Завиждате ли на богатите?

  • 68 148
  • 1 310
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 3 826
интересно, че в борда на директорите има инвеститор

      Да, инвестират, какво лошо има в това, инвестират и рискуват парите си, а руснаците ги крадат и .... в чужбина на сигурно,
просто не може и никаква съпоставка не може да се направи м/у руските и американските милиардери, за да се слагат в едно изречение ...

Американецът Илон Мъск ще получи инвестиции, а руският ... :
„Руският Илон Мъск“ бил изнасилен и измъчван
Като причина за смъртта руските власти са записали самоубийство.
https://www.168chasa.bg/article/6854232

# 1 141
  • Мнения: 24 467
Това са два различни свята, които не се засичат и не се познават един друг. Така че е необективно взаимно да се обсъждат.

# 1 142
  • София
  • Мнения: 2 015
Случайте на забогатяване от налучкване на пазарна ниша и старт в гараж се случват в САЩ, Китай , Русия но не и в Европа.

Кой в Русия е станал милиардер като е стартирал в гараж и каква точно ниша е налучкал?!? : )))

Примерно Касперски и В контакте и Телеграм на Павел Дуров,  Яндекс
.

# 1 143
  • Мнения: 15 960
Американските най-богати все нещо са основали, понякога в нечий гараж, да ...
Гугъл, Амазон, Майкрософт, Фейсбук, Епъл ...
Да, Джеф Безос е започнал в гараж с 300 000 $ от родителите си. Направо от нулата, ако не и по-долу.

# 1 144
  • Мнения: 3 826
Примерно Касперски и В контакте и Телеграм на Павел Дуров,  Яндекс
.

Точно тези примери за какво ги даваш ....

Касперски  дал достъп на руските служби да четат всичко, които ония наивници американци, англичани и холандци, купили програмата, пишат, чак и дела води после, нагла работа  ... Още не мога да повярвам, че изобщо са купили руска анти-вирусна, това като виц ми звучи ..... Той не е милиардер ....
За Телеграм има голяма борба и усилия от държавата да се блокира, защото не дават да се чете какво си пишат хората, ама и в Америка така, нали  ....

Да, Джеф Безос е започнал в гараж с 300 000 $ от родителите си. Направо от нулата, ако не и по-долу.

Толкова харчат децата на Абрамович за седмица в Лондон .....

# 1 145
  • Мнения: 24 467
Имаше там някакви теми за полит-пропаганди. Не стигат или поръчката е да се разшири влиянието?

# 1 146
  • Мнения: 18 476
Идват избори, скоро и в темите на роматнични сериали ще има политтролове.

Не помня дали в тази тема беше пуснат скрийншот от канадски форум, но смятайте за каква повсеместна пропаганда става въпрос.

# 1 147
  • Мнения: 24 467
Да, помня за форума, но не ми се търси темата. Май оная за срама, ако не е тук.
А опитите за агитации все по-плитки и неумели стават.

# 1 148
  • Мнения: X
Потърсете и прочетете истинската биография на Рокфелер, тази на Онасис и бащата на Кенеди примерно, ами обикновено така се става богат. Има и изключения, но както навсякъде те просто потвърждават правилото. А по темата, ами завиждам им на богаташите, харесвам Бугати, скоростни яхти и искам собствен остров. Ама от ходене на работа не ми остава време да правя пари и да забогатея Wink

# 1 149
  • Мнения: 72
В България сме над тези неща....
 Успешно се нагаждаме според всяка тема,  макар че сме ударили дъното по всички стандарти на живот...  В Африка по достойно живеят и със самочувствие...  Да ужасно завиждам, че те не се напинят под банана...  А сега и екскурзии,  интеграции, безплатно обучение, само и само да кажат -  Гутен таг , фрау Европа....
 ...Фсички сме красиви, млади и богати в Булгериън ...
Ура,    Видехме се у  големУтУ глидао......

Подобни теми  по тафтология са нелогични да се задават  ...  дори ме напушва смях....   

# 1 150
  • софия
  • Мнения: 284
Не ,ако парите са изкарани по нечестен начин плащат деца.

# 1 151
  • София
  • Мнения: 597


Колкто дребна и злобна душа е Ганьо понякога.Не само завижда,но и злобее и проклина по-успелите от него,даже понякога живее,за да прочете,как на някой преуспял му се е случило нещастие.
Това са коментари под новината ,в която се казва,че Българско семейство е загинало при полет с частен самолет в Македония.Хора с такива бедни и грозни души дали заслужават да живеят добре.Май портфейла е отражение на душата им!

# 1 152
  • София
  • Мнения: 8 932
Айде пак с обобщенията за Ганьо. То защото никъде другаде не се злобее в такива ситуации. Не казвам, че е редно, но не е българска черта.

# 1 153
  • Мнения: 11 565
Аз завиждам. На бнд- то семейството имат, и как да не ме е яд, че друга харчи парите, а аз се чудя как да кютам с минимална заплата, примерно.

# 1 154
  • София
  • Мнения: 597
Аз завиждам. На бнд- то семейството имат, и как да не ме е яд, че друга харчи парите, а аз се чудя как да кютам с минимална заплата, примерно.
Ами положете усилия да не вземате минимална заплата.Няма кой да го направи вместо вас.И напишете изречението малко по-грамотно.Не се разбира нищо!

Общи условия

Активация на акаунт