Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 133
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 148
Не са нужни чак пък толкова локуми. Водолеите са си въздухарска зодия и точка.
За пореден път се убедих наскоро с познат на мъжа ми, че с Близнаците съм омраза от пръв поглед. Както го видях тоя човек ми стана антипатичен от раз, а наскоро разбрах зодията. Ами логично се оказа.

# 496
  • Мнения: 7 091
Не са нужни чак пък толкова локуми. Водолеите са си въздухарска зодия и точка.
Това към мен ли? Уейв ме попита и отговорих.

# 497
  • Мнения: 13 082
Хаха 😆 Аз като въздухарска зодия харесвам и Близнаци и Водолей. Имам близък Водолей, няма място да е отишъл и да не са го заобичали от раз. Веселяк е, намира общи теми с всеки и никога не се е счепкал с никой.

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Има някои хора са много готини като приятели, но в близки отношения си показват лошите черти.

# 499
  • BG
  • Мнения: 892
Да, такива са Раците. А за Водолея-инам приятелка разведена с такъв. Много са забавни, весели, но не пропускат фуста.😉

# 500
  • Мнения: 397
Мъжете дева какво толква им има ?! Аз излизам с един представител в момента дева с асцедент дева 😀 момчето е много стесниснително,срамежливо и добро. Мил и внимателен е ,угажда ми за всичко. Не заглежда други жени.
Имам лош опит със скорпиони и козирози.

# 501
  • София
  • Мнения: 17 775
От темата извадих нпколко извода:
За мъж няма добра зодия, хаха Laughing
Мъж ли е, зодията му ще куца.
Ако не му куца зодията, ще е асцендентът.
Ако не е асцендентът, то някоя от планетите ще е зле.
И пак се завърта до: Ако е мъж, то има гадна зодия. Joy

За всеки гадните зодии са различни. Това е нормално. Аз смятам, че колкото повече имаш на последния етаж, толкова повече спестяваш от ниското проявление на зодията си. Да, може да си предразположен към някакви кофти неща, но когато имаш акъл да ги осъзнаеш и се поправяш. Поне частично.
Подсетихте ме с водолеите. Познавам няколко, които са сериозни, сдържани и не хвърчат във въздуха. Единия- доста отблизо. Общото между тях е, че бяха доста интелигентни и логически настроени. А не някакви планети или асценденти. Винаги съм мислела зодията за темерутеста и сериозна. Много ме учудвате с коментарите.

# 502
  • София
  • Мнения: 862
Съгласна съм. Най-важно е какво има в най-горния етаж, зодията е просто заложена енергия.
И аз бях изненадана, когато чух за първи път, че водолеите са въздухари. Познавам лично двама (единият от които жена) и са си здраво стъпили на земята, не хойкат и не поглеждат встрани, както мисля, че бяха написали тук.
Аз лично познавам Риби-въздухари.

# 503
  • Мнения: 13 082
И нещо друго, което много хора забравят е, че за всеки влак си има пътници. Да, колкото и да е странно за някои, дори и омразните въздушни зодии си имат почитатели. Не можеш да окачествиш всички хора зодия Лъв примерно просто защото не познаваш всички хора.

# 504
  • Мнения: X
Аз по-големи въздухари от рибите и стрелците не познавам, рибите особено. Днес каже едно, утре съвсем друго, не знае какво мисли, какво иска и на кой свят се намира.
На другия полюс, стабилни и сериозни, но пък убийствено скучни са ми козирогът и водолеят.

# 505
  • Мнения: X
Не са нужни чак пък толкова локуми. Водолеите са си въздухарска зодия и точка.
Това към мен ли? Уейв ме попита и отговорих.

Май по-скоро го каза, един вид да не се оправдаваш. Имаш право да не харесваш някоя зодия и без да се обясняваш Simple Smile

Въпреки че е по-забавно като се разписва защо.


На мен водолеите са ми Х.
Обикновено те ме харесват, напук на всички астрологични правила. Сещам се за 2ма случаи, и в двата разбрах, когато вече беше късно... От самите тях, но то работата беше отдавна отекла. Не е лесно да разбереш кога те харесват. Дали аз ги харесвам тях - понякога да, понякога не. Но ме плаши, че не са много емоционални.
Имам роднина водолей и е способен да каже много ужасни неща, и понякога няма емпатия. Но обичат по техния си начин. Напр. същия тоя роднина ме е радвал понякога с много добри подаръци, измислени сякаш точно като за мен. В неочакван момент. Особняци са.

# 506
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз не харесвам близнаци. Ха да ме опровергаят, ама не. Литват по някое време или изтърсят нещо, което е в разрез с моя светоглед. И от там нататък се получава взривоопасен разговор, щото са лаладжии и спорят, аз пък съм строго аналитична и също не обичам недоизпипани доводи.
Мнго пъти ми се е случвало. Бях се дресирала да не подхождам с предразсъдъци и поне 5 пъти съм си казвала "аа, този близнак е различен, ще ни се получи комуникацията", ама тц Laughing
Ама и те не ме възприемат, тъй че е взаимно.

# 507
  • Мнения: 13 082
Каква зодия си? Те май не мелят брашно с огнените.

# 508
  • София
  • Мнения: 17 775
Рак, асц скорпион Laughing
Описах го, за да онагледя, че има значение ти какъв си и няма универсална лоша зодия.

# 509
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз смятам, че колкото повече имаш на последния етаж, толкова повече спестяваш от ниското проявление на зодията си. Да, може да си предразположен към някакви кофти неща, но когато имаш акъл да ги осъзнаеш и се поправяш. Поне частично.
+1. Принципно е така. Но големият умствен капацитет не гарантира желание за промяна. Може да си гений и да ти е кеф да си гад Grinning

Общи условия

Активация на акаунт