♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 17

  • 28 815
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 3 606
И аз съм за Бурак...Даже пред него зад него както каже ..хаха hahaha

Хахахах, Жани, днес съм на работа - разхилих се и се разкашлях едновременно, избих рибата просто  hahaha hahaha hahaha
Зад него пък кво ще правиш,я си стой отпред,че някоя може да ти го отмъкне hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 469
Зад него мога хууубавичко да го прегръщам,бе момичета.Той само да ми падне от там на татък ще го решим къде да застана.. Crazy
Гор, направо си те представих в каква ситуация си изпаднала.На мен често ми се случва и ако имам и нещо в устата...преплювам кат камила Mr. Green

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517

Нервен ли си, писанчо? Къзма!  Heart Eyes Купонът сега започва  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 606
Зад него мога хууубавичко да го прегръщам,бе момичета.Той само да ми падне от там на татък ще го решим къде да застана.. Crazy
Радвам се,че не съм толкова влюбена в Бурак,че сигурно щяхме да се "бием"? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 7 006
На Памирчо вече съм позволила да ме обича hahaha hahaha hahaha hahaha
Вие за кво мислите вицове измислям? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да ми е жив и здрав...щастлива съм с него Party Party Party Party Party

Вес  Hug  Хади чок мутлулук ви пожелавам и си чакам кръщелника  Hug

Първо: да уточня нещо - темите, които пускам, не са "мои" , а "наши" Peace  На всички нас, които ги четем и пишем  Hug

Второ: Вес, въобще не се сърдя, че няма да пишеш в темата за Ягодите  Peace Аз също съм на път да ги отсвиря  Peace
Отделих ги, защото в тази тема вече не бяха на мястото си - едно, че ги местят в събота, друго - развалиха сюжета и губят фенове  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 606
Нервност тук не виждам,по-скоро много мисли тука?Кво му правите бе момичета,Патрона неможе си легне от вас hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 3 606
На Памирчо вече съм позволила да ме обича hahaha hahaha hahaha hahaha
Вие за кво мислите вицове измислям? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Да ми е жив и здрав...щастлива съм с него Party Party Party Party Party

Вес  Hug  Хади чок мутлулук ви пожелавам и си чакам кръщелника  Hug

Първо: да уточня нещо - темите, които пускам, не са "мои" , а "наши" Peace  На всички нас, които ги четем и пишем  Hug

Второ: Вес, въобще не се сърдя, че няма да пишеш в темата за Ягодите  Peace Аз също съм на път да ги отсвиря  Peace
Отделих ги, защото в тази тема вече не бяха на мястото си - едно, че ги местят в събота, друго - развалиха сюжета и губят фенове  ooooh!
Като казах твоята тема,хич не се усетих вярно е наша,но все пак ти си инициатора й Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 006

До петък не ми се мисли какво ще стане  Crazy

# 25
# 26
  • Мнения: 3 606

До петък не ми се мисли какво ще стане  Crazy
А хич и недей,в крайна сметка ние мислим едно ама винаги става друго hahaha hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 469
Веси,те колко ми станаха маймуните на клона не е истина просто,ама гладна кокошка просо сънувала,че и мойта работа.Какво да направя като ги представят едни такива хубави,наперени..пък и на мен ми е слаб ангела  Crazy

# 28
  • Мнения: 3 606
Веси,те колко ми станаха маймуните на клона не е истина просто,ама гладна кокошка просо сънувала,че и мойта работа.Какво да направя като ги представят едни такива хубави,наперени..пък и на мен ми е слаб ангела  Crazy
Хубо,че не съм кат вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само един си искам аз и за него се боря Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:
До петък не ми се мисли какво ще стане  Crazy
А хич и недей,в крайна сметка ние мислим едно ама винаги става друго hahaha hahaha hahaha hahaha

Вес, пак почна с вицовете, къз  Mr. Green
В петък Баръш има рожден ден  Wink  Представи си какви пожелания ще има от всичките си фенки  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт