Дуфастон

  • 88 332
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте, момичета! Аз благодарение на Дуфастона си имам едно прекрасно момиченце, което е вече на 3 годинки.  С мъжа ми бяхме решили да си направим изследвания дали можем да имаме дете (макар да бяхме женени само от година). И в момента, в който ми излязоха кръвните резултати за нивото на прогестерона (което беше доста ниско) се оказа и че съм бременна!!! И тогава моя гинеколог ми изписа Дуфастон (май беше по веднъж на ден) за 10 дни- и чак след това ми потвърди че наистина чакам детенце. Оказа се че съм имала поне 2 спонтанни аборта в самото начало, заради ниското ниво на прогестерона. И най- вероятно и Гергана щях да изтърва, ако не се бях усъмнила, че май "съм малко бременна" Blush  и си направих тест, който замъкнах при доктора Whistling  Така че аз поне съм доволна че Дуфастон съществува... Успех на всички ви  Heart Eyes

# 61
здравеите, момичета!

Много се зарадвах като открих темата за това лекарство! Аз до сега не съм опитвала да забременея и мниги се учудих, когато доктора днес ми исписа duphaston! Моите оплаквания са че от ниаколко месеца цикълът ми е по дълъг/закъсниава ми с около 5 дни/ ! Казах на доктора че правя опит за бебе и тои ми предписа duphaston от 14 ден на цикъла до 24 ден по едно на ден! и така два месеца! Аз се притесних защото не са ми изследвали хормоните ! незнам защо доктора прецени че трябва да го пия!
Извиняваите че ви занимавам , но може ли някои да ми каже  дали се пие профилактично duphaston или как???

Успех на всички Grinning

# 62
Цитат на: mimitarnovo
Значи аз за първи месец ще пия Дуфастон и много се притеснявам. Някой пил ли го е от вас и може ли да ми каже какви странични ефекти има. Аз трябва да го пия 10 дена като ще го почна 3 дена след ову. По едно хапче сутрин и вечер. А преди това от 3-7 ден съм на Клостилбегит.
Ако някой може да помогне ще съм благодарна.


Две колежки забременяха като пиеха дуфастон.....едната даже близнаци разнояйчни!

Общи условия

Активация на акаунт