Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 430
  • 1 506
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря много за отзивите, момичета!
За следващото пране имам вече няколко неща наум и ще пробвам.
- ще взема и топки за сушилня
- ще пусна пране и сушене на отделни програми, сушенето ще бъде на програма за синтетика
- след пране ще извадя дрехите и ще ги връщам една по една в барабана с леко "поопъване"

# 601
  • София
  • Мнения: 12 006
Тогава пак се включва гадната центрофуга.
Хотпойнт Аристон е, на 6 години. Всеки момент я чакам да умре.
Е, това вече е гадно. Купи си отделна сушилня, а този утред го ползвай само за пералня Simple Smile.

# 602
  • София
  • Мнения: 11 977
Този уред е пред умиране. Съвсем скоро ще бъде изхвърлен. Не знам дали им е толкова животът или аз уцелих греда, но е факт, че след 6 години вече не става.

Имам стара работеща пералня Горение, която ще замести тази. И ще си купя кондензационна сушилня, за която намерих място.

# 603
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз не разбрах какво общо има центрофугата със сушенето. Винаги ли е част от програмата или само при този конкретен уред?

# 604
  • София
  • Мнения: 11 977
Не знам дали при другите уреди е така.
Моята комбинирана пералня включва винаги центрофуга, когато стартираш програмата сушене на памук. При сушене на синтетика или вълна няма центрофуга.

# 605
  • Мнения: 11
Lg имат ли модел на комбинирана с термопомпа?

# 606
  • София
  • Мнения: 6 010
Нашата АЕГ няма центрофуга при сушенето на памук. Или поне не съм забелязала до момента.

# 607
  • Мнения: 6 276
Не знам дали при другите уреди е така.
Моята комбинирана пералня включва винаги центрофуга, когато стартираш програмата сушене на памук. При сушене на синтетика или вълна няма центрофуга.

Кой модел е би ли споделила?

# 608
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Само пограмата за сушене на памук включва центрофуга. Другите нямат и не мачкат толкова. Тая на памука също би следвало да може да и се изключи центрофугата

# 609
  • София
  • Мнения: 11 977
Не знам дали при другите уреди е така.
Моята комбинирана пералня включва винаги центрофуга, когато стартираш програмата сушене на памук. При сушене на синтетика или вълна няма центрофуга.

Кой модел е би ли споделила?

Хотпойнт Аристон WDG8640

Не може да й се изключи центрофугата.

# 610
  • France
  • Мнения: 726
Lg имат ли модел на комбинирана с термопомпа?
Да, имат. Вчера взех такава. Определено, е тиха. Все още не съм я проучила детайлно- упътването е на френски, а аз не го знам. Засега, пускам на комбинираната програма пране и сушене. И забелязах, че май, има центрофуга. Но, уредът е толкова тих, че не съм сигурна. Утре ще стоя до него.

# 611
  • Мнения: X
Lg имат ли модел на комбинирана с термопомпа?
Да, имат. Вчера взех такава. Определено, е тиха. Все още не съм я проучила детайлно- упътването е на френски, а аз не го знам. Засега, пускам на комбинираната програма пране и сушене. И забелязах, че май, има центрофуга. Но, уредът е толкова тих, че не съм сигурна. Утре ще стоя до него.

Мисля, че този модел не беше с истинска термопомпа, а друга технология, която наподобява термопомпа. Каква е цената му?

# 612
  • France
  • Мнения: 726
Lg имат ли модел на комбинирана с термопомпа?
Да, имат. Вчера взех такава. Определено, е тиха. Все още не съм я проучила детайлно- упътването е на френски, а аз не го знам. Засега, пускам на комбинираната програма пране и сушене. И забелязах, че май, има центрофуга. Но, уредът е толкова тих, че не съм сигурна. Утре ще стоя до него.

Мисля, че този модел не беше с истинска термопомпа, а друга технология, която наподобява термопомпа. Каква е цената му?
С термопомпа е. Взех я на промоция: от 700 на 500 евро. И пере страхотно. А на 1000 оборота прането е почти сухо и нищо общо с 1000оборота на предишната пералня. Утре ще пробвам как е след 1400.

# 613
  • Мнения: 6 276
Lg имат ли модел на комбинирана с термопомпа?
Да, имат. Вчера взех такава. Определено, е тиха. Все още не съм я проучила детайлно- упътването е на френски, а аз не го знам. Засега, пускам на комбинираната програма пране и сушене. И забелязах, че май, има центрофуга. Но, уредът е толкова тих, че не съм сигурна. Утре ще стоя до него.
А кой модел е?

# 614
  • Мнения: 4 936
моят bosh сдаде багажа след 12 г вярна служба. Днес ще я вземат за ремонт но междувременно се оглеждам за нова (ако ремонта е скъп)
Моля препоръчайте хубав модел, пак със сушилня.

Общи условия

Активация на акаунт