Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 541
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 288
Чукането от копчета и ципове по време на сушене е по-набиващо се от шума на уреда поне за мен. Него го няма при пране, но да знаете, че при сушене ще се добави към тези 70+ dB дето издава уреда...

# 571
  • Мнения: 2 114
За мен си е шумна при сушене и няма да е приятна за стоене около нея. При мен също е в отделно перално помещение и ако не затворя вратата му се чува доста.
Поне намалих малко намачканите дрехи при пране, има бутон да ги върти след центрофугиране и така не са залепнали по барабана дълго време.

# 572
  • Мнения: 11
Препоръчайте някой хубаво aeg,с термопомпа,което е изпитано вече

# 573
  • Мнения: 40 838
Препоръчайте някой хубаво aeg,с термопомпа,което е изпитано вече

Че то е само едно, няма алтернативи.

# 574
  • Мнения: X
Мда, две бимки си приготви

# 575
  • Мнения: 11
Знам че 2000лв.,но кой по точно или няма значение,за 2 бона кво да е Simple Smile

# 576
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Това, което ти отговориха е, че АЕГ с термопомпа е само един единствен модел. Няма варианти, между които да избираш.

# 577
  • Мнения: 11
А някой с  Bosh,какво е мнението ви за тази марка,имам съдомиялна такава и съм доволен,и се чудя между тия две марки

# 578
  • Мнения: X
Няма как да минеш тънко с пералня с термопомпа, ако това питаш. И Беко май нямат такъв модел

# 579
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Бош уредите са много по-добри от АЕГ-та и други подобни - няма база за сравнение, както и сервиза на Бош е далеч по-читав от този на Електролукс/АЕГ

# 580
  • София
  • Мнения: 12 006
Бош уредите са много по-добри от АЕГ-та и други подобни - няма база за сравнение, както и сервиза на Бош е далеч по-читав от този на Електролукс/АЕГ
Ако говориш за виския клас на Бош - да, ама стредния е на късмет, а ниския - по-добре Беко, че поне няма да си се изръсила с много пари. Ако говорим за сума, примерно уред за 1000лв. на АЕГ ще е много по-качествен, от турския Бош за същите пари.

# 581
  • Мнения: X
Бош уредите са много по-добри от АЕГ-та и други подобни - няма база за сравнение, както и сервиза на Бош е далеч по-читав от този на Електролукс/АЕГ
Ако говориш за виския клас на Бош - да, ама стредния е на късмет, а ниския - по-добре Беко, че поне няма да си се изръсила с много пари. Ако говорим за сума, примерно уред за 1000лв. на АЕГ ще е много по-качествен, от турския Бош за същите пари.

Бош имат ли еквивалентен модел на този на аег термопомпата?

# 582
  • София
  • Мнения: 12 006
Бош уредите са много по-добри от АЕГ-та и други подобни - няма база за сравнение, както и сервиза на Бош е далеч по-читав от този на Електролукс/АЕГ
Ако говориш за виския клас на Бош - да, ама стредния е на късмет, а ниския - по-добре Беко, че поне няма да си се изръсила с много пари. Ако говорим за сума, примерно уред за 1000лв. на АЕГ ще е много по-качествен, от турския Бош за същите пари.

Бош имат ли еквивалентен модел на този на аег термопомпата?
Не знам. Аз ако тръгна да купвам комбиниран уред, бих се насочила към Самсунг или Аег. Доволна съм и от двете марки, имам ги на отделни уреди. Обче наблюдавам и комбинираните, т.к вероятно ще се купува и такъв в бъдеще.

# 583
  • Мнения: 11
Харесах си на lg https://www.jarcomputers.com/LG-FH695BDH6N-12kg-1600rpm_prod_WAS … LGFH695BDH6N.html
Дали са хубави незнам,попринцип искам да е инокс защото ще я слагам до съдомиялната и тя е инокс и тоя модел на lg много ми хареса като дизайн и капацитета му е голям

# 584
  • Мнения: X
Харесах си на lg https://www.jarcomputers.com/LG-FH695BDH6N-12kg-1600rpm_prod_WAS … LGFH695BDH6N.html
Дали са хубави незнам,попринцип искам да е инокс защото ще я слагам до съдомиялната и тя е инокс и тоя модел на lg много ми хареса като дизайн и капацитета му е голям

Но за разлика от аег то като гледам това е без термопомпа за същите пари

Общи условия

Активация на акаунт