Секцио в Майчин дом - Варна...

  • 5 192
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 966
Цитат на: Павлина
виж сега, Мариане, момичето говори за официално обявени тарифи на частна клиника!
 За каква корупция говориш ти- не стана ясно Shocked !
айде върни се да прочетеш темата и тогава пиши, а Wink



Izvinete me ako e taka sam saglasna razbirase  Grinning  Grinning  Grinning . Poiavat li se  pove4e takiva i na nivo to togava shte e mnogo dobre!!!!!!!!!!Oshte vednaj moilia za izvinenie ne znaex tazi podrobnost koiato promenia korenno neshtata Grinning  Grinning  Grinning .

# 46
Grinning Моята съпруга роди на 5.11 със секцио в Майчин дом Варна близнаци. Секциото извършиха Д-р. Юлия Бейлерян  и  Д-р. Корновски. Консултацията ни беше при Д-р. Бейлерян .  Много съм доволен от обслужването и отношението на персонала. Изказваме специална благодарност за грижите и всеотдайността  на  Д-р. Юлия Бейлерян , в резултат на които се родиха моите дъщери. Операцията си заслужава парите , стига да ги имате. Ако чакате близнаци , цената на операцията е по висока  870 лв. както и леглодена  за първия ден 130 лв. , а за останалите по 90 лв. При едно дете  секциото е 750 лв. , леглодена е 60 лв. Много ми хареса че веднага ги видях след операцията. Хигиената е на много висико ниво - чистят по 4 пъти на ден. Наптраво е супер.

# 47
  • Мнения: 3 042
Честити ви рожби! Да са ви живи и здрави!
А каква информация имате за Stpetrova?

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
И аз раждах  планово секцио на 08.09 при доктор Юлия Бейлерян. Много съм доволна и от професионализма , и от човешкото и отношение и грижа. Бебето е супер, а аз много бързо се възстанових. Изобщо ще ми остане хубав спомен за раждането ми в Майчин дом - Варна

# 49
  • Мнения: 17 407
Цитат на: Павлина

А каква информация имате за Stpetrova?



Да, бе, не трябваше ли вече да е родила?

# 50
  • Мнения: 1 800
Да, операцията й беше насрочена за  петък сутринта - 5,11,2004, трябваше да я изпишат в сряда - 10,11, нооо
Дано всичко да е наред с нея и бебето.

# 51
Grinning Stpetrova роди на 5.11.2004 г. много хубаво момченце. Беше със съпругата ми в една и съща стая.  От нея научих за форума и реших да се включа. Надявам се скоро да пише. Изписаха ни заедно на 10.11.

# 52
  • Мнения: 17 407
Ами честито! ДА са ви живи и здрави бебоците!

Общи условия

Активация на акаунт