Магията на изтока - тема 43

  • 27 991
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, както винаги си много изчерпателна, за Лухан не го споменах, понеже нали е дезертьор, та не му обръщам внимание  Grinning

дането, и аз видях темата на сериала в спирита, много кофти са съсипали косата на Майк, съгласна съм, аз също искам да го гледам, нека се понатрупат серии и да го преведат рускините, ако решат да развиват и историята след сватбата им като тайванците, край няма да има  Wink

Изгледах 7 еп. на She was pretty, но не ми хареса накъде развиха взаимоотношенията между Джексън и Шиуон
Скрит текст:
предпочитам да си бяха останали сетрински и братски, а доколкото схванах героя на Шиуон май взе да се влюбва в нея, корейските  симптомите си ги знаем и ги забелязах, той също ще ги забележи скоро и ще установи този факт

# 46
# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 15 449
Уникални дечица, разплакаха ме!

# 49
  • Мнения: 74
YG Entertainment / Big Bang, 2NE1 ,...../ вероятно ще отсъства от MAMA 2015

http://www.kpopstarz.com/articles/248347/20151014/mama-2015-big-bang-2ne1.htm
Не са поличили покана 2 месеца преди събитието 02.12.15,което е срока за договаряне




кадри от последния концерт в Торонто

Скрит текст:
Някои наричат интимностите  фенсървиз,но YG явно не му харесва и Те/както често го прави/ има задача да спира подобни демонстрации
Тази агресия на Те е обяснима и с последното интервю на Кико ,която казва ,че" връзката им е била не романтична ,а приятелска"
Прави впечатление мин време и натрапчиво чувство ,че Джи скоростно трябва да се обзаведе с приятелка


# 50
  • Мнения: 9 175
петък newsm18петък newsm18петък newsm18

Страхотен Kim Kang Woo за Marie Claire
Скрит текст:






# 51
  • Мнения: 14 411
А,хубаво ,че писахте че е петък,съвсем бях забравила ooooh!
Слончетата са ми сред любимите животинки.Моделите до тях също Embarassed Heart Eyes
Малко мода и от мен Laughing Burberry Flagship Store Opening.Определено си заплюх първото сако,за дължината на панталонките,няма да споменавам Rolling Eyes
Скрит текст:

# 52
# 53
  • Мнения: 640
Скрит текст:
9 октября в Лондоне состоялся третий европейский концерт INFINITE в рамках мирового турне "Infinite Effect". К сожалению, многим он запомнится не только прекрасным выступлением, но и неприятными инцидентами. Во время концерта в толпе зрителей началась сильная давка, несколько человек потеряли сознание. Поклонники утверждают, что выступление сократили по желанию самих участников группы, так как ребята переживали, что пострадавших станет еще больше. Парни не бросали игрушки со сцены в зал, как бывало обычно, и после концерта очень быстро покинули клуб.

Вот, что пишут об этом иностранные поклонники:
"Ранее, я уже была на четырех концертах K-pop, но это впервые, когда я посетила концерт INFINITE, и не знаю, как остальным, но это было самое отвратительное и неадекватное поведение толпы, которое я видела. После выступления Сонгю моя подруга не выдержала и ушла с первого ряда, из-за чего сильно расстроилась".
"Некоторые девушки, из корейских фанклубов, во время концерта хватали меня за волосы, толкали локтями и все время спрашивали их знаменитое "Хочешь умереть""?
"Я тоже была на многих К-pop концертах в Европе и первые ряды - это всегда зона боевых действий, но я никогда раньше не видела, чтобы все было настолько плохо! Многим необходимо повзрослеть и начать думать о том, что делают, ибо такое поведение недопустимо! В конце концов, мы просто останемся без концертов, потому что люди перестанут покупать билеты".
Еще одна девушка рассказала о поведении корейских поклонников перед концертом, когда нужно было занимать очередь в передние ряды: "Они сформировали линию и начали отталкивать всех иностранных фанатов, крича на них, таская за волосы и царапая. Это продолжалась в течение двух часов, пока не пришла охрана, перед которой девушки притворились абсолютно невинными. Однако мы зафиксировали их действия на камеру. Когда сформировалась последняя очередь, корейские поклонники, не попавшие в первые ряды, начали бунтовать, кричать, выяснять отношения с персоналом, которые были вообще не при чем. Но настоящий ад начался, когда мы вошли в зал. Кто-то схватил меня за горло и начал душить, а другой чуть не вывихнул мне руку. Это было ужасно. Я могу ещё долго писать, потому что я очень зла. У меня все болит, по всему телу синяки. Меня это просто бесит! INFINITE, наконец, приехали в Лондон, чтобы у нас была возможность насладиться их концертом, а корейские поклонники, приехавшие за ними, все испортили. Поэтому предупреждаю тех, кто собирается посетить концерты INFINITE в рамках их тура - корейские поклонники безжалостны. И если они причиняют вам боль, сразу обратитесь в службу безопасности, и их сразу поставят на место".
Подобное происходило и во время прошлого мирового турне два года назад на концерте в Нью-Йорке.

Тем не менее, судя по сообщениям в Twitter, корейские фанобъединения тоже очень расстроены. Они прокомментировали, что "больше в Лондон не поедут и просят INFINITE тоже не приезжать". По их словам, в их адрес звучало немало "расистских комментариев". Многие в свою очередь говорили, что "постоянно кто-то падал, все толкались, и там невозможно было находиться".
Некоторые уже окрестили этот концерт "Infinite Effect in Hell". А между тем, выступление парней в Лондоне было как всегда на высоте.

Как да повярваш ,че корейките са изнасилвани или бити!

# 54
  • DE
  • Мнения: 9 068
Всеизвестен факт е, че корейските кпоп фенове мразят интернеционалните, въпреки че популярноста на кпопа се дължи точно на интернационалните фенове. Грозна картина са фенските изцепки  Sick Когато бях свидетел на "любовта" при посрещането на едно летище направо се потресох да какво падение могат да стигнат така наречените фенове  ooooh! А азиатските са особено агресивни. За справка две снимки от охраната приготвена на летището за посрещане на звезди.
Скрит текст:
Сидни


Китай
Стана ми гадно за Инфинит.
И за удоволствие една любима песен в не лошо изпълнение  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 9 175
 Sick
Корейските фенове са ми като наркозависими Rolling Eyes
Полицията наредена като за футболен мач ooooh! Все едно не са там,за да се забаляват.

Франко в японска ТВ игра.
Като им знам игрите са го пощадили Laughing

# 56
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нещо много приятно за успяло наше момче в Корея
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5049244

# 57
  • Мнения: 6 726
She was pretty 9
Парад на сладурковци. И Гуги, и Скулърът, и Шики... newsm08, а Синьоритата изби рибата - то тоалет, то английски... Joy. И за капак нашата госпожица вече е красива, а двамата льопчовци са луди по нея Grinning.

# 58
  • Мнения: 6 105
She was pretty 9
Парад на сладурковци. И Гуги, и Скулърът, и Шики... newsm08, а Синьоритата изби рибата - то тоалет, то английски... Joy. И за капак нашата госпожица вече е красива, а двамата льопчовци са луди по нея Grinning.

И нека състезанието започнеее сега.  Grinning

Чак не мога да си избера кой да бъде победителя.  Crazy Grinning

# 59
  • MJF
  • Мнения: 8 558
Eeee ето на. “Пътувай с Мишо Ашминов в България” ще се гледа. След пътуването по Индия, до Байкал и из Франция  и път 66 ето че и у нас. От кога го предлагаме ?!  Laughing
She was pretty 9 сега ще го прегедам. Вчера бях изненадана ..... от липса на епизод. Whistling
 

Общи условия

Активация на акаунт