К.О.Т.К.И.-те [14]

  • 37 174
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 788
Скрит текст:
Аааа виждам те на снимките си  Joy Joy Joy


smile3532

Тъкмо онзи ден една приятелка, живееща в Испания, като се обади за рд-то ми, ми се жалва как, освен две деца и един мъж, имала и едно куче за гледане, разхождане... Препоръча ми, ако някога ми мине подобна мисъл (да си вземем куче), да си помисля хубаво и по скоро да си родя още едно дете. Пък ние вкъщи често мислим за това - да си вземем куче. Пък тя сега ме поразмисли. Thinking

Не бях писала тук бая време. Но тази вселенска дилема ме провокира.
Пък и ми залипсвахте.
 Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 13 131
Точно куче и аз не бих взела. Харесвам ги, но не съм по честите разходки и не мога да си представя, че ще излизам сутрин и вечер в студ, пек, дъжд ... Но не на всеки му тежи. Някои хора толкова обичат да излизат навън, че за тях разхождането на куче дори е удоволствие.

# 32
  • Мнения: 6 031
...и по скоро да си родя още едно дете. + Пък ние вкъщи често мислим за това ...
Аз съм за този вариант!   Hug

# 33
  • Мнения: 659
Да се изкаже и кучоразхождачката. Joy
Аз разхождам нашия пес само вечер, за да свърши големите работи. Иначе се е навън . Хич не ми е кеф, ама няма как. Гледали сме и в апартамента кокер  за малко и огромен дог за повече. Не препоръчвам. Средната ми щерка сядаше на пода , дога си слагаше главата на скута й и тя му "четеше" приказки. Беше 6 годишна.  Този сега е БОК   Огромен лигльо. Ама ми тежи ангажимента.

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 13:21 от цлете

# 34
  • Мнения: 11 747
Детето много бързо пораства и го даваш на ясла  Mr. Green  кучето си остава дете за целия си живот. Обаче аз след 15 години котачество и само 3 кучешество, между двете избирам куче. Общуването с него е невероятно. Харесвам много разходките, но пак в един момент натежава.

# 35
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Скрит текст:

# 36
# 37
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Заповядвам ! Simple Smile Преди да е свършила темата...

# 38
  • Мнения: 6 031
Заповядвам ! Simple Smile Преди да е свършила темата...
Анджи, къде се губиш?  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 413
Добро утро и Хубава седмица на всички  Hug Hug Hug

Мими благодаря за новата теча Wink   bouquet Hug

# 40
  • Мнения: 14 413
Честит Празник на всички учители!  bouquet
Бъдете здрави и удоволетворени от работата си! newsm51

# 41
  • Мнения: 4 567
Честит празник на скъпите ни учителки, Беличка и Госпожа!   bigdance2

# 42
  • Мнения: 6 031
Честит празник на скъпите ни учителки, Беличка и Госпожа!   bigdance2
+1  Peace
Като добавям и Фиорчето!  Hug

# 43
  • Мнения: 4 567
Фиорче, честит празник!

Зло да те забрави!  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 659
Аз малко късно, честит празник на учителите ни! Айде наздраве! То друго какво да кажа по това време  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт