажи, но не и тях в центъра на случващото се. Confused
В последните серии, които предстоят когато ги гледах за първи път на езици каквито намирах имах усещането, че гледам всички други, но не и Съла и Боран, те като, че ли бяха за фон. Confused

Наде,
ако е така, може би в последните серии ония двамата вече са били люти сърдити и сценаристи и продуценти са се съобразявали с тях, колкото може по-малко да снимат имат общи сцени;
а скрих текста, защото бях чела в правилата, коментарите между двама души не е нужно да са публични, макар и по темата... и аз нали съм изпълнителна Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Всъщност колко серии ни предстои да гледаме в този сезон, знае ли някой? newsm78

# 32
  • Мнения: 2 063
Привет!

Честит празник !  bg

Боряна  Hug Наде  Hug Хеленче  Hug Коте  Hug Деси  Hug Маграрита  Hug Свет  Hug





Привет Лава-а-а!!! Hug Hug

ето кой още те поздравява  Hug Hug

# 33
  • Мнения: 5 591
Привет!

Честит празник !  bg

Боряна  Hug Наде  Hug Хеленче  Hug Коте  Hug Деси  Hug Маграрита  Hug Свет  Hug





Привет Лава-а-а!!! Hug Hug

ето кой още те поздравява  Hug Hug

Хеленче джанъм   bouquet саол .Страхотен е на тази снимка. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 238
Още малко поздравления Wink




# 35
  • Мнения: 2 643
Добър вечер момичета кокичета   bouquet

Стара Загора , това е за теб , за страхотната тема  newsm51 newsm51 newsm51

# 36
  • Мнения: 2 063
Mehmet Akif Alakurt бил добавил 4 нови снимки/ ако въобще е той, в което се съмнявам/
1/
2/
3/
4/

Възможно ли този човек да запълва времето си с подобни глупости.... newsm78 newsm78
... ами що пък да не се занимава...като му е кеф...?!!

# 37
  • Мнения: 2 063






Момичета, този нашия всичките му снимки са 30%  като тренира бокс, 30% с фенове, 20% с кучета, котки или други животинки и 20% от Аданата и Съла.  


и с родата разбира се

Последна редакция: вт, 22 сеп 2015, 20:36 от helen.nona

# 38
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Здрасти Хеленче Hug и мерсаж  bouquet  за скрития текст, но не е нужно да го криеш, защото си е по темата.
Да, аз бях казала, че на моменти, ще гледаме родата и други персонажи, но не и тях в центъра на случващото се. Confused
В последните серии, които предстоят когато ги гледах за първи път на езици каквито намирах имах усещането, че гледам всички други, но не и Съла и Боран, те като, че ли бяха за фон. Confused

Наде,
ако е така, може би в последните серии ония двамата вече са били люти сърдити и сценаристи и продуценти са се съобразявали с тях, колкото може по-малко да снимат имат общи сцени;
а скрих текста, защото бях чела в правилата, коментарите между двама души не е нужно да са публични, макар и по темата... и аз нали съм изпълнителна Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Всъщност колко серии ни предстои да гледаме в този сезон, знае ли някой? newsm78

Това за първи път го чувам/виждам.
Може само да гадаем дали са били сърдити или не, а и едва ли целия екип би се съобразявал с прищявките им(защото за мен са точно това ако ги е имало и не е професионално), не мисля. Stop
А сега привет и на появилите се след мен, Борянче, Hug Ванче/Лава, Hug Силистра. Hug
Ванчеееее, ти да не научи турски, newsm78 че те засякох в една тема(най-интересното е, че не помня името й, нито кога те видях там като последна пишеща с разяснения по време на онлайн гледане?!
П.П. Да се допълня.
Май около двадесетина серии остават до края.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2015, 21:06 от Neidjal

# 39
  • Мнения: 435
Здравейте момичета!
Някой може ли да преведе:Ordamisiniz simdi?
Това е написала Карото под една снимка на Нилгун(каката).И се е скъсала да и харесва новите снимки и нищо чудно да са още заедно,за наше огромно разочарование. Thinking

# 40
  • Мнения: 2 643
Наде , привет и на теб мила   bouquet

Успешна нова седмица на всички   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 520
Здравейте момичета!
Някой може ли да преведе:Ordamisiniz simdi?
Това е написала Карото под една снимка на Нилгун(каката).И се е скъсала да и харесва новите снимки и нищо чудно да са още заедно,за наше огромно разочарование. Thinking
Тук ли сте сега?

# 42
  • Мнения: 435
Благодаря Марго!  bouquet
Гугъл  не можа да ми го преведе.
Не качвам снимки,защото пиша от телефона,иначе щях да ви кача какво имах предвид. Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 1 520
Благодаря Марго!  bouquet
Гугъл  не можа да ми го преведе.
Не качвам снимки,защото пиша от телефона,иначе щях да ви кача какво имах предвид. Grinning
Скарлет, преди 4 часа са били в планината Goboca Dag Evi и снимките са от там  Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 сеп 2015, 22:05 от Margarita Червенокоса вещица

# 44
  • Мнения: 5 591
Скрит текст:
Здрасти Хеленче Hug и мерсаж  bouquet  за скрития текст, но не е нужно да го криеш, защото си е по темата.
Да, аз бях казала, че на моменти, ще гледаме родата и други персонажи, но не и тях в центъра на случващото се. Confused
В последните серии, които предстоят когато ги гледах за първи път на езици каквито намирах имах усещането, че гледам всички други, но не и Съла и Боран, те като, че ли бяха за фон. Confused

Наде,
ако е така, може би в последните серии ония двамата вече са били люти сърдити и сценаристи и продуценти са се съобразявали с тях, колкото може по-малко да снимат имат общи сцени;
а скрих текста, защото бях чела в правилата, коментарите между двама души не е нужно да са публични, макар и по темата... и аз нали съм изпълнителна Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Всъщност колко серии ни предстои да гледаме в този сезон, знае ли някой? newsm78

Това за първи път го чувам/виждам.
Може само да гадаем дали са били сърдити или не, а и едва ли целия екип би се съобразявал с прищявките им(защото за мен са точно това ако ги е имало и не е професионално), не мисля. Stop
А сега привет и на появилите се след мен, Борянче, Hug Ванче/Лава, Hug Силистра. Hug
Ванчеееее, ти да не научи турски, newsm78 че те засякох в една тема(най-интересното е, че не помня името й, нито кога те видях там като последна пишеща с разяснения по време на онлайн гледане?!
П.П. Да се допълня.
Май около двадесетина серии остават до края.

Наде ,разяснявам доколкото мога в  темата на  дизитата "Любов под наем" ,"Статуса" и "Ягодите ".

Общи условия

Активация на акаунт