Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 окт. 2015, 19:22 ч.

Най-гадната зодия за мъж! :lol:

• 55 072
  • 692
  •   1
Отговори
# 690
  • weltweit
С жена Овен ще ти се отели вола Joy освен всичко друго все се врат да са най-най и да дават тон в живота. Командорят наред. И Скорпитата и те са така. Ни се водят, ни се карат. Топ ъф дъ топ.

Водолей и Телец са двата полюса, дет' има една приказка, в една стая не седят. Рибите са мили, докато не ги настъпиш нещо, дори неволно. После са едни сръдни, едно чудо, да се чудиш каква велика драма е станала. А то, моля ти се че нещо си казал не както трябва и те са го приели еди си как ииии край, света свършва! Joy

Козите са точни. И мъжки, и женски.  Лъвовете тоже, само че някак с аристократичен привкус. Joy

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 11:26 от Сиренце

# 691
Истината е, че няма идеални хора, няма идеални жени и още повече мъже! Във всяка зодия си има и плюс и минус. Огнените зодии не са лесни, мъжествени са но са с огнен нрав, понякога егоистични, понякога мили и нежни, понякога много груби и цинични. Въздушните са...днес ги има, утре ги няма. Водните са, нежни и добри но са затворени и понякога им липсва силен характер. Земните...твърди, упорити но студени...така, че идеално няма. Ние с моя на моменти много се обичаме, лигавим си се...на моменти не може да се търпим но пак си седим заедно и не си говорим, докато някой не направи крачката да проговори или оправи ситуацията. Понякога е той, понякога съм аз. На моменти изпитвам нужда да го прасна с нещо но...какво да правиш идеално няма...Grinning

# 692
Девата за мен е гадна зодия за мъж. Нито са истински приятели, нито са верни партньори. За мъжете говоря, имам наблюдения. Не знам какъв непукист трябва да си, това мрънкалище да го търпиш. И аз съм мъж, най-много мразя някой, който постоянно критикува, а не държи на критики и се мисли за всезнайко.

Общи условия

Активация на акаунт