Най-гадната зодия за мъж! :lol:

  • 71 025
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 690
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
С жена Овен ще ти се отели вола Joy освен всичко друго все се врат да са най-най и да дават тон в живота. Командорят наред. И Скорпитата и те са така. Ни се водят, ни се карат. Топ ъф дъ топ.

Водолей и Телец са двата полюса, дет' има една приказка, в една стая не седят. Рибите са мили, докато не ги настъпиш нещо, дори неволно. После са едни сръдни, едно чудо, да се чудиш каква велика драма е станала. А то, моля ти се че нещо си казал не както трябва и те са го приели еди си как ииии край, света свършва! Joy

Козите са точни. И мъжки, и женски.  Лъвовете тоже, само че някак с аристократичен привкус. Joy

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 11:26 от Сиренце

# 691
  • Мнения: 115
Истината е, че няма идеални хора, няма идеални жени и още повече мъже! Във всяка зодия си има и плюс и минус. Огнените зодии не са лесни, мъжествени са но са с огнен нрав, понякога егоистични, понякога мили и нежни, понякога много груби и цинични. Въздушните са...днес ги има, утре ги няма. Водните са, нежни и добри но са затворени и понякога им липсва силен характер. Земните...твърди, упорити но студени...така, че идеално няма. Ние с моя на моменти много се обичаме, лигавим си се...на моменти не може да се търпим но пак си седим заедно и не си говорим, докато някой не направи крачката да проговори или оправи ситуацията. Понякога е той, понякога съм аз. На моменти изпитвам нужда да го прасна с нещо но...какво да правиш идеално няма...Grinning

# 692
  • Мнения: 28
Девата за мен е гадна зодия за мъж. Нито са истински приятели, нито са верни партньори. За мъжете говоря, имам наблюдения. Не знам какъв непукист трябва да си, това мрънкалище да го търпиш. И аз съм мъж, най-много мразя някой, който постоянно критикува, а не държи на критики и се мисли за всезнайко.

# 693
  • Мнения: 1 119
Моят скромен опит, нарежда така ТОП 3:

3. Стрелец (мъж, аз съм жена) - Инфантилни, безотговорни, без финансова култура, немислещи за следващия ден, бягащи от задължения, флиртаджии.

2. Козирог (мъж) - Много отговорни, но винаги трябва да е по техния начин. Практични, чак стиснати. Не приемат не за отговор. Могат да ти обяснят как да говориш, да се държиш, как точно да правиш всичко. И така ще те обичат. Тиранични дори. Неподходящи за силни жени, които също обичат да се налагат.

Ииии....

1. ДЕВА - УЖАС ПРОСТО! Критични, мрънкащи, дразнещи. Ще намери хиляда негативни качества в теб. Винаги ще ти помогнат, да... Но после цял живот ще натякват, как без тях си гола вода. Грижовни, чак обсебващи. Изневеряващи, а уж на вид скромни. МОНК.

# 694
  • Мнения: 1 200
Козирогът ще обясни всичко, стига да му е ден за говорене. 😂  Той отпуска няколко такива дни на година все пак, не е много щедър на думи и обяснения.
Аз съм отгледана от Козирог, когато му оставаше време вобще да се занимава с мен, защото през повечето време работеше, а когато имаше повече свободно време, просто работеше повече!
Доста сложно беше положението, тъй като имам дарбата да не схващам ( не слушкам) от половин дума, или до Вторник да съм забравила какво ми е казано в Понеделник. Него, ако  не си го разбрал от половината му дума, говори зле за твоя собствен интелект, за неговият, нищо! Че той, все пак, може и знае всичко, освен това, винаги е прав, също така,  е само наполвин човек, а останалата му половина е божествена! 😂😂
Дошъл е на тази Земя да ни покаже как правилно се правят нещата.
 Хубавото при тях е, че наистина могат да обяснят добре, не се взривят от нерви НИКОГА!! Без значение какъв идиот е срещу тях, а те, другите, винаги са идиоти. Баща ми го викаха всички да им върши работата, дали по ремонтите им, дали да им носи на гърба си торби с цимент, дори някакви комшии, с които и ракията си не е пил, и те го викат...Ами, чули, че има в другия вход един, дето много му се бачка, когато е в почивка от работата си, дайте да го викнем...И той ходи, до ден днешен е така, само гледа вече малко по-леки да ва торбите 😂😂

Много ужасни тези Деви, горкичките, водят "класацията" така като гледам. Не бих изтърпяла такъв мрънкалник и маниак дори и за ден.
Все се чудя, какво ми се е наредил и мързел-лентяй, като Телеца, до тези двамата перфекционисти и луди работохолици?! В смисъл, в тяхната "групичка",  че той, работа в пътя си ако види, ще се премести на другия тротоар.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 13:39 от Account

# 695
  • Мнения: 6 131
Страхотно описание на Козирога, посмях се от сърце ... на истината. Абсолютно идентичен екземпляр си отглеждам.

# 696
  • Мнения: 15 960
Стига бе, Козирог да се раздава така нахалост за околните...странно ми звучи. Виж, за най-близките - да, ама за съседи и познати, е невероятно.

# 697
  • Мнения: 13 077
Самата истина е. ММ не е помогнал с нещо само на тоя дето не го е помолил. От известно време съм се заела да му набивам канчето, че не е редно да помага на всеки и не всички са му приятели. Не знам дали е успешно, за някои използвачи му отворих очите де.

# 698
  • Мнения: 6 131
Да, самата истина. Виж, за вкъщи може да се мотка да направи нещо години, но свирне ли някой с нужда от помощ е пръв.

# 699
  • Мнения: 1 200
Ах, Нина, колко пъти съм му казвала, че ще го научат хората какъв е работяга, ще се пусне слух, ще почнат вече и от други краища на града да го викат, и със себе си му давах пример, викам му: - Я виж, мен как никой не ме търси за работа?! Всички знаят, че няма да отида! А ти, който не те е викнал, при него не си отишъл!!
Нищо не помогна...Хвалят го все пак, а на него това му харесва.

# 700
  • Мнения: 15 960
Странно ми е, защото Козирогът обикновено търси признание и не обича да блъска на вятъра. Само на една похвала и едно "Мерси" рядко някой днес е доволен. Аз специално много мразя използвачи. Но може би мъжете Козирог са така, наистина. На две приятелки мъжете им са козирози, и май има нещо вярно. Единият разбира от компютри и постоянно го викат да им ги оправя, другият е кожен лекар и се точеха у тях да ги преглежда и лекува, сега е в чужбина и го търсят в месинджър да му показват пъпки и обриви.Rage

Ох, сетих се за бившия колега, зодия Рак, ще ме прощавате, та все се майтапехме с него, защото като го караха  да свърши нещо извънредно и все се пазареше "Ама ще ми се плАти ли?".Joy

# 701
  • Мнения: 7 846
Класацията ми води Стрелец - инфантил, безотговорен, злобен и отмъстителен, стиснат, витаещ из облаците с идиотски планове. Женкар.
Хубаво качество - чудесен любовник. А, и още едно - много хубави деца прави. Не ги гледа, но за правенето е майстор.
Настоящият ми мъж е Дева, септемврийска. Разпознах го в описанията ви за критикарството, дървеното чувство за хумор, педантичността и чувството за превъзходство над целия свят Grinning но аз нямам проблем с тези му качества, защото когато ме подразни, мога наистина да го сгъна на 4. Моят Дева не мърмори много, сигурен и стабилен е, верен, пунктуален, прекрасен приятел, щедър, отговорен и лоялен. Ценител на добрата храна и изобщо на лукса. Обича да готви, но го прави много смешно за моите представи - засича дори времето за варене на пастата с хронометър, пилешката му супа винаги е с еднакви продукти, варена по часовник също. Мусаката се прави по точно една и само една рецепта. Много са му вкусни нещата и винаги с еднакъв вкус, за разлика от моите. Проверява по три пъти дали е изключил ютията. Има фобия да не си загуби ключовете. Перфектен е с посоките и се ориентира чудесно в голям непознат град - в метро или автобус.
Пасваме си, защото аз съм типично Теле.

# 702
  • Мнения: 19 668
Явно си зависи от асцендента. Моят Стрелец е свръх отговорен, даже малко в повечко перфекционист, чак на моменти дразни. Злобен и отмъстителен определено не е, а ми се иска понякога. Може би е особеност на характера, не на зодията. Те са като цяло над нещата Стрелците, залитат по духовното и философията. Което лично мен ме устройва. За добри любовници съм съгласна. Аз съм Дева и не готвя по конец и мерки, всеки път са ми различни манджите с 1 и съща рецепта, но иначе обичам нещата да са организирани, не обичам хаос.

Мъж Дева е най-често плют в тази тема май. Ама аз и с мъж Дева си пасвам. Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 18:45 от Базила

# 703
  • Мнения: 13 077
Да бе, забравяш и Козорога 🤣

А хубавите деца не ги ли прави хубавия ген, а не зодията 😜

# 704
  • Мнения: 1 200

Колко им ходи само КОЗОрог! Smile 😂

Да, след описанието на Ева, за пореден път се убеждавам, че Стрелеца и Близнака са си лика прилика.
Злоба и отмъстителност ги оставям на страна, защото според мен това си е до човек, не до зодия.

Общи условия

Активация на акаунт