♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 14

  • 34 880
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 8 243
И един среднощен /ранно утринен/ поздрав от МерветУ на Берк...  hahaha hahaha hahaha
Ваайй бее  Shocked МерветУ публикува снимка с Памир в Инстаграма си, Серен я коментира - приятелска атмосфера цари на снимачната площадка галиба  Crazy  Кое ли е това дете? 
Момчето е брата на Мерве.

# 31
  • Мнения: 16 938
Привет момичета. Hug Hug Hug
Нежност благодаря за новата тема. Hug Hug Hug Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 11 984
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/30165808.asp

Май  някой пита за Ибрахим Челикол

# 33
  • Мнения: 12 815
Здравейте!

Нежи, благодаря за новата тема!

За стайлинг пишете.
И в трите сериала има сериозни недоразумения, като това например, рано сутрин махмурлията Айш за което някой от вас спомена.




Интересно толкова ли са актуални късите панталони ,че  обличат дамската част с тях често.
Никак не ми хареса и Ясемин например  в тях, колкото и да са стилни, и то  по време на работа с нейната отговорна позиция. Някак не сериозно звучи началник  по къси панталонки.
 
Аз започнах Ашка от начало ,защото го загледах ей така просто от любопитство и от вашите коментари. Имах пропуски в първите серии. Направи ми впечатление ,че Нериман и Корай са много по премерени в пози, по не впечатляващи от следващите епизоди,където Нериман е дразнеща и  отблъскваща на моменти, та чак я прескачам.
А Статусът като игра на актьорите снощи много ми хареса, иначе като развитие НИКАК. Джан от два стола се чуди на кой да седне ,но има вероятност да изпадне. Елиф толкова се изненада от срещата с Мурат и Айшето в ресторанта,че от злоба и проклетия се настани на тяхната маса. Разумен и здраво мислещ човек щеше да се обърне и незабелязано да изчезне от мястото на събитието,но тя от яд и ревност не можа да измисли друго. За капак и Джан се настани, та да допълнят картинката. Джан пък е толкова ,,щастлив,,с нея ,че премигва и отдъхва на вратата отвън, бягайки към дома сякаш всеки момент ,ще избухне бомба.
Берк много ми харесва в ролята си,както и Серен.


Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 14:59 от eliNIM

# 34
  • Мнения: 11 984
Скрит текст:
Здравейте!

Нежи, благодаря за новата тема!

За стайлинг пишете.
И в трите сериала има сериозни недоразумения, като това например, рано сутрин махмурлията Айш за което някой от вас спомена.




Скрит текст:
Интересно толкова ли са актуални късите панталони ,че  обличат дамската част с тях често.
Никак не ми хареса и Ясемин например  в тях, колкото и да са стилни, и то  по време на работа с нейната отговорна позиция. Някак не сериозно звучи началник  по къси панталонки.
 
Аз започнах Ашка от начало ,защото го загледах ей така просто от любопитство и от вашите коментари. Имах пропуски в първите серии. Направи ми впечатление ,че Нериман и Корай са много по премерени в пози, по не впечатляващи от следващите епизоди,където Нериман е дразнеща и  отблъскваща на моменти, та чак я прескачам.
А Статусът като игра на актьорите снощи много ми хареса, иначе като развитие НИКАК. Джан от два стола се чуди на кой да седне ,но има вероятност да изпадне. Елиф толкова се изненада от срещата с Мурат и Айшето в ресторанта,че от злоба и проклетия се настани на тяхната маса. Разумен и здраво мислещ човек щеше да се обърне и незабелязано да изчезне от мястото на събитието,но тя от яд и ревност не можа да измисли друго. За капак и Джан се настани, та да допълнят картинката. Джан пък е толкова ,,щастлив,,с нея ,че премигва и отдъхва на вратата отвън, бягайки към дома сякаш всеки момент ,ще избухне бомба.
Берк много ми харесва в ролята си,както и Серен.



На първата снимка Аиш проилича на Хайрие от Листопад, като я болеше главата вързваше чумберя на фантазия и цяра готов

На втората, хак да тие Джан Текин... Взе да гледа отново умно Whistling
Така ме сърбят ръцете да им напиша един сценарий

# 35
  • Мнения: 7 006
Ваня   bouquet  Да разбирам, че МерветУ има двама братя - студента и това дете от снимката с Памир  Peace

Жани, още преди седмица-две се спомена, че някои съфорумки са прекръстили темата ни на "Темата на пакетите"  Laughing  Искрено се забавлявам с този "етикет", лепнат ни от явно някои моралистки  Laughing  Като не им харесва тематата ни - да не пишат и да не я четат, ама едва ли могат да устоят на порциите "Без милост"  Mr. Green

Славе, аз отбелязах вчера, че Ибо ми липсва на купонджийските снимки на Памир от тези дни  Laughing  Обаче още тогава го провeрих в Инста и видях, че спортува, а не се е отдал на гуляи  Shocked Mr. Green  Явно ще участва някъде и се подготвя за роля  Thinking

Ели, аз снощи си казах, че стайлингът на Айш ме дразни  Peace  Особено и в махмурлийския й вид  ooooh!
За Елиф нищо няма да коментирам, че гледам да не се вглеждам много в нея, щото току виж съм получила удар  Mr. Green



И сега да сервирам една порция баклава, за да си оправим вкуса  Mr. Green  Афет олсун   Crazy


Без милост





# 36
  • Мнения: 5 440
Цитат
с изключение на Берк и Памир
Относно стайлинга- обувки на бос крак.

# 37
  • Мнения: 12 815
Цитат
с изключение на Берк и Памир
Относно стайлинга- обувки на бос крак.

Това лято това било модна тенденция в мъжката мода.
Мой колега ми отговори така ,, Вие нали ходите с обувки на бос крак, същото е с мъжете,,
 Не мисля обаче  че е същото, както и тук облекли ги с костюми , готин чепик  и под панталона- бос крак. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 469
И аз относно стайлинга да се включа.1 епизод на ашка Йомер бей беше с чорапи представете си..от там на сетне босичък.

Елиф нали  е модния им гуру все некви парцалки реди по витрините ама искам да кажа,че предната серия Медиха ханъм беше облечена в едно розово недоразумение ,нещо средно между рокля и нощница и същите такива висяха на закачалките при Елфа ooooh!

Последната серия на ягодите в какво я бяха облякли и Аслъ...в нощница?! Shocked

Ииииии още нещо,което мен лично адски много ме дразни.Връщаме се пак в модата от 80-90 ли с тия голи кореми и потници тип ламбадки?Всичките сериали,които следя все некоя такава ще ми попадне ..е много ми бодат очите...

# 39
  • IT
  • Мнения: 3 704
Баръшко със стария татус е тук Simple Smile
За късите панталони или така наречените шорти, да се изкажа. Дизайнерите за пролет 2015 показаха такива, като при Диор, Ермес, Армани, Ралф-Лоурен те са тип бермуди или за костюми/малко над коляното/, други като Готие, Долче и Габана и т.н показаха и къси. Показаните ни дотук, са някакви странни комбинации и вариации и все едно от преоценени стоки.
Смях се и с Медеиха предната серия с одеколона, като спомена Славето Хайрие се сетих, че и там церяха всякакво неразположение и припадъци с одеколон.
С едно изречение:Стайлингът е зле  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 11 984
Цитат
с изключение на Берк и Памир
Относно стайлинга- обувки на бос крак.

Модерно и сина ми така ходи на бал, че и цяло лято май

# 41
  • IT
  • Мнения: 3 704
Да това е модерно-обувки на бос крак при мъжете.

# 42
  • Мнения: 12 815


Одеколонът е задължителна част от реквизита на турските продукции, Mr. Greenбило то сериал или филм.
Припада кадъната и първа помощ ,,Негово Величество Одеколона,, е в действие.
Винаги съм се смяла с тази приумица,ама изглежда заради силния аромат който дразни рецепторите се използва у съседите.Под ръка е при подобни състояния .

# 43
  • Мнения: 5 440
В "Черни пари  и любов" и там Туба я обличаха като богаташка не особено практично и красиво.

# 44
  • IT
  • Мнения: 3 704
За сега съм признала "Забранения плод" като номер едно в това отношение.
В Ягодите ми направи впечетление, че актрисата която играе Чаала или се опитват в лице да я докарат на Аманда Сийфрид или на Кара Девелин

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 16:00 от allexa.7

Общи условия

Активация на акаунт