Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~473~

  • 39 385
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 439
 Габи Hug Heart Eyes съвпад ли е не е ли   Mr. Green Wink
 
  това Габелфи ме кефи най- много  Mr. Green Heart Eyes ако играят отново може и да видим реална сцена  така награбени  Mr. Green Grinning   а Али Бингин си пада малко  по тези сцени  та може и да е направил   в Делибал   награбени  и леко загатнаи сцени  Mr. Green



Sad

# 31
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси за харесването  Grinning Hug

Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes То това награбеното Габелфи беше инспирирано от твое желание и взе, че се получи Wink Grinning  Laughing

# 32
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде, излезе по-конретна информация за филма, в който участва Хазал Grinning Peace
Мале ма толкова тайнствено го изснимаха този филм, грам снимка не излезе Whistling А е на Керем Чатай, как мина без рекламни фотки, нИ знам Laughing Може пък сценаристът и режисьорът да не са искали публичност newsm78 Дано да е имало защо Wink Grinning

Хазал ще се казва Аслъм Whistling



Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 19:13 от Екстри - ВиАйПи (Нарци) - ПреЦедателката

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 392
Хайде, излезе по-конретна информация за филма, в който участва Хазал Grinning Peace
Мале ма толкова тайнствено го изснимаха този филм, грам снимка не излезе Whistling А е на Керем Чатай, как мина без рекламни фотки, нИ знам Laughing Може пък сценариста и режисьора да не са искали публичност newsm78 Дано да е имало защо Wink Grinning

Хазал ще се казва Аслъм Whistling





Ох то едва се севижда! А що дири в списъка Шекспир?

# 34
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде, излезе по-конретна информация за филма, в който участва Хазал Grinning Peace
Мале ма толкова тайнствено го изснимаха този филм, грам снимка не излезе Whistling А е на Керем Чатай, как мина без рекламни фотки, нИ знам Laughing Може пък сценариста и режисьора да не са искали публичност newsm78 Дано да е имало защо Wink Grinning

Хазал ще се казва Аслъм Whistling





Ох то едва се севижда! А що дири в списъка Шекспир?

Не знааам  Joy Joy А и не разбирам думичката преди Шекспир, дето е написана, и гуги не я разбира  Joy Joy Joy Освен да е вдъновено нещо от Шекспир, ама пък нали се говореше за футболни тимове  newsm78
Абе тайна отвсякъде Whistling Whistling

# 35
  • Мнения: 21 201
Оффффф като започнат с такава тайнственооооост, ooooh! голямо чудо, #Crazy ще рече човек, че е държавна тайна. Mr. Green
Габи, думите ми са излишни за поредното ти шопче.
А сега привет Ви, Hug........Hug че влезнах невъзпитано. Laughing

# 36
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Оффффф като започнат с такава тайнственооооост, ooooh! голямо чудо, #Crazy ще рече човек, че е държавна тайна. Mr. Green
Габи, думите ми са излишни за поредното ти шопче.
А сега привет Ви, Hug........Hug че влезнах невъзпитано. Laughing

Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Hug

Ма чак такава тайнственост наистина, ще кажеш, че разработка за НАСА правят Mr. Green Joy Joy

# 37
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 392
На Хазал игралния филм е също за Ай Япъм, както и Чачовия! Хазал свърши работа по филма около десетина дни след Ча за Делибал-а! На Ча трея излезе преди 3 дни, така че скоро може да очакваме и на Хазалиния филм Peace

Ха ха- това лято двата игрални филма на биг бос къмпани са с Ча и Хазал- интересно що вместо на Хазал не спретнаха участие на оназ, голяма сияйна и талантлива звИздЪ Mr. Green

# 38
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
На Хазал игралния филм е също за Ай Япъм, както и Чачовия! Хазал свърши работа по филма около десетина дни след Ча за Делибал-а! На Ча трея излезе преди 3 дни, така че скоро може да очакваме и на Хазалиния филм Peace

Ха ха- това лято двата игрални филма на биг бос къмпани са с Ча и Хазал- интересно що вместо на Хазал не спретнаха участие на оназ, голяма сияйна и талантлива звИздЪ Mr. Green


Да беее, кво се е объркал човечецът  Thinking Mr. Green Joy

Дано поне трея излезе наистина, че иначе завесата беше спусната много плътно през цялото време Peace

# 39
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох, ма и фотошопаджийките им талантливи, като любимката си  Mr. Green hahaha hahaha hahaha



А коментарът на Мария Лаура е: Dont see immediately, its thriller.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 392
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ох, ма и фотошопаджийките им талантливи, като любимката си  Mr. Green hahaha hahaha hahaha



А коментарът на Мария Лаура е: Dont see immediately, its thriller.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 41
# 42
  • Мнения: 27 439
Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси за харесването  Grinning Hug

Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes То това награбеното Габелфи беше инспирирано от твое желание и взе, че се получи Wink Grinning  Laughing
wavey

  Габи  Hug Heart Eyes  Твойте Габелфита са толкова истински и майсторски направени нямаше как да не се получи  Grinning виж колажите на феновете на звиздътЪ       hahaha      #Shocked

 имам още идей но не ми е неудобно да те карам  Габелфита да правиш  Blush трябва да се науча и аз да права колажи   Joy  сетих се за един  колаж  пак такава сцена  Mr. Green когато Емир награби Руя за отмъщение  може да се направи с Емир и Ферка  колаж  Mr. Green и се е едно Емко не е отмъщавал   а са били с Ферка в апартамента  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 27 439
Delibal
Баръш, който е студент по архитектура и да създава музика, която му е хоби, се наслаждава на студентския си живот, като всеки друг младеж. Когато за пръв път вижда Фюсун, го връхлитат чувства, които никога преди в живота си не е познавал. Любовта винаги е минавала покрай Баръш, но този път тя го завладява...
Кое е това момиче? Къде живее? Какво яде? Какво пие? Дори не знае името й, но по някакъв начин трябва да накара това момиче да се влюби в него. Да намери Фюсун, да стигне до нея - добре; но трябва да убеди в любовта си Фюсун, която мисли за магистърска степен в Америка, след завършване на университета. Баръш, който е красив, умен и искрен, накрая успява в това. Кара Фюсун да се влюби в него и се женят. Всичко е като в приказките. Докато един ден приказката не се разбива...
Огледален свят - сезон 2's photo.

https://www.facebook.com/OgledalenSviat.S2/timeline?ref=page_internal


 не знам но края няма да хубав според мен  на филма и двете Лейли с които е играл Ча умират на края  Mr. Green Sad 

# 44
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 392
Специална доставка Серо и Керо за Марги!Гифовете са от рускините- едни се радват, а на други им се плаче newsm47
Скрит текст:



Според мен чифтето е сериозно Mr. Green

Исках да дам и линк към клипа, от който са рязани кадрите, но не стаава ooooh! В него се виждат и кадр и като ги засякоха на излизане от мола и как я настанява в колата- кавалер, отваря и вратата, настанява я и затваря, а после заобикаля и сяда зад волана...брЯх newsm09  
Тъпите журналя го питаха ревнувал ли от Чаатай, а Керовата реакция беше нещо в стил "вие наред ли сте" hahaha

Последна редакция: нд, 04 окт 2015, 19:17 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт